Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τελειώσαμε πριν κάτι μέρες το portal 2(πολύ καλό παιχνιδάκι!) και είπα να δω επιτέλους τι είναι αυτό το SHANK!

Ε, σε μια μέρα τελείωσε!!!Πραγματικά πολύ καφρίλα όμως έτσι!!!

Δε μου ξεκλήδωσε όμως πολλά πράγματα(costumes,concept art) και δε ξέρω το γιατί!:hmm:

Τι να πάρει σειρά τώρα???

Το pro 2012 το έπαιξα αλλά αυτό είναι για παρέα κ έτσι!

Οπότε τώρα ποιο???

Είμαι ανάμεσα σε

1)Brink

2)Hard reset

3)The witcher 2

4)Warhammer 40000 space marine

5)Titan quest

&

6)Haunted demons forge

Είναι και πολλά!!!Τι λέτε?

Το πρώτο στις 5 ψήφους κερδίζει και μετά τα υπόλοιπα με τη σειρά που θα βγουν!!,αντίστοιχα σε αυτή τη σειρά θα παιχτούν!:p

Καθώς δε βρέθηκαν αρκετές απαντήσεις στο γκάλοπ μου,ξεκίνησα και τερμάτησα ναι καλά ακούσατε,τερμάτισα κιόλας το Warhammer 40000 space marine!!!

Πολύ καλό παιχνιδάκι με πολύ orc killing και φιγούρα!Το ευχαριστήθηκα και δε με κούρασε πουθενά.

Πάμε για το επόμενο.

Λέω για το Hard reset μιας και είναι από τα καινούρια και φαίνεται μάχιμο και στυλ σαν το προιγούμενο που έπαιξα.

Τι λέτε?Ποιο να ξεκινήσω?Αυτό που λέω ή κάποιο άλλο? Η λίστα διορθώθηκε(αφαιρέθηκε το Warhammer 40000 space marine ουσιαστικά!)

1)Brink

2)Hard reset

3)The witcher 2

4)Titan quest

&

5)Haunted demons forge

Link to comment
Share on other sites

Τζάμπα ο ντόρος για το LoL. Πολύ παιδικό, μάπα γραφικά, μάπα gameplay, μάπα όλα. Το μόνο που το σώζει είναι ότι το κατεβάζεις δωρεάν.

Κανεις μεγαλο λαθος,εμενα αντιθετως προσωπικα ειναι απτα καλυτερα που εχω πεξει rpg,παιδικο ειναι οντως λιγο......:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Κανεις μεγαλο λαθος,εμενα αντιθετως προσωπικα ειναι απτα καλυτερα που εχω πεξει rpg,παιδικο ειναι οντως λιγο......:smoke:

αν είχαν βάλει και τρελό blood να φεύγει από εδώ και απο κεί θα ήταν 18+

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως τόσο καλό??:wassat:

(δεν το λέω ειρωνικά, μη παρεξηγηθούμε κιόλας...)

Ειναι.

Δεν υπαρχουν τσητερς -και οσοι υπαρχουν την πατανε αφου το συστημα τους ειναι 10 φορες καλυτερο απο το ΑΘΛΙΟ VAC-

Εχει κονσολα.

Εχει μεγαλο FOV.

Εχει dedicated servers.

Και φυσικα ειναι ΔΩΡΕΑΝ με ΟΛΑ τα DLC.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.