Jump to content



Sisoft Sandra 2004 Memory Benches


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από hipro5

Κάτσε να δείς από βδομάδα πού θα πάρω τα σώβρακα των AMD-άδων στο 3DMark2001 και το ξανασηζητάμε το θέμα...... ;):D

Δύσκολο στοίχημα έχεις βάλει... αλλά με σ ένα ποτέ κανένα δε ξέρει :hehe: Τεσπα η πρόβλεψη η δική μου είναι ότι θα πας γύρω στα 36Κ and no more (με ΧΤ γιατι η pro δε τσουλάει μία).
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5

..............

Κάτσε να δείς από βδομάδα πού θα πάρω τα σώβρακα των AMD-άδων στο 3DMark2001 και το ξανασηζητάμε το θέμα...... ;):D...

Χαχα, δεν υπαρχει περιπτωση να γινει αυτο στο 2001:P :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 15:05]

Θα δούμε παιδιά........θα δούμε....... ;)

Ωχχχχ.... Κάτι ετοιμάζει πάλι ο ΄Γιώργος ... για να μη σας πώ ότι το έχει ήδη έτοιμο αλλά θέλει πρώτα να μας παιδέψει λιγάκι πρωτού μας πάρει τα SCALP...... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

@@ το εβαλα πανω και με 3.1 ουτε στα 220 δεν ειναι σταθερο το συστημα... με την ic7 με 3.1 ηταν σταθερο στα 245 !.... ελεος γαμω την πουτ@να μου ξενερωσα ασχημα... εστειλα pm στον tedinde απο το xtremesystems μπας και βρω καμια ακρη.... μου φαινεται οτι δεν το γλυτωνω το vmod.... η γκαντεμια βαραει αβερτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tώρα που οι νέες μνήμες που κυκλοφορούν στο εμπόριο και πάνε πάνω από 300 FSB, ήρθε η ώρα πιστεύω να φτιάξουμε και μιά βάση με SANDRA MEM BENCH....:T:

Και για να είμαστε ποιό σαφείς στην αναφορά μας καλό είναι να παραθέτουμε και μερικές πληροφορίες του συστήματός μας.....

Mobo : DFI Lanpary UV NF3 250GB

CPU : Α64 3200+ Clawhammer C0 Stepping 1mb Cache

Ram : ADATA VITESTA DDR 500 with -D5 Hynix Chips 1 χ 512ΜΒ

Dual Channel : OXI

Timminings : CL3 4-4-4-8

CPC / CMD : ON (1T)

CPU / RAM FSB : 295/295

CPU Multi : 8 * 295 = 2360 Mhz

Cpu Vcore : 1.6

Vmem : 2.9

LTD : X 3

Stability : Δεν είναι σταθερό στα 295 αλλά είναι σταθερό στα 290 ..... :T:

post-153-1416071324,8021_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 12:56]

Dag -> Sisoft Sandra 2004 Memory Benches

Y.Γ.1 Όλες οι κόντρες/Databases στο συγκεκριμένο forum έγιναν sticky για πιο εύκολη εύρεση.

Y.Γ.2 Τα θέματα συγχωνεύτηκαν!

Σαν κάτι να μου διέφυγε...... :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.