Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 37 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Θα τα ανεβάσω

και εννοώ και τον πρώτο αγώνα που απλά οδηγουσα μόνος μου μπροστά στην κορυφή σαλιγκάρια

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Μη κάνεις καμιά πλάκα και ανεβάσεις στατιστικά της αποτυχίας αφού στον πρώτο αγώνα μετά από λάθη στο στήσιμο και ρισταρτ με έβαλες να ξεκινήσω τελευταίος  κ μέ πιασε και λάστιχο  αμέσως μόλις πέρασα και τον πρώτο  αφού πήγαινα σα σίφουνας:p για να τον φτάσω.:amen:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτούς τους αγώνες έχουν γίνει πράγματα και θαύματα...

Νομίζω οτι απλά το χελωνάκι είναι πλέον εκτός ανταγωνισμού στις τελευταίες θέσεις....

Ως και εγώ κατάφερνα να τον περνάω με απίστευτη ευκολία...

Να δουν οι αγωνοδίκες το ρεπλέη και να του βάλουν κόκκινο λαμπάκι για τα αεροπλάνα επάνω στο καβούκι του...

Κινητό σικέην το χελωνάκι....

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Απο πλευρας μου σαν "νεος" γενικα στο rfactor αν και ηταν ο πρωτος μου αγωνας εστω και δοκιμαστικα,θα μπορουσα να πω οτι εμεινα πολυ ικανοποιημενος και με τις επιδοσεις μου και με τα αποτελεσματα,περασα πολυ ωραια ,υπηρχε ενταση και ανταγωνισμος σε αρκετα καλο επιπεδο αποκομιζοντας αγωνιστικα χιλιομετρα και πολλες εμπειριες,γενικα ηταν ενας αγωνας που τον ευχαριστηθηκα.Ευχαριστω  τη διοργανωση,που  θα γινει στο μελλον ακομα πιο πολυ αψογη και με ακομα πιο πολλες συμμετοχες ,συγχαρητηρια σε ολους τους συμμετεχοντες και τερματισαντες! Ακομα θελω να ευχαριστησω τους χορηγους μου "R40"  και την "XAROS TEAM MOTORSPORT" που για ακομη φορα με συμπαρασταθηκαν και με την υποστηριξη τους καταφερα να συμμετασχω :).

Υ.Γ Γιωργο @troffeo μιλησα με τον Χαρη και ειπε οτι θα ερθει να ριξει και αυτος μερικες γυροβολιες

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Γιάννη @gchristod πες πότε μπορείς να τροποποιήσουμε το πρόγραμμα.

Παναγιώτη τώρα που τα έχετε βρει, μην τροποποιήσετε το πρόγραμμα για πάρτη μου. Αν γίνεται να βάλετε τις ώρες μετά τις 22:00 - 22:30 καλώς, ασχέτως μέρας, θα προσπαθήσω να έρχομαι αν οι συνθήκες το επιτρέπουν. Αν δεν μπορείτε τόσο αργά κανένα πρόβλημα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά τον αγώνα, μίλησα με τους τεχνικούς. Πράγματι υπήρξε λάθος στήσιμο του αγωνιστικού, αλλιώς με διαβεβαίωσαν ότι οι χρόνοι μου με 25lt ήταν περίπου στο 1:08

Eπίσης κάποιοι ονόματα δεν λέμε, με χτύπησαν στον αγώνα προσπαθώντας να με βγάλουν έξω. Η εμπειρία μου όμως με κράτησε στον δρόμο.

Τέλος θα κοιτάξω ακόμη μια φορά το parc ferme. Οι οδηγοί που δεν έχουν εμπειρία με parc ferme θα τους γίνει ενημέρωση, γιατί χτες είχαμε τέτοια κρούσματα (troffeo).

 

Ραντεβού την επόμενη εβδομάδα. O server θα στηθεί σήμερα για τον επόμενο αγώνα. Tα link θα τα δώσω από εδώ σαλιγκάρια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος gchristod έγραψε:

Παναγιώτη τώρα που τα έχετε βρει, μην τροποποιήσετε το πρόγραμμα για πάρτη μου. Αν γίνεται να βάλετε τις ώρες μετά τις 22:00 - 22:30 καλώς, ασχέτως μέρας, θα προσπαθήσω να έρχομαι αν οι συνθήκες το επιτρέπουν. Αν δεν μπορείτε τόσο αργά κανένα πρόβλημα.

Σε βολεύει να ξεκινάει το qualify  στις 10?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος gchristod έγραψε:

Παναγιώτη τώρα που τα έχετε βρει, μην τροποποιήσετε το πρόγραμμα για πάρτη μου. Αν γίνεται να βάλετε τις ώρες μετά τις 22:00 - 22:30 καλώς, ασχέτως μέρας, θα προσπαθήσω να έρχομαι αν οι συνθήκες το επιτρέπουν. Αν δεν μπορείτε τόσο αργά κανένα πρόβλημα.

 

Εγώ χαίρομαι να έχω στον server θύματα. Γιάννη αν θέλεις το κάνουμε 22:00 το quali.

To practice ποιο μπροστά να στρωθεί λάστιχο στην πίστα. Εννοείται όλοι μαπίνουμε practice γιατί χτες μέχρι να στρώσουμε λάστιχο κάναμε παγοδρομίες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Σε βολεύει να ξεκινάει το qualify  στις 10?

Λογικά ναι, αλλά αν είναι να πιεστείτε ή να ξεβολευτείτε αφήστε το όπως είναι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το δωμάτιο εργασίας μου...με αυτό διδάσκω γραμμές...

Kαι όπως βλέπετε χωρίς βοηθήματα και μπιχλιμπίδια !!!

Δηλαδή trackmap κ.α.

Στον αγώνα υπάρχει μόνο εγώ !!!

 

l7qe5tsk.jpg

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο τρελόσκυλο!!!! Να είσαι καλά να το χαίρεσαι φιλαράκι!

Βέβαια εχθές δεν το είδα να σε βοηθάει πολύ, οπότε εκτός από τα ωραία "μπλιμπλίκια", μάλλον θα χρειασθείς και μια μικρή μεταμόσχευση άκρων.....:hehe::hehe::hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Μετά τον αγώνα, μίλησα με τους τεχνικούς. Πράγματι υπήρξε λάθος στήσιμο του αγωνιστικού, αλλιώς με διαβεβαίωσαν ότι οι χρόνοι μου με 25lt ήταν περίπου στο 1:08

Eπίσης κάποιοι ονόματα δεν λέμε, με χτύπησαν στον αγώνα προσπαθώντας να με βγάλουν έξω. Η εμπειρία μου όμως με κράτησε στον δρόμο.

Τέλος θα κοιτάξω ακόμη μια φορά το parc ferme. Οι οδηγοί που δεν έχουν εμπειρία με parc ferme θα τους γίνει ενημέρωση, γιατί χτες είχαμε τέτοια κρούσματα (troffeo).

 

Ραντεβού την επόμενη εβδομάδα. O server θα στηθεί σήμερα για τον επόμενο αγώνα. Tα link θα τα δώσω από εδώ σαλιγκάρια.

Υποθέτω με τα ultra-hard λάστιχα αυτός ο χρόνος.. έτσι χελωνάκι??

Περιμένω να μου στείλεις τα ριπλέη για να σε καμπανιάσω!!! 

(πόσα μέτρα σε πήγα καροτσάκι με το πλάι? ήταν 40 μέτρα?? τέρμα γκάζι πατούσα.. Πλάκα είχε... ;)  )

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Eυχαριστώ Γιώργο, ακόμη το συνηθίζω.

Αλλά δεν με ενοχλεί αν δεν γράφω ακόμη καλούς χρόνους. Η αίσθηση που έχω από το τιμόνι (και μιλάμε για FFB rF2) είναι απλά φανταστική.

 

Έλα ρε Φιλόθεε, το σχόλιο μου ήταν καθάρα για πλάκα και για να σε πειράξω.

Μιά χαρά χρόνους γράφεις και στο φινάλε για μένα μεγαλύτερη προτεραιότητα είναι η διασκέδαση και μετά όλα τα άλλα!

πριν 12 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Μπράβο  Γιώργο ταχύτατος αν ισχύει πως δεν είχες κάνει προπόνηση τότε την έχουμε βαμμένη.

Γιάννη @gchristod πες πότε μπορείς να τροποποιήσουμε το πρόγραμμα.

 

Πάνο όντως δεν είχα κάνει όχι μόνο προπόνηση, αλλά ούτε και που σκεφτόμουν να τρέξω τον αγώνα χαχαχα

Μάλλον το φάρδος του πρωτάρη ίσχυσε στην περίπτωση μου :p

 

ΥΓ χωρίς πλάκα, Φιλόθεε με civic έτρεχα? ούτε που θυμάμαι,,, Το μόνο που είμαι σίγουρος είναι ότι ήταν δεξιοτίμονο χαχαχα

Έγινε επεξεργασία από troffeo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.