Jump to content



[Android App] Πες το με - ένα νέο παιχνίδι παρέας


tragikos

Recommended Posts

Ανυπομονω να παιξω με την κοπελα μου :D :D :D Φοβερη ιδεα! Δε ξερω αν εχει κατι παρομοιο , αλλα δε με νοιαζει κιολας! Καταλληλο οχι μονο για το βαρετο γαμο της ξαδερφης του μπατζανακη της θειας του κολλητου αλλα και για την αναμονη στους γιατρους :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εδώ και κάποιες μέρες ξεπεράσαμε τις 10.000 λήψεις τα 200 review scores (4.8 MO) και βγάλαμε νέα έκδοση με περισσότερες λέξεις και τραγούδια καθώς και μία νέα επιλογή για "γρήγορη" παντομίμα.

 

Δεν ξέρω ποιοι από εσάς εδώ το έχουν παίξει, αλλά σίγουρα θέλουμε την άποψη σας θετική ή αρνητική :)

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Καλή η προσπάθεια,αλλά ένας ορθογραφικός έλεγχος είναι πάντα χρήσιμος...είναι το "φυτίλι" ή "φιτίλι".

Περίεργο, πάντα νόμιζα ότι το φιτίλι γράφεται με ύψιλον.

 

Μακάρι το μοναδικό πρόβλημα που βρίσκεις την εφαρμογή να είναι ένα ορθογραφικό μέσα σε 3 χιλιάδες+ λήμματα που έχουμε. Θα φροντίσουμε στην επόμενη ενημέρωση της εφαρμογής να το αλλάξουμε. Δε θα θέλαμε να μας πουν και ανορθόγραφους.  ^_^

 

Για την ιστορία πάντως το φιτίλι στον ορθογραφικό έλεγχο του word (απ' όπου αν θυμάμαι καλά περνούσαμε τις λέξεις) περνάει και ως φυτίλι, άσε που η Google όταν γράψεις φιτίλι στην αναζήτηση σε ρωτάει "Μήπως εννοείτε φυτίλι"  :lol:

 

Όπως και να έχει πάντως χαίρομαι που κατέβασες την εφαρμογή μας και ελπίζω να πέρασες καλά παίζοντας την!

Με το ΦΩΝΗΕΝ εχω ριξει ΑΠΕΙΡΟ γελιο με τη παρεα. Πολυ καλο. Το παντομιμα εχει δυσκολα με πολυ γελιο επισης. Good job

Αν σου αρέσει η παντομίμα, δοκίμασε και την "γρήγορη" που μπήκε με το νέο update ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.