Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

@liakjim το φορουμ δεν ειναι μονο για το AC / rf2 κλπ...ειναι κυριως για υπολογιστες.

Κανε ενα thread στην αντιστοιχη κατηγορια και θα σε βοηθησουν τα παιδια να βρεις την καταλληλη συνθεση

Γραψε ποσα διαθετεις , τις αναγκες σου , τι εχεις τωρα και θα σου πουνε ακριβως τι αξιζει και τι οχι :)

 

Μη μου χαλάς το όνειρο. Thelab=Assetto Corsa . Οκ done and thanks.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου wolves θα σου έλεγα να το αγοράσεις και εσύ, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρεις, είναι πολύ απαιτητικό και θέλει βαριά χέρια...

Μην ανησυχεις εχω πολυ βαρυ χερι :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πάρτε το lifetime τώρα και είστε εντάξει.

Πάρα πολύ καλή τιμή τα 38.99€ !!!

 

Και κάτι ακόμη για να δείτε πόσο μεγάλη καρδιά έχω.

Αυτοί που θα έρυουν τώρα στο rF2, επειδή εγώ οδηγάω χρόνια, θα έχουν πάντα ένα γύρο δώρο από εμένα προβάδισμα μέχρι να το μάθουν...

 

Όχι για να μην λέτε είμαι άδικος !!!

 

Πάρα πολύ καλή προσφορά !!!

 

H προσφορά λήγει στις:

 

Both Promo Codes will expire 23:59 EDT on 10/18/2015.

 

Δεν σου κρύβω πως για τέτοιο ποσό έχω αρχίσει και δελεάζομαι ,θα δω ίσως το πάρω κι΄  εγώ έτσι για να τα βοηθήσουμε τα παιδιά ,αλλά για να σου εκμυστηρευτώ κάτι ,περισσότερο για να τρέχουμε οι δυό μας και να ανεβαίνουμε και οι δύο πάντα στο βάθρο .

Εκεί στο ασσέττο με κούρασαν, για να ανέβεις βάθρο πρέπει να σου βγεί η ψυχή, έχει μαζευτεί η Σάρα η Μάρα και το καλό συναπάντημα των άλιενς κει μέσα ,νισάφι πια .

Αλλά τα είδες τι να στα λέω ήλθες είδες απήλθες με την ταχύτητα του φωτός ,αφιλόξενος τόπος παιδί μου σε λέω θες και τον ψυχίατρο μαζί σου σε κάθε αγώνα.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

ειμαι σιγουρος οτι οσοι το αγορασετε η με  :p θα πεσει πολυ μετανιωμα οτι παθανε αυτοι που αγορασν το στοκ καρς,οπως και να το κανουμε dawngarde ειναι αυτα τα παιχνιδια

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Όποιος το σκέφτεται πάντως να το αγοράσει και δεν είναι σίγουρος ας δοκιμάσει το demo ή στην τελική εάν θέλει να παίξει κάποιο συγκεκριμένο αυτοκίνητο (πχ εγώ λατρεύω το skip barber) και είναι Αθήνα ας μου στείλει pm και θα κανονίσουμε test drive με bonus Fanatec equipment test :rolleyes: . Το ίδιο φυσικά ισχύει και για όποιον θέλει να δοκιμάσει iRacing με content πέρα από το βασικό που μπορείτε να το δείτε με ένα δωρεάν τρίμηνο account B)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ειμαι σιγουρος οτι οσοι το αγορασετε η με [emoji14] θα πεσει πολυ μετανιωμα οτι παθανε αυτοι που αγορασν το στοκ καρς,οπως και να το κανουμε dawngarde ειναι αυτα τα παιχνιδια

Εγω παντως με το stock cars δεν εχω μετανοιωσει καθολου. Καθε αλλο. Οτι καλυτερο εχω παιξει offline και φοβερο ffb.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε το rF2 κάντε post εδώ να κάνουμε ένα δοκιμαστικό στον Server.

Ειμαι μακρια απο το simrig τωρα,αλλα πολυ θα γουσταρα εναν δικο μας server.

Ευχαριστουμε παντως για την πρωτοβουλια!

Εχω λιωσει EveF3 σε SaoPaolo και Bt20 σε Longford καθως και Skip σε Gingerman απο Urd!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι στο τσακ να το αγοράσω... και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω... :D

 

Το Assetto Corsa το βάζω 9,

το pCars 8,

το Dirt Rally 7 και

το Stock Car Extreme 6,5.

 

Άν κάποιος συμφωνεί με τη δική μου βαθμολογία, πού θα έβαζε το rf2? 


Πάντως από γραφικά μια χαρά μου φαίνεται...

 

Link to comment
Share on other sites

Aφού βάζεις το AC και το PCars πάνω από το Stock Car Extreme (ό,τι αφορά FFB και Physics) δεν έχει νόημα να το αγοράσεις.


Ειμαι μακρια απο το simrig τωρα,αλλα πολυ θα γουσταρα εναν δικο μας server.
Ευχαριστουμε παντως για την πρωτοβουλια!
Εχω λιωσει EveF3 σε SaoPaolo και Bt20 σε Longford καθως και Skip σε Gingerman απο Urd!

 

Άντε να τρέξουμε σε κανά δοκιμαστικό !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@,  δεν ξερω τι εχει περασει πανω ο τυπος στο βιντεο, εγω παντως απο το demo που ειχα κατεβασει μονο αυτα τα γραφικα δεν ειχα δει...

 

+1 κατέβασε το demo να δεις πως πραγματικά θα είναι στο σύστημα σου, ή να μας πει ο mad_dog το μυστικό, γιατί στο βίντεο έχει τρελά γραφικά!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι στο τσακ να το αγοράσω... και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω... :D

Το Assetto Corsa το βάζω 9,

το pCars 8,

το Dirt Rally 7 και

το Stock Car Extreme 6,5.

Άν κάποιος συμφωνεί με τη δική μου βαθμολογία, πού θα έβαζε το rf2?

Πάντως από γραφικά μια χαρά μου φαίνεται...

εμένα η γνώμη μου είναι να πιάσεις ένα παιχνίδι και να γίνεις καλος σε αυτό

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εμένα η γνώμη μου είναι να πιάσεις ένα παιχνίδι και να γίνεις καλος σε αυτό

 

Lol!! Μακράν η καλύτερη απάντηση! Κάποτε ήμουν καλός στον Ναρκαλιευτή (easy mode). Στην πασιέντζα όχι και τόσο... :D  :lol:

 

Ok! Ok! Εϊπαμε δεν το αγοράζω τώρα! Θα πάω να προπονηθώ στο NBA Live 2K15 που έχω κάνει ομαδάρα με τον Antetokoumbo και τους milwaukee bucks!!  ;)  :)

Έγινε επεξεργασία από tanthopo
Link to comment
Share on other sites

Aφού βάζεις το AC και το PCars πάνω από το Stock Car Extreme (ό,τι αφορά FFB και Physics) δεν έχει νόημα να το αγοράσεις.

Δεν ανοίγω flame, αλλά τα Physics του AC , τα βλέπουν με κυάλια κάτι Sims σαν το GSCE.

Από βαθμολογίες δεν βάζω, παρά μόνο αυτά που τα έτρεξα αρκετά.

πχ Normalized :

AC = 1

τότε

rF2 = 1 ( με εντελώς διαφορετικό τρόπο)

GSCE = 0.7

Pcars (δεν ξέρω πως είναι τώρα) . Στο update 4 , βάζω 0.5 .

Το demo θα σε κατατοπίσει.Στο feeling ήταν κορυφή, πλέον το AC πέρασε ελαφρώς μπροστά.

Αλλά έχει Hardcore στοιχεία που μου λείπουν από το AC.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.