Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Arrested Development (TV series) - Wikipedia, the free encyclopedia

Six years after the series had been canceled by Fox, filming for a revived fourth season began on August 7, 2012.[21] The season will consist of between 10 and 13 new episodes, all debuting at the same time on Netflix in early 2013 in the United States,[6] shortly followed by the United Kingdom.[64]
Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μία ματιά στο Go On με τον Matthew Perry :)

Σου αρέσει; Έχω δει όλα τα επεισόδια μέχρι στιγμής (πιο πολύ από συνήθεια) αλλά για μια ακόμα φορά ο Perry φαίνεται να μένει σε παραλλαγή του "Chandler, ο τύπος που χρησιμοποιεί το χιούμορ σαν άμυνα"...

Δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει την ικανότητα να σηκώσει πρωταγωνιστικό ρόλο μόνος του και αναλώνεται στα ίδια.

Πιστεύω ότι θα του ταίριαζε περισσότερο κάποιος μικρότερης σημασίας ρόλος δίπλα σε καλό καστ.

Είδα το 2ο του Revolution. Μιλάμε για ρεσιτάλ ερμηνειών... Ειδικά η πρωταγωνίστρια τα δίνει όλα σε έκφραση συναισθημάτων... :o

Το παρατάω μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

BREAKING BAD!!!!!!!!!! Από την ώρα που το ανακάλυψα τα είδα μονορούφι!!! Από τις καλύτερες ερμηνείες που έχω δει ever !!! Φανταστικοί ρόλοι και το σημαντικότερο απ'όλα: οι άνθρωποι θα την τελειώσουν στο peak της τη σειρά. Δε θα το ξεχειλώσουν! Can't wait !!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος βλάκας που βλέπει Supernatural, οπότε δεν θα σχολιάσω καν το πρώτο επεισόδιο. Τί πάτο μπορεί να έχει πιάσει η σειρά για να εξασφαλίζει ο STAR τα δικαιώματα της 8ης σαιζόν; :fie:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.