Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

πως λειτουργεί το σύστημα της δολοφονίας με την ταβανόπροκα στην ζώνη χωρίς να το νιώσει το θύμα και χωρίς να χυθεί στάλα αίμα.. Είναι τέτοια η πίεση; μάλλον σε αυτό αναφέρεται ο Φάνης...δεν ξέρωι

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

πως λειτουργεί το σύστημα της δολοφονίας με την ταβανόπροκα στην ζώνη χωρίς να το νιώσει το θύμα και χωρίς να χυθεί στάλα αίμα.. Είναι τέτοια η πίεση; μάλλον εννοει

Ναι αυτό λέω. Πώς γίνεται?

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφυγε και το GoT. Του βάζω τυπικά ένα 8,5.

Ομολογώ πως δε με χάλασε καθόλου... αν γυρνούσα 7 μέρες πίσω, θα μου έλεγα δες το. :jester:

Βρήκα υπερβολές κ λαθάκια αλλά οκ, ασήμαντα.. το σεξ μπαίνει σε κάποια σημεία καθαρά για να πουλήσει σαν σειρά. Αν ήταν όμως πιο προσεγμένη, δεν θα χρειαζόταν καθόλου.

Επίσης ήταν όντως αργή, για τα δικά μου γούστα, σαν σειρά.. αναμένω όμως τον 4ο κύκλο για να δω τι άλλο θα σκεφτούν.. από ανατροπές κι ανακατέματα τις τράπουλας, αρχίζει κ γίνεται πλέον προβλέψιμο. Ίσως επειδή κι όταν δεν το παρακολουθούσα, έβλεπα σπόιλερ τύπου

ααααααααα, μα όλους τους σκότωσαν πια;;;;!!!

Link to comment
Share on other sites

DDl8eFS.png

Αυτά πρέπει να λες ε; Τα'χα πάρει του αδερφού μου σε μια προσφορά με ένα 50άρικο.

Μάλιστα όσα λείπουν, τα έχει μαζί του στο στρατό.

Δεν θα έμπαινα στη διαδικασία να τα διαβάσω όσο κι αν μου άρεσε η σειρά όμως.. δεν είμαι καθόλου του βιβλίου.. μα καθόοοολου.. what's your point όμως, για πες :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Τελος το Strike Back, πολυ καλό, ειδικα μετα την 1η σεζον.

Όσοι γουσταρετε τέτοιο είδος (πρακτορες/πιστολίδια/κλπ) δώστε του μια ευκαιρία. :)

Ξεκινησα Person of Interest χθες, ειδα το 2 πρώτα.

Καλό, αλλα δεν τρελάθηκα. Θα το συνεχίσω και βλέποντας. Συνεχίζει στην ιδια λογική όλο?

Το Arrow συνεχίζει να είναι πολυ καλό.

Το τελευταιο Sherlock έδωσε ρέστα! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα Person of Interest χθες, ειδα το 2 πρώτα.

Καλό, αλλα δεν τρελάθηκα. Θα το συνεχίσω και βλέποντας. Συνεχίζει στην ιδια λογική όλο?

:clap:

Επειδή την ιδια απορία ειχα και εγώ πριν 1 βδομάδα που το ξεκίνησα και τώρα έχω φτάσει σεζον 2, ναι συνεχιζει ετσι αλλα οπως μου ειχε πει κάποιος εχει ενα background story που ειναι αρκετα ενδιαφερον,βεβαια δεν δινει σε ολα τα επεισοδια βαρος στο background story αλλα οποτε πρεπει.Εγω καραγουστάρω που την βλεπω, σε σημεια εχει γελιο με τον ηθοποιο με αυτα που λεει και ποτε δε χαμογελαει :p Δες την.

Link to comment
Share on other sites

που είναι οι εκρήξεις ;;;

Δεν επιασες το νοημα μου φαινεται αγαπητε...

Σε παραγωγη τπυ Starz δεν νομιζω να δωθει εμφαση στις εκρηξεις.....:whistle2::whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Sherlock ακουω... και ειπα Sherlock να δω. Ωραια τα δυο πρωτα eps αλλα επειδη δεν ειναι και του γουστου μου αυτη η φαση, ελπιζω να υπαρξει κατι πιο high level στα επομενα.

και εγω ετσι ακριβως ελεγα αλλα στο 3ο φτιαχνει , το ειδα προχτες :p

Link to comment
Share on other sites

The series will use an anthology format, with each season featuring a different cast of characters and story.

Δεν έχω δει ακόμα κάποιο επεισόδιο αλλά διαβάζω καλά λόγια. Λέω να περιμένω να τελειώσει η season πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.