Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

πριν 24 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Σήμερα ελπίζω να χω την αντοχή να το λιώσω με το φίλο μου τον Vita , όσοι τρελοί προσέλθετε κατά τις 23.00 θα μοιραστούν δωρεάν σετάπια στους αργούς οδηγούς για να γίνουν ακόμα πιο αργοί και στους γρήγορους για να βγούν μια ώρα γρηγορότερα από την πίστα .

Χαλαρή προπόνηση ,εννοώ τάπα χωρίς το άγχος του αγώνα,  μπορεί να οργανώσουμε και αγώνα για να δούμε τι γίνεται με τα ελαστικά και τι θα χρησιμοποιήσουμε.

Απευθύνω λοιπόν mega πρόσκληση στους παρακάτω αυξανόμενους και πληθυνόμενους   ερφακτοριστές!

Εντάξει έβαλα και μένα μέσα για μπούγιο, πω πω τρελές δόξες σχεδόν γέμισε μια σειρά με μπλέ ανθρωπάκια.

@Anthemius@spyder@wolves@Dimitris Pappas@rapid_fast@gchristod@mad_dog@geovas77@GeoF1@panosdimp@liakjim(δεν μπορώ να σε ξεχάσω) @John@John @troffeo

 

:hehe:

 

ΥΓ: Πω πω ξέχασα τον  @sosna

Αλλη ερώτηση ποιός είναι ο Orestisnestor ωρέ @mad_dog?

Εγώ είμαι μέσα.. 23:00 !!!

Ελάτε να σπάσουμε πλάκα.. Οσο περισσότεροι τόσο πιο αδύνατο να κάνει κάποιος καλό χρόνο, θα γίνει πανζουρλισμός..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

GeoF1 βάλε ακουστικά πάση θυσία γιατί είναι αδύνατον να σε βοηθήσουμε γράφοντας όλα αυτά που θα θέλαμε να σου πούμε τρέχοντας  συγχρόνως .

Επιπλέον δεν κοιτάμε τόσο το chat όταν είμαστε στην πίστα και μπορεί να νομίζεις ότι αδιαφορούμε υπάρχουν και ξεχωριστά σέκτορς στο teamspeak για να μην ενοχλούνται οι άλλοι όπου μπορείς να πας με κάποιον να σου δώσει τις οδηγίες που θέλεις χωρίς να επηρεάζονται οι άλλοι οδηγοί ,άρα τα ακουστικά είναι εκ των ουκ άνευ,νομίζω κάνουν και τα hands free:p

To forced cockpit είναι must  πρέπει να το συνηθίσεις είναι εύκολο αν ρυθμίσεις σωστά το fov ,εδώ δεν τρέχουμε από τα καπά τι το κάναμε need for speed τρομαρα σου μου θέλεις και f1  μετά :p:D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Ελάτε τώρα με το καπώ....

Ποιός οδηγάει το αυτοκίνητο του με το κεφάλι έξω απο το παρμπρίζ...

 

Κι'ομως..................εθεαθη σε μερικες  δοκιμες

 

ninjabtcc.jpg

Έγινε επεξεργασία από John@John
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Α και σε παρακαλω @mad_dog βγαλε το force cockpit view.Ας το ελευθερο βρε αδελφε. :)

 

ε σπιντι γκονζαλεζ?

 

@mad_dogΠέρα από την πλάκα δώσε το ελεύθερο στον Γιάκο να οδηγά και από το καπώ έχουμε που έχουμε λίγους να μη χάσουμε κι αυτούς που έχουμε :p

Εχουμε τρόπος του λέγειν γιατί τον Γιάκο που τον χάνεις που τον βρίσκεις με τα μονοθέσια αγκαλιά είναι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος John@John έγραψε:

Κι'ομως..................εθεαθη σε μερικες  δοκιμες

 

ninjabtcc.jpg

Δεν το πιστεύω ο μαντ στα 2 του με το σκιν που του είχε φτιάξει ο φίλος του ο Τζον από τότε ,η αλήθεια είναι πως μπορεί να μην έχει αλλάξει σκιν από τότε αλλά η διαφορά σε οδηγικές ικανότητες είναι τεράστια και το παιδικό παιχνίδι αντικαταστάθηκε από έναν πραγματικό χελωνοπύραυλο στα χέρια του έμπειρου πια bttcα η μήπως btccα ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος wolves έγραψε:

Οπως και μυαλο :hehe:

Καλά εσύ κοίτα να χαρείς τώρα σιχαμένε αδιάντροπε  κακεντρεχή  γιατί στον αγώνα θα μυρίζεις τις αναθυμιάσεις του πυραύλου του κι αυτές αραιωμένες και θα τον βλέπεις στον καθρέπτη σου  αφού  θα είναι τουλάχιστον 59 δευτερόλεπτα μπροστά .:hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, panosdimp said:

 

Αλλη ερώτηση ποιός είναι ο Orestisnestor ωρέ @mad_dog?

Δικός μου είναι. Με την μια αγόρασε το rF2 και ετοιμάζεται για δοκιμές. Πρώτη φορά τρέχει με τιμόνι.

 

3 hours ago, GeoF1 said:

Α και σε παρακαλω @mad_dog βγαλε το force cockpit view.Ας το ελευθερο βρε αδελφε. :)

 

ε σπιντι γκονζαλεζ?

 

Θα σε στεναχωρήσω αλλά κάτι τέτοιο δεν μπορεί να γίνει.

Δεοντολογικοί ηθικοί λόγοι.

 

Σαλιγκάρια σήμερα αν είμαι στην πίστα χρόνο δεν κάνετε.

Τουλάχιστον θα δείτε αν φτάνουν τα ελαστικά (20 γύροι, έτσι @rapid ???)

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Δικός μου είναι. Με την μια αγόρασε το rF2 και ετοιμάζεται για δοκιμές. Πρώτη φορά τρέχει με τιμόνι.

 

Θα σε στεναχωρήσω αλλά κάτι τέτοιο δεν μπορεί να γίνει.

Δεοντολογικοί ηθικοί λόγοι.

 

Σαλιγκάρια σήμερα αν είμαι στην πίστα χρόνο δεν κάνετε.

Τουλάχιστον θα δείτε αν φτάνουν τα ελαστικά (20 γύροι, έτσι @rapid ???)

Το δεοντολογικά και ηθικά τσαμπουνάς ρε.. Αλλαξες το μιτσουμπίσι με κρουζ και δεν αισχύνεσαι να μιλάς?????????

Φτάνουν τα μαλακα λάστιχα και για 20 γύρους, απλά θα μειώσω κάμπερ...

Κοίτα μην κάνεις καμιά γνωστή αλητεία και βάλεις φθορά 2Χ θα έρθω Γερμανια και θα σε κάνω λούτσα με μπύρα βάης..

 

Έγινε επεξεργασία από rapid_fast
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος rapid_fast έγραψε:

θα σε κάνω λούτσα με μπύρα βάης..

Η μπύρα αυτή προέρχεται από το ομώνυμο φοινικόδασος?

 

 

 

Σόρρυ, με έχουν πιάσει οι απαλεψιές της Παρασκευής

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.