Jump to content



Αγορα απο hardwareversand.de


sijoune

Recommended Posts

Αφου μου ακύρωσαν το μη διαθέσιμο προιόν και είπαν ότι θα βάλουν το υπολοιπο στο λογαριασμό μου (1 ευρω!! )....

Dear Mr. xxxxxxx,

In the context of your online order of the 2011-11-21 at 07:39 we want to inform you that the goods are sent on the 2011-11-29 at 08:00 to: xxxx

με UPS τα στείλαν.

αναμένω παραλαβή να ενημερώσω το φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ήρθαν τα πράγματα την Τετάρτη (2 βδομάδες μετά την παραγγελία, ας πούμε ότι έτυχε..) και τα έλεγξα χτες καθώς έλειπα.

όλα καλά με το κουτί, είχε και σακουλάκια με αέρα.

μένω σε 2 πράγματα: το υπόλοιπο των 0.99 :p ευρώ που ακόμα δεν έχει πιστωθεί (ούτε στον λογαριασμό μου στο κατάστημα) και η κατάσταση της κάρτας ήχου (asus xonar deluxe) που το PCB μοιάζει σαν επισκευασμένο (κολλήσεις από χέρι, περιεργη αφή κτλ). Επίσης σε ένα πρόγραμμα που δίνεται μαζί με την κάρτα, δεν υπάρχει το serial του στον φάκελο του cd. Θα επικοινωνήσω με Asus να δω τι θα μου πούνε.

Ως πρώτη αγορά από δω, είμαι όχι και τόσο ευχαριστημένος (λόγω της καθυστέρησης) αλλά θα πω ότι ήταν μεμονωμένο περιστατικό (αφού έλειπαν κάποια πράγματα που ήθελα)

όλα τα πράγματα ήρθαν σφραγισμένα με αυτοκόλλητο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

for the record, το υπόλοιπο των 0,99 ευρώ ακόμα να επιστραφεί. Φυσικά είναι αστείο ποσό (παίζει τα έξοδα τραπέζης να είναι μεγαλύτερα) αλλά αν και μου είπαν ότι θα το πιστώσουν, στα τελευταία μαιλ κάνουν τον κινέζο. Καμμία απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

εκανα και εγω μια παραγγελια απο εκει και προς το παρων ολα πανε καλα.πληρωσα με paypal.παραλαβη μου εβγαλε η ups στις 8/10.

μολις παραλαβω θα γραψω και εντυπωσεις συνολικα

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

προτείνω και ένα ακόμα site το mindfactory.de το οποίο έχει 30 ευρώ μεταφορικά για το δέμα σε ένα δέμα πχ μπαίνει μόνο του το κουτί αν κάνεις σύνθεση και σε ένα άλλο μπαίνουν τα υπόλοιπα αλλά για καλό και για κακό ρώτα καλύτερα γιατί μπορεί να σου βγούνε μόνο 30 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.