Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

chicago pd

θρίλερ μυστηρίου δεν τη λες. αξιοπρεπής αστυνομική σειρά είναι, με κορυφαίο χαρακτηριστικό της τη Sophia Bush. Επίσης, παίζει και ο τύπος που έπαιζε το John Basilone στο The Pacific :p

Link to comment
Share on other sites

The Strain (finale): αρκετά καλό.

Homeland (season 4)

e01: καλό!

Τον Tom Hardy τον ξαπόστελαν κιόλα... Κράτα τον 3-4 επεισόδια, καλός ηθοποιός είναι!

:p

eo2 (έκανα διακοπή κάπου στην αρχή γιατί: )

WTF? Όχι και τόσο μεθυσμένος ρε Κουίν! Με τρέλανε η "σκηνή"...

edit και stop no.2:

πιστεύει σίγουρα στον παράδεισο ο μορφονιός...

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Μετριο παλι το southpark αν και ελιωσα στο γελιο σε κατι φασεις:p

Φαση ειχε και το arrow.

Ειδα firefly;)

Ωραια σειρα κριμα που την εκοψαν αν και αν δεν την εκοβαν ισως να μην γυριζαν την ταινια που ηταν φοβερη!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος τι πρεπει να δω οσο αφορα το battleststar galactica για να ειμαι καλυμμένος?

Αυτο ισχυει?:Viewing Order : B.S.G The Miniseries

B.S.G Season 1

B.S.G Season 2

B.S.G Season 3

Razor (Movie)

B.S.G Season 4

The Plan (Movie)

καπου πηρε το ματι μου και ενα season 4,5.Αυτο παλι τι ειναι?

Τι αλλες ταινιες υπαρχουν?

Μια caprica θυμαμαι.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

To Caprica είναι prequel σειρά. Δεν την έχω δει για να σου πω αν αξίζει. Υπάρχουν και κάποια webisodes που καλό θα ήταν να δεις. Το The Plan και να μην το δεις δε χάνεις και τίποτα. Δες αναλυτικά εδώ: Battlestar Galactica Viewing Order (No spoilers!) :: Alphabetti Spaghetti

Εξαιρετικη σειρά και σε ζηλεύω που θα την βιώσεις για πρώτη φορά. Καλές θεάσεις! ;)

Link to comment
Share on other sites

καλά τα λες. είχαν βγει και κάποια webisodes ενδιάμεσα σε 2-3, και κάποια πριν το Razor. To Caprica που λες είναι ανεξάρτητη σειρά που κόπηκε και ήταν prequel του BSG. Επίσης όταν τα τελειώσεις όλα αυτά μπορείς να δεις επίσης το Blood and Chrome που είναι τηλεταινία επίσης prequel.

Αν θυμάμαι καλά, κάπου στην 3η κάνει κοιλιά, μη μασήσεις, είναι έπος η σειρά και κάποια στιγμή θα κάτσω να την ξαναδώ..

640px-Battlestar_Galactica_Last_Supper.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξανά ξεκίνησα το Sopranos. Είχα δει δύο επεισόδια πέρσι πριν ξεκινήσω δουλειά, αλλά μετά το παράτησα. Έχω δει τα δύο πρώτα επεισόδια πάλι! Με κρατάει προς το παρόν. Ελπίζω να γίνει αγαπημένο σαν το the wire!!

Link to comment
Share on other sites

BSG The right order to watch

1. Miniseries (2 parts)

2. Season 1 (13 episodes)

3. Season 2 (20 episodes)

4. Webisodes: The Resistance (10 webisodes)

5. Season 3 (20 episodes)

6. S4 Minisodes (7 webisodes - a.k.a. Razor Flashbacks)

7. Season 4:

- Razor (TV film)

- Episodes 1 to 10

- Webisodes: The Face of the Enemy (10 webisodes)

- Episodes 11 to 21

8. The Plan* (TV film)

Link to comment
Share on other sites

Oh crap , έχουν αρχίσει πολλά καλά και ξαναξεκινίσει άλλα τόσα και δεν έχω πάρει χαμπάρι τίποτα.

Θα πρέπει να βάλω κανά app στο κινητό..

Ερώτηση, ποια ήταν εκείνη η σειρά που κάποιος είχε προτείνει πριν καιρό εδώ, με μια παρέα προγραμματιστών στο Silicon Valley που έφτιαξαν έναν απίστευτο αλγόριθμο συμπίεσης? Ξανάρχισε?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.