Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Παιζω το Rage. Ψηλοαπογοητευτικα. Καλουτσικο shooteraki για να περασεις την ωρα σου.

Σαν το Borderlands είναι με λιγότερα όπλα και πιο κοινά ( ναι κοινά γιατί το borderlands πρωτοπόρησε) γραφικά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω original το ΜW2 και πάλι παίζω το alterIW

Και γω το original mw2 έχω, και το είχα λιώσει κάποια στιγμή.

Σήμερα δοκιμασα το alterIWnet και έπαθα πλακα! FREE game, no lag, servers (και matchmaking για όσους θέλουν), όλες οι πίστες-dlc free, και απ' ότι κατάλαβα έχει και καλή υποστήριξη.

Ευτυχώς που υπάρχει και η alterIW, γιατί μέρες τώρα ψηνόμουν για mw2 αλλά ήξερα ότι αν το βάλω θα τσατιζόμουν με το matchmaking του steam, το lag, τους cheaters κλπ..

Πολύ καλο!:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καθώς δε βρέθηκαν αρκετές απαντήσεις στο γκάλοπ μου,ξεκίνησα και τερμάτησα ναι καλά ακούσατε,τερμάτισα κιόλας το Warhammer 40000 space marine!!!

Πολύ καλό παιχνιδάκι με πολύ orc killing και φιγούρα!Το ευχαριστήθηκα και δε με κούρασε πουθενά.

Πάμε για το επόμενο.

Λέω για το Hard reset μιας και είναι από τα καινούρια και φαίνεται μάχιμο και στυλ σαν το προιγούμενο που έπαιξα.

Τι λέτε?Ποιο να ξεκινήσω?Αυτό που λέω ή κάποιο άλλο? Η λίστα διορθώθηκε(αφαιρέθηκε το Warhammer 40000 space marine ουσιαστικά!)

1)Brink

2)Hard reset

3)The witcher 2

4)Titan quest

&

5)Haunted demons forge

Να πω ή να μη πω???!!!Οκ,θα το πω.Τερμάτησα και το Hard reset!:laughing:Και το λέω έτσι επειδή άμα δείτε την ημερομηνία του προιγούμενου ποστ θα καταλάβετε πόσο καιρό μου πήρε.Δύο μέρες αυτό και δύο το Shank.Μέσα σε λίγες μέρες<7 δύο games!

Ωραίο παιχνίδι αλλά πάλι καλάπου υπάρχουν και τα secrets που έχει φάση να βρίσκεις και σε κρατάει περισσότερη ώρα στο ψάξιμο και στο παιχνίδι.Αλλιώς θα τελείωνε πολύ γρήγορα!Ήδη είναι μικρό.

Πάντως μου άρεσε αλλά μου έφερνε στο μυαλό το serious sam!

Πάμε για το επόμενο!Ενα από τα...

1)Brink

2)The witcher 2

3)Titan quest

4)Haunted demons forge

αλλά πλέον &

5)Rage

Ποιό λέτε?

Έγινε επεξεργασία από venom7
Link to comment
Share on other sites

Κώστα πως σου φάνηκε?Τα secrets τα έβρισκες όλα?Εμένα κανα δυο κάθε φορά το πολύ με τίποτα δεν τα έβρισκα!

Επίσης το σκορ ήταν στα 500 ή στα 300?Εμένα στα 300.

Έπιανες πάνω από το μέσο?Εγώ γύρω στο 150-200 έκανα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολήθηκα ιδιαίτερα με τα secrets, το έπαιζα στο πολύ χαλαρό. Εδώ δεν είχα δει οτι είχε upgrade για την armor μέχρι που το τελείωσα. Το σκορ στα 500 ήταν και ήμουν και εγώ στα 200μ.ο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει καλές κριτικές το παιχνίδι αλλά δε το δοκίμασα ποτέ. Λέει τίποτα; Από απαιτήσεις τρέχει σε σχετικά παλαιότερα μηχανήματα;

Τί σύστημα έχεις.

Το παιχνίδι μετράει πολύ.

Φαντάσου έναν κόσμο wow σε fps.

(έτσι το βλέπω εγώ :man_in_love:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.