Jump to content



Counter-Strike : Global Offensive


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα στην παρέα.

Ψάχνω να βρω settings για τον "εξοπλισμό" μου. Τσέκαρα το Link του @LocoDiceGR και θα ήθελα να ρωτήσω 1-2 πραγματάκια.

 

1ον)Είναι απαραίτητο να κάνουμε τα πάντα που αναγράφονται στο link?

2ον)Δεν υπάρχει κάτι σαν εκτελέσιμο για να αποφύγουμε όλον αυτόν τον χειροκίνητο πανικο?

 

Στο pc της υπογραφής έχω extra ένα trigger-z(brown) ένα steelseries rival 700 και ένα steelseries siberia 350. Οπότε πάμε στο:

3ον)Στο Sound και στο advanced properties της κάθε συσκευής, έχω για το siberia 350 έως 16bit(εικόνα), για τα speakers έως 24bit και για την ROG είναι γκριζαρισμένο. Τα 16 bit για τα ακουστικά είναι φυσιολογικά?

4ον)Έχετε καμιά άλλη πρόταση για settings?

 

ΥΓ Μόλις τελέιωσα το format και περιμένω να κατέβει το cs. Οπότε όλα θα μπουν από την αρχή.

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, optimogar said:

Καλησπέρα στην παρέα.

Ψάχνω να βρω settings για τον "εξοπλισμό" μου. Τσέκαρα το Link του @LocoDiceGR και θα ήθελα να ρωτήσω 1-2 πραγματάκια.

 

1ον)Είναι απαραίτητο να κάνουμε τα πάντα που αναγράφονται στο link?

2ον)Δεν υπάρχει κάτι σαν εκτελέσιμο για να αποφύγουμε όλον αυτόν τον χειροκίνητο πανικο?

 

Στο pc της υπογραφής έχω extra ένα trigger-z(brown) ένα steelseries rival 700 και ένα steelseries siberia 350. Οπότε πάμε στο:

3ον)Στο Sound και στο advanced properties της κάθε συσκευής, έχω για το siberia 350 έως 16bit(εικόνα), για τα speakers έως 24bit και για την ROG είναι γκριζαρισμένο. Τα 16 bit για τα ακουστικά είναι φυσιολογικά?

4ον)Έχετε καμιά άλλη πρόταση για settings?

 

ΥΓ Μόλις τελέιωσα το format και περιμένω να κατέβει το cs. Οπότε όλα θα μπουν από την αρχή.

1.jpg

Αν σου πω οτι δεν θυμαμαι καν τι οδηγο ειχα βαλει εδω? χαχα

 

Πλεον Δεν πειραζω τιποτα εγω..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 28/7/2015 at 9:47 AM, LocoDiceGR said:

Τον από πάνω.

Χθες μπήκα λίγο public και έπαιξα με όλα στα μαμά. Δεν πείραξα τπτ. Νομίζω ότι μου άρεσε περισσότερο. Θα δοκιμάσω 2-3 μέρες να δω πως θα πάει..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.