Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

Οπως σωστα λεει και ο @Silkman77,στο rf2 γιοκ....

Αν θελεις οπως και δηποτε να παρεις μυρωδια F1 97 τοτε

1.http://store.steampowered.com/app/339790/rFactor/ καποτε το ειχαν 5 ευρω....

2.https://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=F1 1997 WCP τα μονοθεσια του 97

3.http://tt.servegame.com:100/RFACTOR1/TRACK PACKS/A-F/ F1 1998 trackpack.

Το RF1 ειναι πλατφορμα για πολλες σεζον f1 και αλλων ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ!!....Όταν το πείσμα και η ψυχραιμία παντρεύονται ο Spiros Μποζινάκης και ο Thanos Κελεμπέκας παίρνουν υπογλώσσια!
#f1axion #rf2 #simracing #hungaroring #silverstone

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε αφορα και δεν θα το δεις διοτι αφορα αγωνα με πολλες συμμετοχες οδηγων.:p

Υποψιν στο AMS το ελυσαν βγαζωντας μνμ οταν ο teammate σου μπαινει στα pits αλλα ακομα και εκει κανουν οτι λεει το βιντεο,διπλα διπλα!

 

Την Κυριακη τρεχω Σαο Παολο με την αφροκρεμα του ρουφου!

Μονο 2 sec πισω......εχει πρακτις πολυ ακομη!

 

 

Screenshot_2018-03-14-12-50-22.png

Screenshot_2018-03-14-11-44-37.png

Link to comment
Share on other sites

Στο GT3 Pack του S397 υπαρχει η Merc Amg gt35aa94b6d0ac94_amggt3mercedes-amg-gt3-race-car-first-drive-review-car-and-driver-photo-666972-s-original.thumb.jpg.2146aeb92ba8b89a3e3ba0d5b756e809.jpg

και οχι η SLS amg gt3.

Για να ξερουμε τι τρεχουμε,τι αγοραζουμε,τι διαβαζουμε.....:hehe:

Θα νομιζει κανεις οτι τρεχετε ...APEX GT3!:lol:

 

slspZmeaqU.thumb.jpg.b4926febbebcf908c94f43ecf541545f.jpg

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω η απέλπιδα προσπάθεια διατήρησης του θέματος στην 1η σελίδα του φόρουμ, με πληροφορίες που δεν ενδιαφέρουν κανένα (πχ έκανα τον τάδε χρόνο στην τάδε πίστα όπου αν το κάναμε αυτό στο assetto , το θέμα θα είχε φτάσει κάνα εκατομμύριο σελίδες) , καλά κρατεί.
Στο μυαλό μου, αυτό ισοδυναμεί με σπαμ.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα διαβάζω πάντως, αν δε σας ενδιαφέρει μην τα διαβάζετε. Απλώς δεν έχω κάτι να πω γιατί έχω καιρό να ξαναμπω rF2. Συνέχισε απτόητος!

 

Το Apex GT3 πώς το συγκρίνετε σε σχέση με τα καινούρια που έβγαλε το rF2? Δε με βλέπω να τ αγοράζω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, konnos said:

Εγώ τα διαβάζω πάντως, αν δε σας ενδιαφέρει μην τα διαβάζετε. Απλώς δεν έχω κάτι να πω γιατί έχω καιρό να ξαναμπω rF2. Συνέχισε απτόητος!

 

Το Apex GT3 πώς το συγκρίνετε σε σχέση με τα καινούρια που έβγαλε το rF2? Δε με βλέπω να τ αγοράζω.


Δυστηχως δε μπορω γιατι πρεπει να επιβαλλω και την ταξη καμμια φορα :p
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, konnos said:

Εγώ τα διαβάζω πάντως, αν δε σας ενδιαφέρει μην τα διαβάζετε. Απλώς δεν έχω κάτι να πω γιατί έχω καιρό να ξαναμπω rF2. Συνέχισε απτόητος!

 

Το Apex GT3 πώς το συγκρίνετε σε σχέση με τα καινούρια που έβγαλε το rF2? Δε με βλέπω να τ αγοράζω.

Tα ApexGT3 ειναι ακομη δωρεαν,μεσα στο μηνα θα ερθει update συν νεα αμαξια,ενα σιγουρα το Audi LMS R8 και 1 η 2 ακομη και παμε σε paid mod.

Παντα το πακετο του S397 θα ειναι ενα βημα μπροστα σε ολα,λαστιχοι+ηχο?+γραφικα.Αν και το βασικο προβαδισμα,το λαστιχο ,ειπαν οτι θα το δωσουν στους modders παντα θα κρατανε τις αναβαθμισεις πρωτα για το δικο τους παιδι και μετα για ολους τους αλλους.

Τα δοκιμασα και τα δυο πακετα με γρηγορους στην πιστα και νομιζω και τα δυο ειναι εξαιρετικα.

Πιο ζωντανο σασι τα Apex,πιο  απαιτητικη και πιο προκλητικη η οδηγηση! 7 αμαξια ολα ενα και ενα!

Υποψιν

- Physics : Michael Borda, Marek Lesniak δηλ ISI τωρα S397.

Tα APEX εχουν τρεξει αμετρητους αγωνες,δοκιμαστηκαν και εξελιχθηκαν μεσα απο feedback καλων οδηγων μετα απο αγωνες 6 8 12 ωρων.

 

Απο την αλλη το S397 GT3 pack ειναι ενα πακετο ημιτελες,αδοκιμαστο σε enduro αγωνες ΑΛΛΑ εχει το πιο hitech λαστιχο και την προστασια του studio.

Μολις δωσουν official skins+working dials+διαβαθμισεις στο TC και ενα δυο ακομη αμαξια τοτε θα ειναι πρωτο!

 

 

 

και μη ξεχασω ευχαριστω για την στηριξη!;)

 

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.