Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 3 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

STTC != STCC

Γράψε δυο λόγια παραπάνω βρε Λάκωνα, εξακολουθώ να μη σε πιάνω

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

Τόσους μήνες ο τρελιάρης γράφει BTTC, WTTC, STTC που είναι ανύπαρκτες κατηγορίες.

Προφανώς εννοεί BTCC, WTCC, STCC.

CC = Car championship

 

Mε άριστα το 10, η χρησιμότητα των ποστ μου κυμαίνεται από το -5 έως το -12 :p

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Τόσους μήνες ο τρελιάρης γράφει BTTC, WTTC, STTC που είναι ανύπαρκτες κατηγορίες.

Προφανώς εννοεί BTCC, WTCC, STCC.

CC = Car championship

 

Mε άριστα το 10, η χρησιμότητα των ποστ μου κυμαίνεται από το -5 έως το -12 :p

Το κοίταζα, το ξανακοίταζα, το ΤΤ αντί για CC δεν θα το έβλεπα ούτε μεθαύριο.Ο σαλεμένος γερμανικός ποιμενικός είναι η αλήθεια ότι πυροβολεί ονόματα και συντομεύσεις στα 7 βήματα. Διαφωνώ, χρησιμότατο το συγκεκριμένο ποστ σου :p :p Άντε, πίσω στο γιαπωνοπάκ σου τώρα.... ;) 

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nαι ρε παιδιά...μου ξέφυγε το T στο C...αλλά στην ουσία μένει αυτό που είπα...όλα είναι σχεδόν το ίδιο...ΒΤCC, STCC, WTCC...αυτό ήθελα να τονίσω.

Επίσης να μου πείτε αυτοί που θα τρέξετε τι νούμερα θα επιλέξετε. Από το 1 εώς το 10 σας παρακαλώ πολύ.

 

Quote

Ο σαλεμένος γερμανικός ποιμενικός είναι η αλήθεια ότι πυροβολεί ονόματα και συντομεύσεις στα 7 βήματα

:hehe::hehe::hehe:

1 hour ago, akis_z80 said:

STTC != STCC

STTC := STCC (αν χρησιμοποιείς αυστηρά μαθηματικό ορισμό)

 

Har har har

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Δεν σημαίνει οτι επειδή είναι αργός ( @akis_z80 ) δεν θα τον μιλάμε κιόλας.

Εγώ έχω μεγάλη καρδιά και μιλώ και στους αργούς.

Όλοι οι άνθρωποι είναι χρήσιμοι και όλους τους χρειαζόμαστε.

 

Μην κάνετε διακρίσεις σας παρακαλώ πολύ. Και οι αργοί στο φινάλε και αυτοί άνθρωποι είναι !!!

 

Επίσης να μου πείτε αυτοί που θα τρέξετε τι νούμερα θα επιλέξετε. Από το 1 εώς το 10 σας παρακαλώ πολύ.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

On Monday, June 27, 2016 at 8:10 ΠΜ, το μέλος panosdimp έγραψε:

Κόλαση για τους αμύητους κ απροετοίμαστους ο χθεσινός αγώνας. 

Θρίλερ με την καταιγίδα να ξεσπά 2 μιση γύρους πριν το τέλος και φυσικά κανείς να μη προλαβαίνει να μπει στα πιτς. Ο δεύτερος αγώνας από την αρχή με πολύ βροχή και μπάλλαστ, τι περισσότερο να ζητήσει ένας μαζόχας της εξομοίωσης. Εγώ γούσταρα τρελά αφού νίκησα και τις 2 φορές τα μεγαθήρια John k Vitas που είχαν κάνει ασύλληπτους χρόνους.

Φωτογραφίες  από την απονομή το βράδυ. 

Ηρωας ο teammate J.Pappas, ρε σεις καλός αυτός ο mad dog παραλίγο να κερδίσει στη βροχή. 

Vitas απίστευτα γρήγορος αλλά...... 

John αντί να βάφεις 1 δευτερόλεπτο πριν την εκκίνηση βάζε το σωστό σετάπ καλύτερα. 

Άρχισες α μην κοιτάξεις τα ριπλεη πια...  αυτό κατάλαβα απο αυτά που γραφεις..

On Monday, June 27, 2016 at 4:50 ΜΜ, το μέλος mad_dog έγραψε:

Θα δώσω link μόλις ετοιμάσω τον Server.

 

Είναι δυνατόν να το πιστεύεις αυτό ???  (Αν ξανακερδίσεις αγώνα να το πιστέψεις όμως !!!)

Είσαι η αδυναμία μου, αν και οφείλω να ομολογήσω και ο vitas μου είναι συμπαθέστατος γιατί είναι αργός και προσπαθεί να αποδείξει οτι είναι γρήγορος...

 

Har har har

 

 

Προσπαθώ με νύχια και με δόντια να παω πιο αργά απο οσο μπορω για να μην παρατήσει κανενας το σιμ..

πριν 22 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

@rapid_fast, 2 στον ήλιο και 2 στην σκιά

 

c9441d3aeab50d93d54cafda26524700.jpg

Απίθανο σιμ... απιθανο.. υπολογιζει την εκπομπή θερμοτητας του μοτερ στα πισω λάστιχα και μαλιστα το αριστερο που ειναι δίπλα στην εξατμιση το εχει και πιο ζεστο. Βραβεια πρέπει να τους δώσουν για την εξομοίωση. . Βραβεια! ! !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Απίθανο σιμ... απιθανο.. υπολογιζει την εκπομπή θερμοτητας του μοτερ στα πισω λάστιχα και μαλιστα το αριστερο που ειναι δίπλα στην εξατμιση το εχει και πιο ζεστο. Βραβεια πρέπει να τους δώσουν για την εξομοίωση. . Βραβεια! ! !

Απίθανος είσαι εσύ ,στο έχω πει αγόρι μου  εσύ χάνεσαι δω μέσα..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος mad_dog έγραψε:


 

 

 

Επίσης να μου πείτε αυτοί που θα τρέξετε τι νούμερα θα επιλέξετε. Από το 1 εώς το 10 σας παρακαλώ πολύ.

Εγώ ρε φίλε θα τρέξω με το 46!!!

Το ξέρω, γιατι γνωρίζω αριθμητική :hehe:, ότι το 46 ΔΕΝ βρίσκεται μέσα στην πρώτη δεκάδα που θέλεις, αλλά τι να κάνουμε αφού ο @John@John μου έχει βάλει αυτο το νούμεράκι και μου αρέσει επίσης???

Εκτός και εάν το υπολογ'ισεις για 10, δηλαδή 4+6=10 χαχαχαχα

Έγινε επεξεργασία από troffeo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απίθανος είσαι εσύ ,στο έχω πει αγόρι μου  εσύ χάνεσαι δω μέσα..

Χάλια μηχανικός. Το μονοθέσιο έχει δύο απολήξεις εξάτμισης ( βέβαια ξέρω πως το έχει πάρει στο χαβαλέ ).

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Προσπαθώ με νύχια και με δόντια να παω πιο αργά απο οσο μπορω για να μην παρατήσει κανενας το σιμ.

@mad_dog Toν αγαπώ αλλά αυτό με την αλαζονεία του δεν το έχω ξεπεράσει ακόμη .

Βάλε σε παρακαλώ το πινακάκι με τις βαθμολογίες του πρωταθλήματος να χει να βλέπει .:p:D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 27/6/2016 at 10:57 ΠΜ, το μέλος GoMaR έγραψε:

Οχι δεν εχω διαθεση για τσακωμο ουτε να αρχισω καυγα.Απλα θυμηθηκα αυτο που ειχε πει ο φιλος μας και αναρωτηθηκα παιζοντας χθες ασσεττο.Απλα ειπωθηκε εδω.

 

Βγαζω το ABS απο ενα αμαξι,ισιος δρομος και πλησιαζω για στροφη αριστερη,φρεναρω καπως πιο δυνατα και αρχισω να στριβω (ελαχιστα ) το τιμονι αριστερα για να αρχισω να παιρνω την στροφη.Μου μπλοκαρει ο αριστερα τροχος λογω πιο δυνατου φρεναρισματος(Λογικο το βρισκω γιατι και στην πραγματικοτητα συμβαινει αυτο) , την ωρα που μπλοκαρε , το τιμονι μαλακωσε αποτομα και χανω το FBB.(Λογικο το βρισκω και αυτο)
Τοτε θυμηθηκα τα λογια σου.Μου εξηγεις τι παραπανω θα επρεπε να γινει για να καταλαβω οτι μπλοκαρε ο αριστερα τροχος; 

Μπορει να μην ειμαι οδηγος αγωνιστικων αλλα την Αλφα75 της ειχα αλλαξει λαστιχα αρκετες φορες :p

 

 

Ξανα λεω πως ο σκοπος μου δεν ειναι flame.

Σε αριστερή στροφή μπλοκάρει ο αριστερός τροχός επειδή απλά ανασηκώνεται απο μεταφορά βάρους...

Στην θεωρία, με χρήση σκληρότερης αντιστρεπτικής μειώνεις το φαινόμενο... δεν το έχω παρατηρήσει να συμβαίνει στο ασσέττο..

Κάνε το σε παρακαλώ, και μετά πες μου αν μειώνεται το φαινόμενο...

Κατά τα άλλα αυτό που βλέπεις είναι  όπως θα έπρεπε...

Σε εμένα με την G25 δεν δούλεψε ποτέ.. οτι και να έκανα...

 

πριν 3 ώρες, το μέλος mad_dog έγραψε:

Σαλιγκαράκι στην βροχή φαίνεται ο οδηγός...έτσι ???

 

Har har har

Ανέβηκα 3 θέσεις στη βροχή ρε χελώνα με εκπληκτικές προσπεράσεις, και εσύ έχασες μία..

Και μιλάς???

Ούτε ο Σέννα στο μονακό να ήμουν τέτοια οδήγηση που έκανα...

Ασε που αν είχαμε 1 γύρο ακόμα θα σε περνούσα....

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε σαλίγκαρε @mad_dog μόνο στην βροχή ή όταν δεν είμαι στην πίστα βγαίνεις :hehe:???

Που ήσουν???

Θα 'εχει πολύ γέλιο ο επερχόμενος αγώνας σε αυτή την πίστα:p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 27/6/2016 at 7:46 ΜΜ, το μέλος liakjim έγραψε:

Το παραπάνω αγνοήστε το, πρόβλημα ανδροιδούς.

Λοιπόν mad αφού ρύθμισα από την αρχή τις triple screens me multiview ομολογώ πως η πίστα έγινε συμπαθητική. Παααααρα πολύ δύσκολες οι προσπεράσεις, ταιριάζει γάντι στο στυλ του Vita θα μας ξεσκισει εκεί μέσα. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πανούλη...είδα τους χρόνους σας...έκανα κάτι δοκιμές...σου λέω θα έχουμε εκπλήξεις...εδώ είμαι πολύ γρήγορος.

Προσπεράσεις γίνονται...έχει πολλά σημεία.

Αυτόν που πρέπει να φοβάσαι στις προσπεράσεις είμαι εγώ.

Αν φύγω και καλά στην εκκίνηση πολύ δύσκολα μετά.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Θα λείπω, θα με χάσετε την κοπανάω από αύριο βράδυ μέχρι την Κυριακή που μπορεί να μπω αργά το βραδάκι .

Οπότε κοιτάξτε να γράψετε καλούς χρόνους να χω να ασχολούμαι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.