Jump to content



Ποια ταινία είδατε πρόσφατα 2.0 (CineLab)


DJD

Recommended Posts

The Amazing Spider-Man 2

:T:

Οπτικα φοβερο.Το τελευταιο 40λεπτο απολαυστικο.

Το μονο λαθος που εκαναν, η ταινια ηταν πιο πολυ peter parker παρα spiderman:X:

Ψιλοβαρεθηκα σε μια φαση αλλα με αποζημιωσε και με το παραπανω στο τελος.

Overall για μενα ενα απο τα καλυτερα spiderman που εχω δει.Εννοειτε καλυτερο απο το προηγουμενο και το τελευταιο της προηγουμενης τριλογιας:sick:.

7++/10

Link to comment
Share on other sites

NFS

Ναι τα αυτοκίνητα, όχι όλα τα άλλα.

Τίποτα φοβερό, ακόμα και εγώ που αρρωσταίνω για αυτοκίνητα κλπ, σε κάποιες φάσεις ζήτησα έλεος απο τον μεγαλοδύναμο βελζεβούλ.

Θα έλεγα μην το δείτε, αλλά θα πω να το δείτε ΑΝ η εναλλακτική σας είναι πχ αγγελόπουλος, δυναστεία, μενεγάκη ή μπιστιάλιτι.

Link to comment
Share on other sites

Είδα και Nausicaa of the Valley of the Wind και Princess Mononoke.

Η δεύτερη ήταν σε σύνολο καλύτερη ταινία, αλλά το τέλος της πρώτης ήταν συναισθηματικά δυνατότερο και καλύτερο.

Πολύ καλές και οι δύο.Προτείνω Perfect Blue,Millenium actress,Grave of the fireflies,Spirited Away

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω για αρχή όλες του Miyazaki. Θα τις έχω υπόψιν μου τις άλλες. :T:

Τα anims του Miyazaki είναι απλά υποχρεωτικό να τα δει κάποιος.

Είπα να σου προτείνω αυτό την προηγούμενη φορά,

Howl's Moving Castle (2004) - IMDb

αλλά θεωρούσα ότι θα τα έχεις δει. Από τα αγαπημένα μου, μαζί με την Ναυσικά που την είχα δει τέλη του 80 από την ΕΡΤ!

Λίγο στα γρήγορα που κοίταξα σε κάποια που έχω δει θα σου πρότεινα ακόμα π.χ. το Steam Boy, το The Girl Who Leapt Through Time, το The Secret World of Arrietty, το Vampire Hunter D, το Grave of the Fireflies, το 5 Centimeters per Second, αλλά και το The Sky Crawlers.

Link to comment
Share on other sites

6 και με το ζορι θα λεγα.

Αδιαφορο animation,οσο αφορα χαρακτηρες σεναριο χιουμορ, τα παντα βασικα.

Το βρηκα και καπως χαζουλι προσωπικα.Θα μου πεις παιδικο ειναι,ναι αλλα και το meet the robinsons παιδικο ειναι αλλα ειναι επιστήμη μπροστα στο mr peabody.

Link to comment
Share on other sites

Odd Thomas

Όσο δίνει και το imdb. Βασικά η Addison Timlin είναι ο λόγο που την είδα και νομίζω χρειάζεται όσκαρ γκαρνταρόμπας ή όπως το λένε :p

The Amazong Spiderman 2

6/10

Πολύ δράμα η ταινία...όπως είπαν παραπάνω μετρά λίγο προς το τέλος που υπάρχει η δράσει. Πότε θα καταλάβουν τα παλικάρια στο αμέρικα ότι ΔΕΝ μας ενδιαφέρει, ειδικά σε τέτοιου είδους ταινίες, τόσο η ανάπτυξη χαρακτήρων ή το σενάριο. Τέτοιες ταινίες τις βλέπεις για δράση. Τίποτε άλλο.

Captain America - The Winter Soldier

7.5/10

Όπως και παραπάνω με την μόνη διαφορά ότι είχε παραπάνω δράση. Δυστυχώς δεν χόρτασα Winter Soldier μιας και περίμενα περισσότερα εκεί. Καλύτερη από το Iron Man 3 πάντως με το im blue dababdee dbadbaba κτλ κτλ..η χειρότερη όλων των Marvel ταινιών...

Link to comment
Share on other sites

Captain America: The Winter Soldier

Φυσικα καλυτερο απο το πρωτο στο οποιο τα εκαναν λιγο σαλατα.Αλλα γιατι τοσο σοβαρο ρε παιδια...δλδ δεν εμαθαν τπτ απο το avengers?

7.5/10 και το 0.5 παραπανω απο το 7 το χρωστανε στην Scarlet.

American Psycho

Xμμ το λες οτι εχασα 2 ωρες που μπορουσα να κανω κατι πιο ευχαριστο.

Μεγαλη πατατια η ταινια.

7.6?But but why?

5/10 και ειμαι και κουβαρντας.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.