Jump to content



Τρελη προσφορα απο ebay.Αληθεια η @@@@?


petroSEXtreme

Recommended Posts

@petros@idk$

H συναλαγγη ακυρωθηκε. Δεν την ειδα στο ebay το πρωι και μιλησα με εναν υπευθυνο απο το chat τους και μου ειπε αυτα..

Thank you for waiting. I can confirm that items has been removed by eBay because the item or seller has breached policy. Since you have already paid for the item, what you can do now is to file for a case to claim your payment back.

Here’s how:

1. Go to My eBay > Account > Resolution Centre

2. Under ‘I bought an item.’ section, select ‘I haven't received it yet.’

3. Click on the ‘Continue’ button

4. Follow the on screen instructions.

EDIT: Μας ματιασατε ρεεεεε !!! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

πρεπει να εχει γινει μ@λακια

Περιμενω να δω τι θα πει και ο γιαννης αλλα μαλλον τα χασαμε τα λεφτα...:(

εχω κανει την αγορα(στο paypal φαινεται κανονικα)αλλα δεν υπαρχει πουθενα στο ebay.

Tι κανουμε σε αυτη τη περιπτωση?Γιαννη εσυ τα ξερεις καλητερα οποτε περιμενω απο σενα.

Edit:δεν ειχα κανει refresh και δεν εida τις απαντησεις....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω παίζουν και άλλα sub 100 και με 1.2ghz Επεξεργαστή . Πέραν της προσφορας του θρεντ ποιο μοντέλο θα επιλέγατε ?? Πχ αυτο εχει 56e

Android 2.3 HD 1080P 2GB Blue TV BOX VIA Rockchip 2918 1.2G Hz ARM Cortex A8 CPU | eBay

Link to comment
Share on other sites

Έχω νέα σχετικά με το θέμα. Είχα κάνει και εγώ αγορά του συγκεκριμένου και όπως και στα υπόλοιπα παιδιά η συναλλαγή δεν εμφανίστηκε στην καρτέλα μου στο ebay. Αφού επικοινώνησα με το live support μου είπαν ότι η συναλλαγή μου ακυρώθηκε και με καθοδήγησαν στο να ανοίξω case στο PayPal κάτι που έκανα. Λοιπόν σήμερα μου ήρθε μήνυμα από το PayPal ότι ο πωλητής τους έδωσε Tracking Number από το Κινέζικο Ταχυδρομείο. Κανένας άλλος έλαβε τέτοιο μήνυμα ?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ηρθε αυτο απο τον πωλητη (Οχι απο τους υπευθυνους του ebay...)

Φυσικα και δεν ακυρωνω το open case. Συμφωνα με αυτο, τιποτα δεν εχει σταλει ακομα. Θα περιμενω μεχρι και τις 22 του μηνα οπου εχω διαθεσιμες μερες και μετα θα το γυρισω σε claim...

[quote]

Dear yiannisd1,

hi friend

i'm honest seller,

hope you can understand us,

your item has sent out via Airmail,

the item tracking number is:RA362682449CN

please believe me,and hope understand us,

hope you can close the ebay case now.

thank you

- lansexingkong2011

Link to comment
Share on other sites

εγω τιποτα ακομα.

Ποτε εκανες την αγορα?

"Το συζηταγα με ενα φιλο.λεω κοιτα που αυτος θα τα στειλει απλα εσπασε την δημοπρασια για να κερδισει τις προμηθειες (ειχε ηδη πουλησει ~300τεμ)":p

Γιαννη εστειλες και του πωληση μνμ?Η μονο το forward που εκανε το ebay?

Link to comment
Share on other sites

Οπως μου το εστειλε το περασα μεσα στο case, αναφεροντας οτι μου το εστειλε ο πωλητης, το μηνυμα υπαρχει ακομα στο Inbox (αν θελουν να το τσεκαρουν οι του eBay) και οτι το εχω τσεκαρει με διαφορα σαιτ που ψαχνουν tracking id και ολα λενε οτι δεν υπαρχει...

Απλα 'γεμιζω' το case μου με οσο μπορω πιο ενοχοποιητικα στοιχεια ;) Πλεον οτι μηνυμα ανταλλασω με αυτον θα ειναι μεσω του case και οχι μεσω των κλασσικων μηνυματων!

ΥΓ: Και φυσικα ο τυπος δεν θα παρει δραμι, αν το Paypal του τα ακυρωσει. Δεν ειναι instant η πληρωμη του...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το μήνυμα μου το έστειλε το PayPal με τον πωλητή δεν έχω καμία επαφή ούτε και μου έστειλε κανένα mail. Το θέμα είναι τι κάνουμε αφήνουμε το case ανοικτό. Από που μπορούμε να κάνουμε tracking τον αριθμό που μας έχει δώσει ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν με καταλαβες.Εστειλες πρωτα μνμ του πωλητη η κατευθειαν ανοιξες case στο ebay?

Εδιτ:ρε συς αμα το εστειλε σημερα θελει καμια μερα για να μπορεσει να σου βγαλει valid tracking μεσα απο το china post

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.