Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Έχω το demo και έχω θέματα με τη κάμερα, δε ρυθμίζει κάπως, όπως στο assetto???

Θα πρεπει να επιλεξεις τα κουμπια που κουνανε την καρεκλα μπρος πισω πανω κατω απο το μενου που διαλεγεις τα κουμπια και με αυτα να ρυθμισεις την θεση της καμερας. Μην ξεχασεις να βαλεις το σωστο FOV. Το σωστο FOV για σενα μπορεις να το βρεις εδωhttp://www.projectimmersion.com/fov/index.php ' class='bbc_url' title='Εξωτερικός σύνδεσμος' rel='nofollow external'> http://www.projectimmersion.com/fov/index.php . Αυτα εαν παιζεις με μια οθονη. Αν παιζεις με τρεις τοτε αλλαζει το πραγμα.

Έγινε επεξεργασία από AngeloVZR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εαν το παιχνίδι διαθέτει lan λογικά θα παιξει μεσω hamachi.το ειχα κανει παλια στο rfactor και gtr2.ισως χρειάζεται να ανοιχτούν και πόρτες.εαν παιξει θα ειναι καλη φαση για οσους δεν το έχουν αγορασμένο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλω απλά να ενημερώσω (αν και τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται) ότι ο αγώνας έχει ΟΛΑ τα βοηθήματα OFF, 100% damage και 100% multiplayer.

Προσέξτε το setup μην κολλήσουν τα φρένα από την θερμοκρασία, ψυγεία, boost (μην κάψετε μηχανη)

Ο καιρός θα είναι αληθινός, πάρτε μια γεύση για Τετάρτη.

 

http://www.wunderground.com/US/GA/Atlanta.html

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ενδιαφέρον να νοικιάσω Server (24/24) με 18 θέσεις ή δεν υπάρχει ενδιάφερον ?

 

Νοίκιασε έναν με 4 θέσεις, νομίζω θα είναι αρκετές :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρξει πρόβλημα, αλλά αφού θα τρέχουμε πλέον rF2 λέω να κάνω.

Αλλά αποφασίστε ένα αμάξι. ΕΝΑ !!!

Δεν γίνεται να καθόμαστε να μαθαίνουμε ολα τα αυτοκίνητα.

 

Θέλετε Renault Megane Trophy, κανένα πρόβλημα

Ο Server κρατάει χρόνους από όλους και μάλιστα αναλυτικά

 

Αν είναι να τρέχουμε κάθε εβδομάδα ή 1 φορά τις 2 εβδομάδες 5 άτομα κλείνω Server.


Νοίκιασε έναν με 4 θέσεις, νομίζω θα είναι αρκετές :p

 

Eπειδή είμαι πολύ ευαίσθητος χαρακτήρας, αυτό με πείραξε και σήμερα δεν θα τρέξω.

Θα προσπαθήσω να το ξεπεράσω με ποτό...

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή είμαι πολύ ευαίσθητος χαρακτήρας, αυτό με πείραξε και σήμερα δεν θα τρέξω. Θα προσπαθήσω να το ξεπεράσω με ποτό...

 

Αν τρέξεις απόψε, θα σου κάνω αλκοτέστ πρώτα. Αν δεν τρέξεις, αύριο θα είσαστε δύο αντί για 3. Όπως βλέπεις, It works both ways με τα προαπαιτούμενα :) 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες,

 

Ο server είναι up (αληθινά στοιχεία καιρού μπορείτε να παρακολουθείτε εδώ για ενημέρωση)

 

2btvs5.jpg

 

 

Όνομα Server: pcgamingforum

Pass: -

 

Ρυθμίσεις Server:

 

Traction control: 0

Anti-lock Braking: 0

Stability Control : 0

Auto Shifting: 0

Steering Help: 0

Braking Help: 0

Auto Clutch: 1

Invulnerability: 0

Auto Pit Stop: 0

Opposite Lock: 0

Spin Recovery: 0

AI Toggle:0

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Flag Rules: Full

Fuel Usage: Normal

Tire Usage: Normal

Mech Failures: Normal

Damage Multiplayer: 100%

 

Στατιστικά Server, χρόνοι κτλ

 

Εδώ τα αποτελέσματα που είχαμε τρέξει με τον Jimmy σε GT3, πολύ γρήγορος ο Jimmy !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θα το προσπαθήσω για σήμερα χωρίς να υπόσχομαι τίποτα γιατί δεν έχω τρέξει καθόλου ούτε την πίστα ούτε το Megane στο RF2 και πρέπει να ρίξω και προπόνηση στο Interlagos για iRacing.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Θα το προσπαθήσω για σήμερα χωρίς να υπόσχομαι τίποτα γιατί δεν έχω τρέξει καθόλου ούτε την πίστα ούτε το Megane στο RF2 και πρέπει να ρίξω και προπόνηση στο Interlagos για iRacing.

Ναι Γιώργο, όπως τα λέει το ζοχαδιασμένο κανίς είναι, γι'αυτό τα βάλαμε, επειδή και σε μας είναι τελείως άγνωστα. Δεν σε πιέζουμε βέβαια, απλώς αν δεν έρθεις θα σου κάνω απανωτά report στο iracing [emoji14]

 

Edit: Για κάποιο λόγο αντί να γράψω "άγνωστα" έγραψα "άνετα". Ό,τι να'ναι.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.