Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Και γω έλεγα να κρατηθώ μέχρι να βάλουν καμιά αληθινή πίστα (laserscan) σε συνδυασμό με steam sale γύρω στο 20ρικο.

What the hell όμως, τι είναι μερικά ψωροευρώ μπροστά στην απόλυτη οδηγική εμπειρία που ξεπερνάει σε ρεαλισμό ακόμα και την πραγματική ζωή;

Lifetime subscription λοιπόν και στόχος είναι να κάνω τον @mad_dog, να πάει για uninstall και να το γυρίσει σε mario kart :p

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Startup error - error setting video mode --και-- error creating standard default shader
Αυτα μου βγαζει για καλοσωρισμα οταν παω να το τρεξω μεσα απο τον launcher...

Αυτο δε το λες και καλη αρχη... :angry: :angry: :angry:

Έγινε επεξεργασία από wargasm
Link to comment
Share on other sites

Mόλις και από μένα!!! Ά ρε Άκη, τί συννενόηση.

Υπόψιν , κανονικά , απευθείας με VISA Eurobank.

@mad_dog, περιμένω αγώνα Παρασκευή βράδυ. Ελπίζω όχι oval κ μ@λακίες. Κανονική πίστα!!! (Nismo + Interlagos θα είχε ενδιαφέρον ) .

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και γω έλεγα να κρατηθώ μέχρι να βάλουν καμιά αληθινή πίστα (laserscan) σε συνδυασμό με steam sale γύρω στο 20ρικο.

What the hell όμως, τι είναι μερικά ψωροευρώ μπροστά στην απόλυτη οδηγική εμπειρία που ξεπερνάει σε ρεαλισμό ακόμα και την πραγματική ζωή;

Lifetime subscription λοιπόν και στόχος είναι να κάνω τον @mad_dog, να πάει για uninstall και να το γυρίσει σε mario kart :p

 

Οχιιιιιιι ε αυτό πια, τι σε έπιασε χριστιανέ μου άσε και κάνα βάθρο ελεύθερο ,όπου racing τίτλος τσούπ μέσα .

Αλλαξα γνώμη θα μείνω assetto και λίγο rre, τι να δώσω κοντά 40 ευρώ για να βλέπω κουκίδες μπροστά μου στην καλύτερη περίπτωση?

Ποτέ.

Ο τρελός σκύλος είναι αθεράπευτα ρομαντικός θά λεγα ένας δον Κιχώτης του σήμερα δεν πρόκειται να φύγει από εκεί ο κόσμος ανάποδα να γυρίσει άσε που είναι κι αυτός το ίδιο δογματικός με τον ήρωα του Θερβάντες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιας κ το τρελόσκυλο, πήγε για έκτακτο ταξίδι "Σιβηρία", θα δοκιμάσω την τύχη μου εδώ http://www.racedepartment.com/threads/gt3-club-adelaide-friday-16th-october-2015.111825/#post-2111006.

 

Όποιος θέλει ακολουθεί.

 

Παναγιώτη πάρτο.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είχε το AC το εξής feature : συνδέεσαι σε server και αυτόματα σου κατεβάζει τα απαραίτητα ( track, cars, skins, sounds κτλ ).

 

Ε στο rF2 αυτό γίνεται!!!

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Για το ac μιλαω παντα οτι εγω προσωπικα δε θα το ηθελα.

Οπου δε μπαινω αυτη τη στιγμη σημαινει οτι παιζει mod.

Δε θα ηθελα να το κατεβασω χωρις να ξερω τι και πως πρωτα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.