Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

The following s02e05 goooood

Αρχιζει να Dexter-ιάζει ο Τζο ή είναι ιδέα μου; :p

Ακόμα εκεί είσαι;

Εκεί που τα τελευταία 2-3 επεισόδεια δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο,το 9ο ήταν πάρα μα πάρα πολύ καλό...

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα εκεί είσαι;

Εκεί που τα τελευταία 2-3 επεισόδεια δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο,το 9ο ήταν πάρα μα πάρα πολύ καλό...

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

πλέον μου μένει μόνο το 9ο :D

Τα είδα στη σειρά χθες :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Back to the basics... τελειώνω το Carnivale που μου είχε ξεφύγει στο παρελθόν... Καλή ηθοποιία γενικά.

Αν δεν ήξερα ότι πρόκειται για σειρά 10ετίας θα έλεγα πως είναι απόλυτα σύγχρονη.

Link to comment
Share on other sites

Κόψανε το Magic City????? :o

Περισσότερο στεναχωρήθηκα για τον πατέρα μου. Πήγαινα και του έβαζα αυτό και το Boardwalk Empire, θέλει γκανγκστερικά εποχής μόνο, Sopranos, Mad Men και Boss που του έδειξα δεν του άρεσαν. Έριξε μία ματιά στο Mob City και το βρήκε απαράδεκτο (γιατί λέει τα κουστούμια τους ήταν "στραβωραμένα ετοιματζίδικα του κιλού"...) και τώρα έχω να του πάω το Peaky Blinders. Είναι περίεργος, αν έγραφε κριτικές θα έθαβε χειρότερα και από τον Ζουμπουλάκη.

Link to comment
Share on other sites

Black Sails βλεπει κανεις ?

Μου το πρότεινε ένας ξένος φίλος μου, βλέπω το πρώτο επεισόδιο και γουστάρω τόσο ώστε να κάνω ποστ στο φατσοβιβλίο (χάρη στον Μαυρογεννη και την Γαλλίδα). Βλέπω αλλά 2-3 επεισόδια, οκ λέω... Τώρα το βαριέμαι, αλλά ελπίζω να γίνει καλύτερο..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερο στεναχωρήθηκα για τον πατέρα μου. Πήγαινα και του έβαζα αυτό και το Boardwalk Empire, θέλει γκανγκστερικά εποχής μόνο, Sopranos, Mad Men και Boss που του έδειξα δεν του άρεσαν. Έριξε μία ματιά στο Mob City και το βρήκε απαράδεκτο (γιατί λέει τα κουστούμια τους ήταν "στραβωραμένα ετοιματζίδικα του κιλού"...) και τώρα έχω να του πάω το Peaky Blinders. Είναι περίεργος, αν έγραφε κριτικές θα έθαβε χειρότερα και από τον Ζουμπουλάκη.

ψιτ, φιλαράκι, όταν βρίσκεις καινούριες σειρές για τον πατέρα σου, γράφε τις και εδώ, και κάνε ένα μένσιο :D

Link to comment
Share on other sites

ψιτ, φιλαράκι, όταν βρίσκεις καινούριες σειρές για τον πατέρα σου, γράφε τις και εδώ, και κάνε ένα μένσιο :D

Και μένα παιδιά!! Ο δικός μου είναι της παλιάς σχολής (70+) και δεν γουστάρει γυμνά και σέξ-ια! :rofl:

Ότι έχετε με ξύλο, αίμα κ πιστολίδια.. εδώ! Και να υπάρχουν κι υπότιτλοι εεεε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.