Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] πες μου όσο θα το συνεχίζεις αν σε κρατάει.

Εμένα μου άφησε μια αίσθηση προχειρότητας και ψεύτικου.. τα σκηνικά φθηνά.. έβλεπα την ίδια περίοδο άλλες υπερπαραγωγές και καλόμαθα ίσως. Το άφησα στο τέλος του πρώτου κύκλου και κάποια στιγμή μεγάλης βαρεμάρας ίσως το συνεχίσω.

Επίσης βλέπω τον 2ο κύκλο transporter.. από τη μία κλαίω με το πώς έκαναν τη σειρά κι αναρωτιέμαι, ποιανού ιδέα ήταν να τη χαλάσουν αντί να τη φτιάξουν. Η σειρά βασικά θα έπρεπε να έχει άλλο όνομα.. μόνο Transporter δε θυμίζει.. απογοήτευση.. συνεχίζω κ τη βλέπω μπας και φτιάξει αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχει τον παράγοντα super powers. Το Arrow με κουράζει όταν το ρίχνει στο Λάμψη mode.

Το Gotham μου την έσπασε τρομερά που μέσα στο πρώτο επεισόδιο είδαμε:

1) Penguin

2) Bruce Wane

3) Poison Ivy

4) Edward Nigma

5) Catwoman

Σαν σούπα ένα πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι σειρακλα ειναι το Person of Interest.

Eπεισοδιαρες βλεπουμε στην τεταρτη σεζον.

Τo Flash μια απο ιδια ωραιο-καλογυρισμενο-αναλαρφο.

Το αgents of shield ενα ακομα δυνατο επεισοδιακι.

Wednesday rulez

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχει τον παράγοντα super powers. Το Arrow με κουράζει όταν το ρίχνει στο Λάμψη mode.

Το Gotham μου την έσπασε τρομερά που μέσα στο πρώτο επεισόδιο είδαμε:

1) Penguin

2) Bruce Wane

3) Poison Ivy

4) Edward Nigma

5) Catwoman

Σαν σούπα ένα πράγμα.

εγώ που δεν ξέρω ιδιαίτερα από τα κόμικ, μια χαρά μου φαίνεται πάντως.

Στα του Άρροου συμφωνώ απολύτως. Να χαζοπερνάει η ώρα θέλουμε, όχι να μάθουμε τα σώψυχά τους...

Link to comment
Share on other sites

Fargo

Παρ' ότι μου αρέσουν πολύ οι ταινίες των Κοέν, η συγκεκριμένη δε μου είχε κάνει ιδιαίτερη αίσθηση. Μου είχε φανεί κάπως ανάλατη. "Κλασσικό" σενάριο crime drama. Η σειρά αντιθέτως που έχει πιο ευφάνταστο και πολύπλοκο σενάριο, μέχρι στιγμής είναι εξαιρετική.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]

Επίσης βλέπω τον 2ο κύκλο transporter.. από τη μία κλαίω με το πώς έκαναν τη σειρά κι αναρωτιέμαι, ποιανού ιδέα ήταν να τη χαλάσουν αντί να τη φτιάξουν. Η σειρά βασικά θα έπρεπε να έχει άλλο όνομα.. μόνο Transporter δε θυμίζει.. απογοήτευση.. συνεχίζω κ τη βλέπω μπας και φτιάξει αργότερα.

πότε βγήκε ο δευτερος κυκλος?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.