Jump to content



Τρελη προσφορα απο ebay.Αληθεια η @@@@?


petroSEXtreme

Recommended Posts

Customer Support has refunded you through PayPal and the case is closed. 25 Dec, 2011 at 06:22

Refund information:

We issued you a US $39.99 refund to the PayPal account that you used to purchase this item. Please log in to PayPal and view the history page if you don't see it in your PayPal balance.

Final decision:

This case has been decided in your favour.

Customer Support comments:

We didn't receive valid tracking information from the seller. We're sorry you have a problem with your purchase, and we're issuing you with a refund in this case.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

sorry που καθηστερησα feedback αλλα ετρεχα με ενα τρακαρισμα που ειχα...:(

λοιπον απο την πεμπτη μου εχει γινει κανονικα refund απο ebay απλα δεν εχει εμφανηστει ακομα στη καρτα μου....

EDIT:Δεν ελεγα να κερδισω κανενα λαχειο...:)μολις μπηκαν

Link to comment
Share on other sites

Ναι το διάβασα αλλά δεν το χάνω μετά.. (συν το ότι δεν έχω ιδέα από ebay) όλοι εσείς το αγοράσατε αλλά μετά ζυτήσατε τα λεφτά σας πίσω και τα πήρατε.. αλλά γιατί σας φτάνουν καλώδια?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα παρέλαβα και εγώ το δέμα και φυσικά είχε μέσα το καλώδιο και όχι αυτό που αγόρασα. Το θέμα είναι ότι δεν μου έχει γίνει ακόμα refund και η υπόθεση είναι σε στάδιο escalation και το paypal θα επικοινωνήσει μαζί μου σήμερα 4/1 σχετικά με τις εξελίξεις. Το θέμα τώρα είναι εγώ τι πρέπει να κάνω να περιμένω το paypal ή να αλλάξω το claim από το δεν παρέλαβα σε παρέλαβα λάθος προϊόν ?

Link to comment
Share on other sites

To αλλαζεις και λες οτι δεν το εχεις λαβει.

Εχω την υποψια οτι αν πεις οτι σου εστειλαν αλλο, θα πρεπει να το στειλεις πισω με tracking number και ΟΤΑΝ και ΑΝ το λαβει ο απατεωνας, τοτε να σου γυρισει τα χρηματα το Paypal.

Οποτε κανε το escalate to a claim για να τελειωνεις !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.