Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Δεν παίζω κάτι σταθερό εδώ και πολύύύ καιρό πέραν του να τεστάρω νέα mmorpgs,

ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΦΡΕΣΚΟ

ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ GOLDEN AXE/DOUBLE DRAGON/KNIGHTS OF THE ROUND/

PROBOTECTOR/GAUNTLET LEGENDS/STREETS OF RAGE//FINAL FIGHT/METAL SLUG.

Μαζευόμαστε κανά Σάββατο παρέα σε σπίτι και πραγματικά δεν βρίσκουμε κάτι που

να αξίζει να παίξουμε 2πλό. (δεν μας ενδιαφέρουν Fighting/Racing & Wii πίπες) :nothing:

Μες το μυαλό μου είσαι... κάτι τέτοια σκεφτόμουν το προηγούμενο ΣΚ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζω κάτι σταθερό εδώ και πολύύύ καιρό πέραν του να τεστάρω νέα mmorpgs,

ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΒΟΛΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΦΡΕΣΚΟ

ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ GOLDEN AXE/DOUBLE DRAGON/KNIGHTS OF THE ROUND/

PROBOTECTOR/GAUNTLET LEGENDS/STREETS OF RAGE//FINAL FIGHT/METAL SLUG.

Μαζευόμαστε κανά Σάββατο παρέα σε σπίτι και πραγματικά δεν βρίσκουμε κάτι που

να αξίζει να παίξουμε 2πλό. (δεν μας ενδιαφέρουν Fighting/Racing & Wii πίπες) :nothing:

Dynasty Warriors

Link to comment
Share on other sites

crysis 2, syndicate και σε λίγο wing commander saga (μόλις γίνει η κατεβασία) :p

[MENTION=17903]denz[/MENTION] και [MENTION=3208]zomg[/MENTION] εσείς οι δύο μάλλον πρέπει να βάλετε μια το MAME και να το ξεσκίσετε...πέρα από την πλάκα αυτά τα παιχνίδια είναι κονσολάδικα (metal slug ειδικά)..μαζί σας βέβαια, πόσο θέλω και γω μια καινούργια version αυτών των παιχνιδιών... ή και να γίνουν port επιτέλους τίποτα god of war / ninja gaiden για το pc...αυτά τα παιχνίδια τα ζηλεύω..

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Παίζει wing commander σε win7? Δώσε τα conne σου please...

http://www.thelab.gr/gaming/wing-commander-saga-the-darkest-dawn-106922-2.html#post1063224287

από εδώ το είδα...τι είναι ακριβώς δεν ξέρω...αλλά πρόκειται για fan developed παιχνίδι... αλλιώς κατεβάζεις τα wing commander και τα παίζεις με dosbox...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελείωσα το Mass Effect 3. Απότι φαίνεται ο κατήφορος της Bioware-EA συνεχίζεται και μετά το Dragon Age 2. Δεν έβαλαν μυαλό από την αποτυχία του DA2 και συνεχίζουν στο ίδιο μοτίβο, με τα παιχνίδια τους να γίνονται όλο και πιο απλά λες και απευθύνονται σε ηλίθιους.

Στα του παιχνιδιού τώρα, μία από τα ίδια στο combat system, δεν χρειάστηκα πουθενά τα biotics και με το extra-DLC-ripoff του Prothean απέκτησα και assault rifle που δεν χρειάζεται πυρομαχικά! Πιο εύκολο δεν μπορούσαν να το κάνουν?

Τα γραφικά τα ίδια με το προηγούμενο ME2. Άλλωστε η Unreal Engine τρέχει άψογα σε κάρτες με 512mb vram (όπως έχει το xbox για παράδειγμα) και με το copyright της να είναι 1998-2012 δεν περιμένεις τίποτα καλύτερο.

Το σενάριο ήταν της πλάκας, το τέλος ανεκδιήγητο, κατώτερο της μέχρι τώρα ιστορίας.

Προσωπικό παράπονο ήταν ότι δεν μου επέτρεψαν να έχω τους αγαπημένους μου χαρακτήρες Mordin και Thane, ενώ την Tali τη βρήκα μετά από 32 ώρες παιχνιδιού! Στα 3/4 δηλαδή δεν είχα το βασικό romance από το ME2!

Finished and Deleted.

Link to comment
Share on other sites

Πω ναι δεν την παλευα με το Dead Space ουτε γω..το ειχα φτασει μεχρι ενα σημειο κ μετα το παρατησα...τωρα το 2 δεν ξερω πως ηταν..:p

Τι λέτε ρε παίδες... Από τα καλύτερα horror sci-fi που έχουν βγει...

Δηλαδή πως θα γίνει ατμόσφαιρα χωρίς σκοτάδι για ν ακαταλάβω.

Και ναι είναι δύσκολο σε αρκετά σημεία... Αλλά αν ήταν εύκολο θα λέγατε είναι εύκολο...

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε παίδες... Από τα καλύτερα horror sci-fi που έχουν βγει...

Δηλαδή πως θα γίνει ατμόσφαιρα χωρίς σκοτάδι για ν ακαταλάβω.

Και ναι είναι δύσκολο σε αρκετά σημεία... Αλλά αν ήταν εύκολο θα λέγατε είναι εύκολο...

Σου αρεσε εσενα?Μπραβο...

Εμενα δεν μου αρεσε..τι να κανουμε τωρα?

Τοσο απλα.:T:

Έγινε επεξεργασία από Billys
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.