Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Oλα τα παλληκαρια παιζουν new games και ζηλευω!

Αγορασα προσφατα νεο pc αλλα δεν πηρα κάρτα ακόμα, οποτε παιζω προς το παρον ότι σηκωνει το HD 2000 του i5-2400.

Επαιξα το Dead Space 1 με trainer προς το τελος, και για τη συνεχεια θα δοκιμασω Godfather, Tomb Raider Anniversary, SAW και κανα 2 παλια adventures.

Ξερω ειναι παλια games (μη βαράτε!)

:whip:

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα ξεκίνησα το single mode του Crysis2, online MW3 και ξεκινάω το Battlefield 3.

Πήρα και το LA Noir σε PC καθώς και καμιά 20αρια games από steam που δεν πρόκειται να τα παίζω όσο δουλεύω αλλά επειδή οι καιροί είναι περίεργοι τουλάχιστον θα έχω games να παίζω.. :-)

Ps3 -> Pro12, Υακuza 3

XBOX -> 2k12 ( το είχε μόνο 30€ στο xbox στα Media Αλίμου )

Link to comment
Share on other sites

Assassins Greed : Brotherhood , Empire Earth , Resident Evil 4 , Command & Conquer : Generals Zero Hour , CS Source κ' CS Reloaded 1.6 , κλασικά τα Age of Empires 1.2.3 , Need for Speed : Underground 2 κ' Most Wanted , Call of Duty 2,4,6,7,8 και τελευταίο Age of Mythology όλα αυτά στο pc (το ξέρω ότι κάποια από αυτά είναι παλιά ΑΛΛΑ είναι και παραμένουν παιχνιδάρες)

Και στο PS3 Call of Duty 6 και θα πάρω το 8 , Mortal Kombat VS DC Universe και το παιχνίδι που έχω λιώσει Gran Turismo 5

Link to comment
Share on other sites

Assassins Greed : Brotherhood , Empire Earth , Resident Evil 4 , Command & Conquer : Generals Zero Hour , CS Source κ' CS Reloaded 1.6 , κλασικά τα Age of Empires 1.2.3 , Need for Speed : Underground 2 κ' Most Wanted , Call of Duty 2,4,6,7,8 και τελευταίο Age of Mythology όλα αυτά στο pc (το ξέρω ότι κάποια από αυτά είναι παλιά ΑΛΛΑ είναι και παραμένουν παιχνιδάρες)

Και στο PS3 Call of Duty 6 και θα πάρω το 8 , Mortal Kombat VS DC Universe και το παιχνίδι που έχω λιώσει Gran Turismo 5

Διαλλημα για τουαλετα-φαη-βολτα ουτε λεξη να υποθεσω ε? :p

Link to comment
Share on other sites

κάνω και διαλείμματα , δε κάθομαι όλη μέρα στο pc , δε χαραμίζω έτσι τι ζωή μου και εξάλλου τα περισσότερα εκτός από τα AC:BROTHERHOOD και Gran turismo τα έχω τερματίσει.

έχω 2 λειτουργικά στο pc μου μόνο και μόνο για να βάλω στο ένα παιχνίδια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.