Jump to content



Sisoft Sandra 2004 Memory Benches


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από maglaras

i ownz you all :D:D:D

σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ μην φωναζεις ρε, δεν το εχει δει το thread ο Hipro ακομα....θα μας ακουσει και μετα.... :hi:

Τζιμακο θα ηθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να μαθω πως δινεις στις μνημες σου 3.23volt, οταν ολες οι Asus με το undervoltage δινουν MAX 3.18Volt.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 22:06]

σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ μην φωναζεις ρε, δεν το εχει δει το thread ο Hipro ακομα....θα μας ακουσει και μετα.... :hi:

Τζιμακο θα ηθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να μαθω πως δινεις στις μνημες σου 3.23volt, οταν ολες οι Asus με το undervoltage δινουν MAX 3.18Volt.

Σε Idle έχω δώσει και 3.4 αλλά σε Memtest παίζει 3.25 με 3.23 η +3.3 παίζει κάπου στα 3.5

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Χθες, στις 22:06]

σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ μην φωναζεις ρε, δεν το εχει δει το thread ο Hipro ακομα....θα μας ακουσει και μετα.... :hi:

Καλά η πρώτη θέση είναι πιασμένη πριν αρχίσουν οι κοντριτσες, εμείς οι κοινοί θνητοί παίζουμε ΠΑΝΤΑ για τις θέσεις 2 και ΚΑΤΩ. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Ειναι να μην βρεθει κανα παιδακι με dual opteron και θα σου πω εγω:whistling :whistling :whistling

Πρέπει να έχω ένα sandra στο σπίτι, με dual opteron και 4GB μνήμης ενός φίλου..

Σε default βέβαια συχνότητα, αλλά ownz all νομίζω :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [02-09-2004 10:36]

Ειναι να μην βρεθει κανα παιδακι με dual opteron και θα σου πω εγω:whistling :whistling :whistling

Ε και?.......Ας τρέξει αυτό το παιδί 3D και βλέπουμε τι θα κάνει......Μια μάντρα είπες?....... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [02-09-2004 11:17]

η με κανεναν fx;)

Βρε δεν έχω πρόβλημα......Δεν με απασχολεί....... :D

Κάτσε να δείς από βδομάδα πού θα πάρω τα σώβρακα των AMD-άδων στο 3DMark2001 και το ξανασηζητάμε το θέμα...... ;):D

’ν δε πάρω πρώτο σκορ θα είναι ΜΟΝΟ γιατί οι άλλοι δουλεύουν με Dual cascade και -90* C..... ;)

Τώρα πού μπαίνω στο παιχνίδι των 3D ......θα δούμε...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.