Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Είδα και γω τα under the dome.

1ο επεισόδιο μου άρεσε πολύ. Αλλά δε μου άρεσε η κατεύθυνση που το πήγαιναν μετά.

mild spoiler

δε ταίριαζε το paranormal, και άσε που εμφανίστηκαν μερικοι χαρακτήρες από το πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Newsroom, ειμαι στο 5ο επεισοδιο 2ης σεζον... και τα παει περιφημα. Επισης δεν περιμενα να γελασω (σε μερικες στιγμες) τοσο πολυ με αυτη τη σειρα. Την μονη απαιτηση που εχω ειναι να μειωσουν λιιιιγο τον ρυθμο των διαλογων. Επιασα καμποσες φορες τον εαυτο μου να κανει rewind για να ξαναμπω στο νοημα της συζητησης επειδη ειδα την ωρα στο κινητο ή ανοιξα το AC και εχασα 2 αραδες λογια.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπει κανείς Sons of Anarchy; Τελοιώνω την τελευταία season..

Πολύ βία, αρκετά υπόκοσμος, πολύ δολοπλοκίες, καθόλου Αναρχία, μια χαρά για να χαζευεις.. Αρκεί να μην θέλεις μετά να πας βόλτα με την Harley σου..

μια απο τις καλυτερες σειρες για μενα!!!

συμφωνώ, φοβερή σειρά, μπόλικη δράση, φοβεροί χαρακτήρες και σε λίγες μέρες συνεχίζεται.

Εχω πάρει και μια μπλούζα με το Sons_of_Anarchy_Wallpaper.jpg

Tο Falling Skies το έχει δει κανένας?

Αν εχεις παίξει resistance στο ps3 θα στο θυμίσει πολυ.

Breaking Bad Season 5 Ep 11 :clap:

Πολύ καλό!

Παιδες στην αρχή του 10ου επεισοδίου δεν μας έδειξε το τέλος της σειράς?

πως λέτε να φτάνει ως εκεί?

συμφωνα με αυτά που έχουμε ηδη δει

Πιστευω πως ο χανκ δε θα πεθάνει, ο WW θα εξαφανιστεί, εχοντας πει στην γυναίκα τους οτι ο καρκίνος επέστρεψε νομίζοντας τον με κάποιο τρόπο νεκρο (

;)

Link to comment
Share on other sites

Το Homeland ειναι pre-release εκδοση (λειπουν μερικα background CGI, τα credits κλπ). Κατα τα αλλα ειναι κανονικο, ολοκληρωμενο απο απαψη διαλογων/σκηνων, επεισοδιο. Οποιος δεν εχει υπομονη μεχρι το τελος του μηνα μαλλον θα μπορει να το δει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.