Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

http://www.slashfilm.com/the-wire-hd-remasters/

 

The entire series has been beautifully re-mastered in 16×9 Full-Frame HD from more than 8,000 reels of original 35mm camera negative, allowing for a tighter fit on widescreen TVs and computer/tablet screens. The original negatives were scanned, edited, dust-busted and color-corrected with great care and attention taken to stay true to the look and feel of the original Standard-Definition 4×3 version.

 

Ευκαιρία να την δω λοιπόν αφού ο λόγος που σταμάτησα (μόλις την ξεκίνησα) ήταν γιατί δεν μπορούσα τα μαύρα κενά στην οθόνη μου :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα Blacklist. Κάπου στο 10ο επεισόδιο είμαι της πρώτης σεζόν.

Μου αρέσει, αλλά χωρίς υπερβολικό θαυμασμό. Ο πιλότος ήταν κακός στο στήσιμο της ιστορίας και των χαρακτήρων, γιατί θύμιζε Silence of the Lambs σε εκνευριστικό βαθμό! Ευτυχώς το διόρθωσαν γρήγορα. 

Link to comment
Share on other sites

Πάει το Soa. Κρίμα. Αν και είχε season με μεγάλες κοιλιές το έβλεπα ευχάριστα. Overall καλό το τελευταίο επεισόδιο αν και

με χάλασαν οι θρησκευτικοί συμβολισμοί. Κρίμα για τον Jax αν και το τέλος το είχα ψιλιαστεί  αρκετές season πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Πάει το Soa. Κρίμα. Αν και είχε season με μεγάλες κοιλιές το έβλεπα ευχάριστα. Overall καλό το τελευταίο επεισόδιο αν και

με χάλασαν οι θρησκευτικοί συμβολισμοί. Κρίμα για τον Jax αν και το τέλος το είχα ψιλιαστεί αρκετές season πίσω.

Δεν είχε και επιλογές να φύγει δεν μπορούσε να μείνει με νόμιμες δουλειες δεν γινόταν όποτε λογική ή καταλήξει

Link to comment
Share on other sites

Ποοοοολύ μπλέξιμο το τελευταίο Flash.

Ή για να το πω πιο σωστά, ποοοοολλές ερωτήσεις έχω..

Επίσης αντί να μάθουν από το arrow, κάνουν ακόμα λογικά/χαζά λάθη. Κρίμα..

Αν όταν τελειώσει η σειρά δεν μας έχει λύσει όλες τις απορίες σχετικά με το κρυφό δωμάτιο θα μαζέψω ομάδα να περιποιηθω τον σεναριογράφο.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί προσποιείται ότι είναι ανάπηρος..

Link to comment
Share on other sites

Αν όταν τελειώσει η σειρά δεν μας έχει λύσει όλες τις απορίες σχετικά με το κρυφό δωμάτιο θα μαζέψω ομάδα να περιποιηθω τον σεναριογράφο.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί προσποιείται ότι είναι ανάπηρος..

 

Λογικα ολες τις τρυπες θα τις κλεισει.

Δεν εχει τοσο δυσκολες/περιπλοκες ιστοριες ο Flash.

Και ακολουθουν αρκετα τυπικη flash ιστορια απο οτι φαινεται μεχρι τωρα τουλαχιστον.

Ελπιζω να μην τα σκατωσουν

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Αν όταν τελειώσει η σειρά δεν μας έχει λύσει όλες τις απορίες σχετικά με το κρυφό δωμάτιο θα μαζέψω ομάδα να περιποιηθω τον σεναριογράφο.
κάνε απεργία πείνας :sarcastic: 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πλακα μας κανουν εκει στο Arrow?
Καπως θα τα μονταρουν,δεν μπορει...

η μαχη στο τελος ηταν απλα εμετικη,σαν 5χρονο εκανε επιθεσεις ο oliver.
Λογικα θα βαλουν και το lazarus pit στην σειρα για να τον αναστησουν...γιατι να μεινει νεκρος χλωμο το βλεπω

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Καπως θα τα μονταρουν,δεν μπορει...

 

Εννοείται θα μονταριστεί το όλο θέμα. Αλλά ποιος περιμένει τώρα ως την 21η Γενάρη;;; Θα ξεγεννήσουμε!!!  <_<

και μερικά gifάκια από το reddit - extremely spoilers

 

That flex

j1rgC4R.gif

The moment we cried

8SQVygE.gif

Then we cried some more (the FALL finale)

eHhgbFC.gif

Then Ra's dropping the mic sword

XXQZrof.gif

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

Επαιζε πριν μπολικα χρονια στα 90`s δεν θυμαμαι ποτε ακριβως στην κρατικη τηλεοραση μια σειρα με εναν δασκαλο και τις ιστοριες του στα χωρια που επαιρνε μεταθεσεις.Μεσημέρι προβαλλοταν.Αρκετα ενηλικη σειρα.

Χωρα προελευσης δεν θυμαμαι ακριβως παντως κεντρικη ευρωπη θα λεγα,καμια γερμανια ισως.

Την θυμαται κανενας?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.