Jump to content



Sniper Elite V2


Petrossortep

Recommended Posts

Με απογοητεύεις. Sniper Elite difficulty και prone all the way.

Πάντα τα παίζω στο Normal πρώτα και μετά στο δυσκολότερο. Αν και αυτό ίσως αποτελέσει εξαίρεση, αφού φαίνεται πολύ εύκολο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια τι λετε οτι ειναι ευκολο?Ειμαι στο σημειο που εβαλα εκρηκτικα στην γεφυρα και πρεπει να μπω στο μουσειο το οποιο φρουρειται λες και μενει ο Ομπαμα μεσα.. Μου εχει βγαλει την ψυχη.. Δεν μπορω να μπω στο μουσειο με τιποτα! :wall:

Link to comment
Share on other sites

Ασχολήθηκα λίγο με το παιχνίδι...

Καλούτσικο είναι, περνάει η ώρα ευχάριστα, αλλά αυτό το εφφέ με την σφαίρα καταντάει βαρετό μετά από λίγη ώρα...Δεν γίνεται να απερνεργοποιηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Εχω παιξει αρκετο,σχεδον κοντευω να το τερματισω.οι εντυπωσεις μου...

sniper sim σχεδον...παει προς τα εκει αλλα δεν ειναι.ενα τριτου προσωπου με 5 στοιχεια απο σιμ ειναι.καλο ειναι και εχει καποια εξυπνα στοιχεια.γενικα παιζετε ευχαριστα αλλα οχι και τιποτα επαναστατικο.

Link to comment
Share on other sites

Stealth-sniping. Συνδυασμός που απλά δεν υπάρχει σε κανένα άλλο game. Ούτε καν το δεύτερο στοιχείο δηλαδή. Οπότε τα περί μη επαναστατικού δεν τα καταλαβαίνω.

Έχει αρκετά ελαττώματα ίσως λόγω της φθηνής παραγωγής, όπως και το πρώτο. Κακό ai με headshot από χιλιόμετρο, εχθρούς που αν τους ρίξεις αθόρυβα με rifle σε χρόνο dt βρίσκουν ακριβώς το σημείο που είσαι, snipers που σε καταλαβαίνουν αμέσως μόλις μπεις στο οπτικό τους πεδίο(αδικώντας μια άριστη προσέγγισή σου), μερικά κακοσχεδιασμένα trigger events που χαλάνε το αυθόρμητο gameplay κ.α.

Δυστυχώς δεν κατάφεραν να διορθώσουν τα μειονεκτήματα του πρώτου για να μην πω ότι πρόσθεσαν και άλλα. Πάντως, αν το παίξεις σαν να βρίσκεσαι σε πραγματικές συνθήκες μάχης σχεδιάζοντας την κάθε κίνηση και σαρώνοντας την κάθε σπιθαμή για εχθρικούς snipers εισπράττεις μια πρωτόγονη εμπειρία. Αν το πας trial and error σίγουρα θα σε ξενερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλα stealth δεν ειναι σε καμια περιπτωση.ασε που και να μπορουσες να δουλεψεις stealth το θεμα ειναι να ειναι πρακτικα πιο ευκολο απο το να τους καθαρισεις ολους.ελα μου ομως που τελικα το να σκοτωσεις οποιον βρεις ειναι πιο αποτελεσματικο...

Link to comment
Share on other sites

Καλα stealth δεν ειναι σε καμια περιπτωση.ασε που και να μπορουσες να δουλεψεις stealth το θεμα ειναι να ειναι πρακτικα πιο ευκολο απο το να τους καθαρισεις ολους.ελα μου ομως που τελικα το να σκοτωσεις οποιον βρεις ειναι πιο αποτελεσματικο...

Πάντα για maximum difficulty μιλάμε.

ps.: Στο προηγούμενο ποστ λέω για πρωτόγονη εμπειρία(λολ). Γλώσσα λανθάνουσα...Πρωτόγνωρη ήθελα να πω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα για maximum difficulty μιλάμε.

ps.: Στο προηγούμενο ποστ λέω για πρωτόγονη εμπειρία(λολ). Γλώσσα λανθάνουσα...Πρωτόγνωρη ήθελα να πω.

Συμφωνω σε ολα..και εγω το περιμενα καλυτερο..το παιζω στο ιδιο επιπεδο δυσκολιας με σενα και οντως σε κανουν σποτ πανευκολα! το ηθελα πιο stealth...καταρχας μπορεις να κανεις mellee stealth kill ? οχι απο τι ξερω.. %#^ πιο ωραια θα ηταν να εμενες camperi και να τους τρως σιγα σιγα.. :neo::neo:

λιγο εχθρος προ των πυλων φαση :p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

η παιχνιδαρα(τρομαρα της) παιρνει την βαθμολογια που της αξιζει .. Sniper Elite V2 - GameSpot.com το 1 ειχε παρει και ενα 7.5...

Καλά κάνει και δεν παίρνει υψηλότερη, αφού το έχουν κάνει πολύ κονσολάδικο.

Παρόλα αυτά όμως, η βαθμολογία των παικτών είναι στο 7.5.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.