Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Είμαι συγκινημένος! Έκανα τους πρώτους 30 online γύρους μου σήμερα στο server με group c / mid ohio. Δυστυχώς δε βρήκα τους maddog και gchristod online, αλλά είχε 2 τύπους μέσα που κάνανε γύρους.

Συμπαθητικότατο το game θα έλεγα! Ξεχνάς τα απαίσια γραφικά γρήγορα όταν πιέζεις για χρόνο.. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι συγκινημένος! Έκανα τους πρώτους 30 online γύρους μου σήμερα στο server με group c / mid ohio. Δυστυχώς δε βρήκα τους maddog και gchristod online, αλλά είχε 2 τύπους μέσα που κάνανε γύρους.

Συμπαθητικότατο το game θα έλεγα! Ξεχνάς τα απαίσια γραφικά γρήγορα όταν πιέζεις για χρόνο.. :)

Από ό,τι είδα, τα δάκρυα από τη συγκίνηση δεν φάνηκε να σε εμπόδισαν ιδιαίτερα στο να κάνεις χρόνο.. [emoji14]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι είδα, τα δάκρυα από τη συγκίνηση δεν φάνηκε να σε εμπόδισαν ιδιαίτερα στο να κάνεις χρόνο.. [emoji14]

loll

Λοιπόν έχω πολλές απορίες, αλλά για αρχή κάνω τις πιο βασικές:

Πού μπορώ να δω και εγώ τους χρόνους;

Από ποια θερμοκρασία και πάνω έχουμε brake fade;

Είναι νορμάλ που στα κατεβάσματα ταχυτήτων αν δεν κάνεις το ΤΕΛΕΙΟ rev-match δεν παίρνει καθόλου την ταχύτητα; Έλλειψη συγχρονιζέ να φανταστώ;

Link to comment
Share on other sites

Οι χρόνοι είναι εδώ: http://projectsimracer.liveracers.info/Live/?server=www.projectsimracer.co.uk

Το μόνο που μπορώ να σου πω (γιατί στο rf2 τουρίστας είμαι) είναι ότι το 787b έχει carbon φρένα και άρα διαφορετικές αντοχές στις θερμοκρασίες από την 962c που έχει συμβατικά,iron φρένα. Για τα υπόλοιπα συνιστώ να απευθυνθείς στον καθ' ύλην αρμόδιο ;)

Edit: Το mod έχει και ένα pdf μαζί με διάφορες πληροφορίες, ρίξε του μια ματιά.

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να μπω στο server αλλά δεν κατέβαζε το mod, υπάρχει κάπου να το κατεβάσω;

Ξεχάστηκα, θες και το mid ohio: http://www.racedepartment.com/downloads/mid-ohio.164/
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την εβδομάδα, όποια μέρα θέλετε, είμαι διαθέσιμος για αγώνα (παράκλιση μόνο, θα ήθελα μόνο ISI αμάξι κ πίστα ).

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες.

Μπορούμε να αλλάξουμε το αμάξι? Εϊναι άθλιο. Θα προτιμούσα ISI αμάξι.

Προτείνω το Renault Megane Trophy II στο Autodromo di Mores.

Δεν είναι καθόλου άθλιο, μπορούν να το επιβεβαιωσουν αυτοί που το οδήγησαν.

Πίστα ότι πούνε όλοι όσοι τρέξουμε

[emoji3] [emoji3] [emoji3]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Θα τρέξουμε με Group C, Canada

To αυτοκίνητο θα είναι Group C, πίστα αν προτείνετε άλλη πείτε το...

Επίσης επισκεφτείτε το παρακάτω Site

www.steiner-optics.com/binoculars

θα το χρειαστείτε. ..

Να το το comeback, καλώς τον! Τα group C τα βαρέθηκα, ας βάλουμε το Megane να το δοκιμάσουμε, δεν το έχω τρέξει καθόλου. @liakjim, είσαι πολύ αυστηρός, δεν είναι τόσο κακά τα Group C. Πίστα βάζουμε Atlanta που είναι oficial και δεν την ξέρει κανένας? Την πορτογαλία την ξέρω από το raceroom και δεν μου πολυ-αρέσει σαν layout. Να πούμε για Τετάρτη? Σήμερα λέω μπας και δοκιμάσω το iracing που μπήκα με ένα promo code που δίνει 3 μήνες free και αύριο είναι R3E day :)

Link to comment
Share on other sites

Μπροστά στα αντίστοιχα από ISI, είναι άθλιο όπως και όλα τα mods που εχω δοκιμάσει

Δεν νομίζω, βέβαια πάντα προσωπική τοποθέτηση κάνω...

Το modding σε σχέση με το πρώτο rF είναι δυσκολότερο, τα mods που υπάρχουν (ASR για παράδειγμα είναι απλά τέλεια κάτι που υποστήριξε και η ίδια η ISI)

Atlanta λοιπόν με τι αυτοκίνητα θα τρέξουμε σαλιγκάρια? ??

Har har har

[emoji14] [emoji14] [emoji14]

Link to comment
Share on other sites

Να το το comeback, καλώς τον! Τα group C τα βαρέθηκα, ας βάλουμε το Megane να το δοκιμάσουμε, δεν το έχω τρέξει καθόλου. @liakjim, είσαι πολύ αυστηρός, δεν είναι τόσο κακά τα Group C. Πίστα βάζουμε Atlanta που είναι oficial και δεν την ξέρει κανένας? Την πορτογαλία την ξέρω από το raceroom και δεν μου πολυ-αρέσει σαν layout. Να πούμε για Τετάρτη? Σήμερα λέω μπας και δοκιμάσω το iracing που μπήκα με ένα promo code που δίνει 3 μήνες free και αύριο είναι R3E day :)

Περιμένω εντυπώσεις από το i racing  μιας και η papyrus ήταν η πρώτη μου αγάπη. Αλλά που το βρήκες αυτό το promo code ?

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω εντυπώσεις από το i racing  μιας και η papyrus ήταν η πρώτη μου αγάπη. Αλλά που το βρήκες αυτό το promo code ?

 

Έχεις pm, αλλά χρωστάς τουλάχιστον 5 εμφανίσεις στα R3E meetings :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.