Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Είδα homeland αφού είχα τελειώσει το The wire

Και οι δύο σειρές με καθήλωσαν.

Στο homeland ενώ ξημέρωνε ήθελα να δω μανιωδώς και το επόμενο επεισόδιο (μέσο όρο 4 επεισόδια ανα βραδιά).

Αντε τώρα να περιμένω Season 3:nothing:

εγω παντως το ειδα μεσα σε 2 μερες! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο το Banshee.

Το Arrow το παρακολουθώ από την αρχή, μέτριο θα το χαρακτήριζα αλλά κι αυτό βλέπεται άνετα.

Ρε παιδά το TWD σήμερα δεν ήταν να βγει στον αέρα;

Γιατί λένε 10/2; Κάνω λάθος;

The Walking Dead Show Summary and Episode Schedule Guide

Την άλλη Δευτέρα (ξημερώματα).

Link to comment
Share on other sites

Προς ολους τους Homeland-ικους

Καταρχην, παρολη την απεραντη "αγαπη" στα τετοιου ειδους ιδρυματα ασφαλειας και προστασιας του πολιτη, ειδα s01 και αντεξα μεχρι το 10-11 επεισοδιο πριν το παρατησω. Μονο σε μενα κανει οτι ειναι γραμμενο ακριβως οπως το 24?

Η τυπισσα ειναι κλασσικη Jack Bauer-ινα που μυριζεται πραγματα, αλλα ολοι δουλευουνε κοντρα σε αυτην και δεν την βοηθαει κανεις.

Η CIA που για καποιο περιεργο λογο "βαφεται" καλη (τουλαχιστον μεχρι το μερος που αντεξα να δω).

Πειτε οτι θελετε αλλα η κρυφη μαγεια του 24 ηταν οτι οπως και να ξεκινουσε και οσο κολλημενοι στο 9/11 και να ηταν τοτε ολος ο κοσμος, στο τελος ΟΛΩΝ των σεζον εφταιγαν ειτε ο προεδρος των ΗΠΑ, ειτε ο αντιπροεδρος (με εξαιρεση την 5η που εφταιγε ο πατερας του -πολυεθνικη με military contracts)

Να το συνεχισω, ή θα καταληξει να φταινε οι Αραβες και θα ανοιξω την υδροψυξη επανω στο μονιτορ??

Link to comment
Share on other sites

Προς ολους τους Homeland-ικους

Καταρχην, παρολη την απεραντη "αγαπη" στα τετοιου ειδους ιδρυματα ασφαλειας και προστασιας του πολιτη, ειδα s01 και αντεξα μεχρι το 10-11 επεισοδιο πριν το παρατησω. Μονο σε μενα κανει οτι ειναι γραμμενο ακριβως οπως το 24?

Η τυπισσα ειναι κλασσικη Jack Bauer-ινα που μυριζεται πραγματα, αλλα ολοι δουλευουνε κοντρα σε αυτην και δεν την βοηθαει κανεις.

Η CIA που για καποιο περιεργο λογο "βαφεται" καλη (τουλαχιστον μεχρι το μερος που αντεξα να δω).

Πειτε οτι θελετε αλλα η κρυφη μαγεια του 24 ηταν οτι οπως και να ξεκινουσε και οσο κολλημενοι στο 9/11 και να ηταν τοτε ολος ο κοσμος, στο τελος ΟΛΩΝ των σεζον εφταιγαν ειτε ο προεδρος των ΗΠΑ, ειτε ο αντιπροεδρος (με εξαιρεση την 5η που εφταιγε ο πατερας του -πολυεθνικη με military contracts)

Να το συνεχισω, ή θα καταληξει να φταινε οι Αραβες και θα ανοιξω την υδροψυξη επανω στο μονιτορ??

Τέλειωσε τη season πρώτα.

Αν δεν σου κάνει κουκου ούτε το last ep, παράτα το. Θα είναι εμφανές ότι τα γούστα σου διαφέρουν :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις... συγκεκριμενο πραγμα ρωτησα. Πειτε μου αν τελειωνει η σεζον (εστω η 1η) και φταινε οι Αραβες να τελειωνουμε :p

Μεχρι οσο ειδα (εδω και κανα 5μηνο το εχω παρατησει) ολοι κυνηγανε τον σουπερ κακο μουσλιμ που υπνωτισε τον μαυρο. Αν καταληξει τον σουπερ κακο να τον εχει χρηματοδοτησει η CIA να το συνεχισω... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις... συγκεκριμενο πραγμα ρωτησα. Πειτε μου αν τελειωνει η σεζον (εστω η 1η) και φταινε οι Αραβες να τελειωνουμε :p

Μεχρι οσο ειδα (εδω και κανα 5μηνο το εχω παρατησει) ολοι κυνηγανε τον σουπερ κακο μουσλιμ που υπνωτισε τον μαυρο. Αν καταληξει τον σουπερ κακο να τον εχει χρηματοδοτησει η CIA να το συνεχισω... :hehe:

Στο τέλος φταίει ο Πρόεδρος, ο Αντιπρόεδρος και ο Jack Bauer. Συνέχισε το.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις... συγκεκριμενο πραγμα ρωτησα. Πειτε μου αν τελειωνει η σεζον (εστω η 1η) και φταινε οι Αραβες να τελειωνουμε :p

Μεχρι οσο ειδα (εδω και κανα 5μηνο το εχω παρατησει) ολοι κυνηγανε τον σουπερ κακο μουσλιμ που υπνωτισε τον μαυρο. Αν καταληξει τον σουπερ κακο να τον εχει χρηματοδοτησει η CIA να το συνεχισω... :hehe:

o αντιπροεδρος των ΗΠΑ φταιει που οι αραβες κανουνα αυτα που κανουν!!!!! και αν δεις και την δευυττερη σεζον θα καταλαβεις οτι η CIA δεν φαβεται καλη......

Link to comment
Share on other sites

Καλή μπορεί να μην βάφετε όμως περιγράφετε χειρότερη και από την δική μας ΕΥΠ.

Στον πραγματικό κόσμο μετά από τόσα χρόνια αιχμαλωσία η ΣΙΑ μέχρι και στον πάτο θα του έβαζε κάμερα αν δεν τον σκότωναν σε τροχαίο για σιγουριά!!

Όσο για την ασθένεια της τύπισσας, αν την είχε η προγιαγιά της, μπορεί μια στο εκατομμύριο να μην το γνώριζαν. Για την ίδια θα ξέρανε μέχρι πόσες φορές έκλασε

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.