Jump to content



Σχετικα με το νεο αβαταρ του moderator της δεκαρας...


Chosen

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από jax7480

XAXAXAXAXAXAXA ρε μην πειραζετε τον σταρ μας

Ε, οχι και τον πειραζουμε! Μια ωρα εκανα να του κανω αβαταρ-παραγγελια! Κι αυτος ουτε ενα εισητηριο, ουτε ενα αυτογραφο δε μου καβαντζωσε, τιποτα!... :(

Link to comment
Share on other sites

Βρε Πετρο φημες λενε οτι θα μας βαλει να παιξουμε ολους μαζι στην ταινια που θα γυρισει τελη Ιουλιου.Μαλιστα μιλησε με τον παραγωγο και σκεφτετονται να την ονομασουν και Τα Γαλβανιζε Καλαβρεζικα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Βρε Πετρο φημες λενε οτι θα μας βαλει να παιξουμε ολους μαζι στην ταινια που θα γυρισει τελη Ιουλιου.Μαλιστα μιλησε με τον παραγωγο και σκεφτετονται να την ονομασουν και Τα Γαλβανιζε Καλαβρεζικα.

Και γιατι δεν ειπε τιποτα το σκουληκι; 6 μηνες τον Γκουσγκουνη ειχα αβαταρ! Δεν το 'πιασε το υπονοουμενο;...

Link to comment
Share on other sites

LOL LOL

ρε παλιοχαρακτήρες βρήκατε ευκαιρία τώρα που βλέπω τον αγώνα και δημοσιοποιείται την προσωπική μου ζωή. Φτού σας (καμία σχέση με toti) :D

Ρε συ Πέτρο σου είπα την ώρα που χορεύω να με βγάλεις μια που να φαίνεται καθαρά το t-shirt μου :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.