Jump to content



Διαφήμιση hol


TopCLR

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν ανοίγω το θέμα στο σωστό μέρος αλλά θέλω να πω το εξής:

Αμάν πια με αυτήν την διαφήμιση του video club της hol! Πετάγεται κάθε τόσο σε ολόκληρο το παράθυρο και πρέπει ή να περιμένω να φύγει σε 3-4 δευτερόλεπτα (το πάτημα του escape δεν κάνει τίποτα!) ή να κάνω οπουδήποτε κλικ και να με βάλει στην διαφήμιση και να βγω στο καπάκι.

Είναι εκνευριστικό εκεί που διαβάζω ένα θέμα να σκοτεινιάζει το thelab και να πετάγεται η διαφήμιση.

Είπαμε οι διαφημίσεις (banners) είναι καλές για το thelab. Κρατάω απενεργοποιημένο το Adblock μέσα στο thelab, αλλά η συγκεκριμένη είναι για γερά νεύρα!

Υπάρχει τρόπος να γλιτώσουμε από αυτήν την διαφήμιση;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση εμφανίζεται μόνο 2 φορές τη μέρα ανά χρήστη αλλά μόνο εάν επιτρέπετε στον browser σας να δέχεται 3rd party cookies. Αν πχ σε κάθε κλείσιμο του browser του λες να σβήνει τα cookies τότε η διαφήμιση θα ξαναεμφανιστεί άλλες δύο φορές. και ούτω κάθεξης.

Link to comment
Share on other sites

[δικηγόρος του διαβόλου mode on] Αν κάναμε κανένα donation μπορεί οι διαφημίσεις να ήταν αχρείαστες ..... Φαντάζομαι οτι με 2 μπανερ μόνο δεν βγαίνουν τα έξοδα..[δικηγόρος του διαβόλου mode off]

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να βολευόμαστε όλοι οπότε θα πρέπει και εμείς να "ανεχόμαστε" τα αναγκαία κακά αλλά και αυτά να είναι κάπως περισσότερο συμμαζεμένα. Αν γίνουν ενοχλητικά και ενεργοποιήσουμε το adblock στον firefox τότε οι χορηγοί θα είναι αυτοί που θα έχουν λιγότερη προβολή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

10... 9... 8...

Μετά το 1... adblock plus ON!

Αλλάξτε την επι τέλους αυτήν την διαφήμιση. :wall::wall::wall::wall:

@Nemesis89

post #1

Είπαμε οι διαφημίσεις (banners) είναι καλές για το thelab. Κρατάω απενεργοποιημένο το Adblock μέσα στο thelab, αλλά η συγκεκριμένη είναι για γερά νεύρα!
Link to comment
Share on other sites

μηπως εβαλες hol ?:p

Η διαφήμιση είναι τρομακτική ...

Και σκέφτεσαι ... ο τύπας που χτύπησε την πορτα προχθές και μου έλεγε δήθεν για τις οπτικές ίνες της hol ... μήπως με κατασκοπεύεί;;;

Πέραν του αστείου έχω την εντύπωση οτι εμφανίζεται όλο και πιο συχνά ... ΟΥΣΤ βρωμο-hol ...

p.s. hol is blacklisted απο την εποχή που προτίμησε να είναι ο πρώτος ISP που εφάρμοσε traffic shaping χωρίς να ρωτήσει ή να ενημερώσει τους συνδρομητές της ... για να μην ξεχνιόμαστε οι νεότεροι :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.