Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 14 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

νομίζει πως θα τραβήξει κόσμο απο το ασετο :p

 

Δεν καταλάβατε κάτι...αυτοί που τρέχουνε στο rF2 δεν ασχολούνται με Forza και ούτε τους ενδιαφέρει...

 

:amen:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως εγώ κι ο Vitas δεν μπορούμε αυτό το Σάββατο και το κακό είναι πως πρέπει να διαλέξουμε αύριο που θα τρέξουμε βέβαια το ότι οι περισσότεροι έτρεξαν Πέμπτη είναι λίγο παρήγορο. Ακόμα δεν έχω αποφασίσει αλλά δεν κρύβω πως είμαι 51% rf2. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλός αγώνας, troffeo thanks που πήρες μέρος, αρκετά γρήγορος μπορώ να πω, ίσως είχες καλύτερες πληροφορίες από δρόμο και FFB.

Να μου πεις πως τα είδες τα αυτοκίνητα και την πίστα.

 

Ευχαριστώ τα υπολοίπα παιδιά για την συμμετοχή. Μιλάμε για ιστορικές μάχες.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Φιλόθεε, καλησπέρα και σε όλα τα παιδιά!

Καταρχάς, χάρηκα πολύ σήμερα που είδα εσένα και τον Γιάννη αφού είχα καιρό να τρέξω, έστω σε πίστα και όχι σε ειδική, μαζί σας!

Έτρεξα με shifter, χωρίς ρυθμίσεις πέραν της κατανομής των φρένων και του καυσίμου που τα έκανα και μαντάρα.

Το αυτοκίνητο δεν το είχα ξαναπιάσει ποτέ, δεν θυμάμαι καν με ποιό έτρεξα :hehe:, ενώ την πίστα σε παραπλήσια εκδοχή της την θυμόμουν από έναν αγώνα με clio πριν από κάνα 2-3 χρόνια στις αρχές του rfactor 2.

Πολύ μεγάλη διασκέδαση, εντάξει δεν έγιναν και ΟΙ ιστορικές μάχες 'οπως λές, αλλά και ευχαρίστηση!

 

Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω σετάρει σωστά το τιμόνι (FFB) και ξεσηκώνει των κόσμο όταν ακουμπάω κέρμπ ή χώμα ή μετά από "τσαρούχωμα" στα φρένα και "καταστροφή" των εμπρός ελαστικών και δεν έχω χρόνο να ψαχτώ και να το στρώσω...

Θα εκτιμηθεί βοήθεια πάνω σε FBB και Fanatec CSW v2, καθώς και στις βασικές ρυθμίσεις του παιχνιδιού (FOV, gpu settings κλπ.)

Για κάποιο λόγω έβλεπα 90+ Fps με 3 οθόνες, όταν σε κανένα sim δεν έχω δει πάνω από 60 Fps...

 

Τελικά ήταν ωραία!

 

ΥΓ. Καλά όλα τα "λεφτά" το skin Του Γιάνναρου με το R40 στις πόρτες B)

 

Έγινε επεξεργασία από troffeo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να καταλάβω την αδυναμία σου να αποτυπώσεις στα screenshots  την διαφορά των 57 δευτερολέπτων που είχαμε :hehe:

Θα με βάλεις να φτιάχνω σκιν για την μπέμπα .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.