Jump to content



Τρελη προσφορα απο ebay.Αληθεια η @@@@?


petroSEXtreme

Recommended Posts

Παιδες καλησπερα.

Χαζεβα πριν και βρηκα αυτο

Full HD 1080P HDMI Google Android 2.2 WIFI Media Player Internet TV Box HDTV NEW | eBay

Ειναι ενα android pc στην ουσια.Το θεμα μου ειναι οτι αυτος ο πωλητης ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ φθηνοτερος απο τους υπολοιπους.Αυτο που με φοβησε ειναι οτι εχει πουλησει 250+ μαραφετια (ναι αυτο ειναι καλο το ξερω:p) αλλα ολα εχουν πουληθει τις τελευταιες 5 μερες:wall:....Τι παιζει με τον τυπο?Απατη λετε, η εσεις θα κανατε κανονικα την παραγγελεια?

Ps:Εχω κανει δεκαδες αγορες απο ebay ΑΛΛΑ ποτε δεν ειχα προβλημα.Τι γινεται σε περιπτωση που ο τυπος ειναι απατεωνας?Παιζει να παρω τα λεφτα μου πισω?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

ρε συ δεν ειναι μονο η τιμη που με προβληματιζει αλλα οτι ολα εχουν πουληθει τις τελευταιες 5 μερες.οποτε δεν υπαρχει ακομα feedback για αυτο το αντικειμενο......

Τεσπα θα περιμενω να ακουσω καμια γνωμη ακομα:T:

@Γιαννη

Τι εννοεις κινεζικο ανταπτορακι?Για το ρευμα?

Αμα μου πεις οτι θα το παρεις θα το παρω και εγω (για να εχω καποιον για συμπαρασταση στη στραβη) χαχαχαχαχαχχα

EDIT:που ειναι ο κινεζο-gadget-tester LevelOne να μας πει και εκεινος τι γνωμη του???

Link to comment
Share on other sites

669 θετικες τους τελευταιους 12 μηνες...

Θα παρω σιγουρα. Αν θελει κανεις αλλος ας μου το πει να μοιραστουμε τα εξοδα μεχρι Αθηνα !

Αφου ρε συ εχει free shiping....:p:P:P:P

ρε μπας και βλεπεις αλλο γιατι αυτος δεν εχει τοσες θετικες........

Ριχνω και εγω παραγγελεια και οτι κατσει....:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Ρε αχορταγε 2 πειρες?????

Απλα για επαληθευση...για αυτο λεμε

Full HD 1080P HDMI Google Android 2.2 WIFI Media Player Internet TV Box HDTV NEW | eBay

Με μπερδεψες με τις 600+ θετικες που ειπες...:wall:

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλοριζικα.....:dance3:

Να πω την κακια μου με χαλαει λιγο που δεν εχει εξοδο ηχου (εστω και καρφι) και δεν ειναι android 2.3 αλλα εχει σχεδον το 1/3 των χρηματων.

Εμενα μου αρεσε πολυ αυτο λογο optical

HD 1080P HDMI Google Android 2.2 TV BOX HD Network Media Player 1 Year Warranty | eBay

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι και είναι κανας μπαρούφας πωλητής πάντως,και η αγορά σου είναι μέσω PayPal τότε καλύπτεσαι 100% και μην ανυσηχείς για τίποτα!Να έχεις κρατήσει και την απόδειξη καλού κακού.

Οπότε μην άγχεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μπορείτε να μου εξηγήσετε γιατί το αγοράζετε αυτό? Για τι χρήση εννοώ.

Τι σας εντυπωσιάζει εκτός από την τιμή? Στην αρχή νόμιζα ότι είναι 1080p media player, αλλάδε φαντάζομαι το hardware του να μπορεί να αναπαράξει ματρόσκες 1080. Οπότε?

Link to comment
Share on other sites

Λες δηλαδή ο cortex που κουβαλάνε τα μισά πλέον smartphones να μπορεί να κάνει decode full hd mkv?

ΔΝΤ...

Κι επειδή ο φθηνός Κινέζος είναι οικονομικός και στα σχόλια, κοίτα λίγο τα σχόλια του ακριβού (http://www.ebay.co.uk/itm/HD-1080P-HDMI-Google-Android-2-2-TV-BOX-HD-Network-Media-Player-1-Year-Warranty-/160687623438?pt=UK_AudioElectronicsVideo_Video_TelevisionSetTopBoxes&hash=item2569ba8d0e#ht_6799wt_12880).

Λέει πουθενά mkv?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα.

Χαζεβα πριν και βρηκα αυτο

Full HD 1080P HDMI Google Android 2.2 WIFI Media Player Internet TV Box HDTV NEW | eBay

Ειναι ενα android pc στην ουσια.Το θεμα μου ειναι οτι αυτος ο πωλητης ειναι ΤΡΑΓΙΚΑ φθηνοτερος απο τους υπολοιπους.Αυτο που με φοβησε ειναι οτι εχει πουλησει 250+ μαραφετια (ναι αυτο ειναι καλο το ξερω:p) αλλα ολα εχουν πουληθει τις τελευταιες 5 μερες:wall:....Τι παιζει με τον τυπο?Απατη λετε, η εσεις θα κανατε κανονικα την παραγγελεια?

Ps:Εχω κανει δεκαδες αγορες απο ebay ΑΛΛΑ ποτε δεν ειχα προβλημα.Τι γινεται σε περιπτωση που ο τυπος ειναι απατεωνας?Παιζει να παρω τα λεφτα μου πισω?

το λινκ δεν παιζει , ειναι ευκολο να το ξαναβαλεις ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.