Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Ωραίος Jimmy, πρέπει να ήσουν μπροστά, εμένα δεν μου άρεσε το αυτοκίνητο, δοκίμασα μερικές Porsche αλλά δεν...

Στον πρώτο γύρο είχα επαφή, είχα έξοδο...δεν έκανα τον κόπο να ξαναμπώ και σταμάτησα τον αγώνα.

 

Αν έχει στατιστικά ο server μπορείς να δώσεις το link...

 

:) :) :)

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ,μακάρι κάποια στοιχεία να υπήρχαν στο AC

Χθες πχ κάναμε γύρο σχηματισμού και το παιχνίδι το έκανε σωστά. Σε περίμενε ένα κόκκινο βελάκι στην θέση σου.
Η ώρα περνάει σε πραγματικό χρόνο.
Υπάρχει safety car αν γίνει χοντρό ατύχημα.
Υπάρχει θερμοκρασία φρένων (έπρεπε να αλλάξω το brake duct για να τα κρατήσω ζεστα!!!).
Υπάρχει θερμοκρασία μηχανής (λόγω μεγάλων ευθειών, έβαλα πιο μιρό ψυγείο κ κέρδισα ελαφρώς σε τελική!!!).
Κ πολλά άλλα.
 
Βλέπω μάλιστα ότι ο Stefano έχει παίξει πολύ rF2. Έχει αντιγράψει πολλά πράγματα πχ το να πρέπει να σταματήσεις πριν πατήσεις escape to pits.
 
Αλλά το AC είναι κορυφή ως συνολικό πακέτο. Το rF2 πάντως είναι τρομερό. Πολύ καλή δουλειά που αδικείται από τα γραφικά του κ από έλλειψη official υλικού (πχ laserscanned tracks). Αν τα 2 τελευταία ήταν επιπέδου AC, το τελευταίο δεν θα είχε την παραμικρή ελπίδα.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ήσουν όμως και πολύ γρήγορος, βέβαια δεν έχεις αφιερώσει ώρες για να μάθεις το αυτοκίνητι και να φτιάξεις ιδανικό setup, αλλά σε γενικές γραμμές βρήκες ρυθμό.

Θέλω να πω αν ήσουν σε league που έχουν προπονήσεις και τρέχουν ΜΟΝΟ ένα αυτοκίνητο πιστεύω θα ήσουν πολύ μπροστά. Σε γενικές γραμμές να ξέρεις στο rF δεν τρέχουν για χαβαλέ, οι Server είναι κλειδωμένοι και για να τρέξεις μαζί τους πρέπει να σε δουν στην πίστα. Επίσης ο αγώνας έχει κανονική διάρκεια.

 

Για μένα δεν μπόρεσα να βρω ρυθμό, οι mod Porsche αποτυχία. Δεν μπόρεσα να συγκεντρωθώ...δεν ξέρω...

 

Εγώ πάλι έχω φάει κόλλημα με τα Group C...κανείς όμως δυστηχώς δεν θέλει να τρέξει....

:( :( :( :( :(

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ mad μην μας πας κατευθειαν στα βαθεια. Θα χρειαστει να μας δωσεις πολλους γυρους προβαδισμα [emoji13] . Να μεινουμε με renault megane νομιζω.

Έγινε επεξεργασία από AngeloVZR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να το αγορασω για να παιξω και εγω μαζι σας ;η υπαρχει κιαλλος "τροπος" (ο οποιος να απαντηθει σε πμ [emoji14] )

Στείλε pm στον Λάμπρο, κάτι μου έλεγε για ένα προγραμματάκι που κάνει το παιχνίδι να νομίζει ότι είναι σε lan. Δεν ξέρω αν το έκανε να δουλέψει τελικά, αλλά το έψαχνε.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.