Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Τι φάση αυτό? Είναι mmofps? ο χαρακτήρας αποθηκεύεται σε server τους η στο pc σου?

Ένα μοναδικό υβρίδιο strategy με fps , δεν έχεις συγκεκριμένο χαρακτήρα τον οποίο ανεβάζεις lvls etc.

Κύριο λόγο παίζει ο commander,o oποίος κάνει τα upgrades, δημιουργεί νέα units΄, δίνει πυρομαχικά, medkits κτλπ. και σου δίνει συμβουλές στρατηγικής.

Εχθές κάηκα για ένα session ,3 ώρες και τελικά τον ήπιαμε από την αντίπαλη ομάδα aliens.

Είναι απίστευτα προσεγμένο με πολύ καλό Players community.

Δεν θα το μετανιώσεις εάν το αγοράσεις.:big_boss:

Link to comment
Share on other sites

λες να μην ήξερα να το ψάξω στο Internet(google)? για να έκανα post σημαίνει ότι ήθελα να ακούσω γνώμη από κάποιον Έλληνα που το δοκίμασε... συνήθως αυτά που γραφουν στα site δεν είναι και αυτά που στην τελική ισχύουν... Καραμέλα έχει γίνει αυτό το Google it/Search it κτλ...

Ένα μοναδικό υβρίδιο strategy με fps , δεν έχεις συγκεκριμένο χαρακτήρα τον οποίο ανεβάζεις lvls etc.

Κύριο λόγο παίζει ο commander,o oποίος κάνει τα upgrades, δημιουργεί νέα units΄, δίνει πυρομαχικά, medkits κτλπ. και σου δίνει συμβουλές στρατηγικής.

Εχθές κάηκα για ένα session ,3 ώρες και τελικά τον ήπιαμε από την αντίπαλη ομάδα aliens.

Είναι απίστευτα προσεγμένο με πολύ καλό Players community.

Δεν θα το μετανιώσεις εάν το αγοράσεις.:big_boss:

Από τα videos καλο δείχνει! έχει και καλή τιμή.. τι πεζή με τα ranks?

PS : το TSW το παράτησες?

Έγινε επεξεργασία από Cguevara
Link to comment
Share on other sites

Μα το link παραπέμπει σε θέμα για το game εδώ στο forum.Δες το url :S.

To θέμα το έχει δημιουργήσει ο κύριος Σαμαράς "Darth" Vader aka [MENTION=24311]Typhonios[/MENTION]

Ok λάθος σκεπτικό μου, ότι το πόσταρες ειρωνικά στο ότι μπορούσα να ψάξω πρώτα! Sorry.

Link to comment
Share on other sites

λες να μην ήξερα να το ψάξω στο Internet(google)? για να έκανα post σημαίνει ότι ήθελα να ακούσω γνώμη από κάποιον Έλληνα που το δοκίμασε... συνήθως αυτά που γραφουν στα site δεν είναι και αυτά που στην τελική ισχύουν... Καραμέλα έχει γίνει αυτό το Google it/Search it κτλ...

Από τα videos καλο δείχνει! έχει και καλή τιμή.. τι πεζή με τα ranks?

PS : το TSW το παράτησες?

To ΤsW δεν το παρατάω με την καμία,ειδικά τώρα που ετοιμάζουν raid στην Νέα Υόρκη και αναβάθμιση των animations:)

To ΝS2 δεν έχει σχέση με ΜΜΟ style, είναι καθαρά team based σε στυλ BF3 αλλά μακράν καλύτερο σε θέμα στρατηγικής και abilities των μονάδων.

Αξίζει τα 20 ευρώ που θα σκάσεις, μέχρι το τελευταίο cent!

Σχετικά με τα ranks δεν το έχω πολυκαταλάβει αλλά τώρα είμαι rookie και κάθε commander προσέχει rookie rank για να ανέβει ingame /insession μιας και κάθε γύρος κρατεί πάνω από μία ώρα..τουλάχιστον!

Link to comment
Share on other sites

To ΤsW δεν το παρατάω με την καμία,ειδικά τώρα που ετοιμάζουν raid στην Νέα Υόρκη και αναβάθμιση των animations:)

To ΝS2 δεν έχει σχέση με ΜΜΟ style, είναι καθαρά team based σε στυλ BF3 αλλά μακράν καλύτερο σε θέμα στρατηγικής και abilities των μονάδων.

Αξίζει τα 20 ευρώ που θα σκάσεις, μέχρι το τελευταίο cent!

Σχετικά με τα ranks δεν το έχω πολυκαταλάβει αλλά τώρα είμαι rookie και κάθε commander προσέχει rookie rank για να ανέβει ingame /insession μιας και κάθε γύρος κρατεί πάνω από μία ώρα..τουλάχιστον!

Έβαλα προχτές χρόνο στο TSW μιας και με κάναν ban στο GW2 ( αγόρασα το cd key από ebay και ο τύπος που μου το πούλησε το αγόρασε με κλεμμένη πιστωτική από ArenaNet) και λέω να αρχίσω πάλι να το λιώνω ειδικά άμα βάλουν κάτι παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα προχτές χρόνο στο TSW μιας και με κάναν ban στο GW2 ( αγόρασα το cd key από ebay και ο τύπος που μου το πούλησε το αγόρασε με κλεμμένη πιστωτική από ArenaNet) και λέω να αρχίσω πάλι να το λιώνω ειδικά άμα βάλουν κάτι παραπάνω!

To έχουν ήδη ανανεώσει με νέα στοιχεία, δες το site τους:clap: και έχουν υποσχεθεί αρκετά ακόμη.

Θα σου στείλω ingame request να λιώνουμε παρέα.

Για ψήσου και για το NS2....για ψήσου!:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Βρε-βρε, χαιρετώ την παρέα !

Loggara προσφάτως για να δω ένα παλιό μήνυμα κάποιον χροοοοοοοοοοοοοοοοοοοόνων στο inbox μου στο site εδώ και μου ήρθε ένα follow-up e-mail στο gmail μου. Βρήκα την συγκυρία πολύ αστεία, γιατί την ώρα που το πήρα πρέφα είχα βάλει να κατεβαίνει το "Call of Duty - World at War - Nazi Zombie Edition".

Ιδανικό game, γιατί τρέχεις το .exe και παίζεις asap και σε πανάρχαια μηχανάκια, είστε όλοι μαζί συνεργάτες vs zombies, το κατεβάζουμε εγώ και κάτι φίλοι μου (δηλαδή ένας το κατεβάζει, οι άλλοι θα το αντιγράψουν, δεν είμαστε και Dalton... --> 4 τρύπες αποδράσεις, ενώ μία είναι αρκετοί :rofl: )και ετοιμαζόμαστε για το χειρότερο re-make του <The Walking Dead> που έχετε δει...

Αν δεν έχετε εξοπλισμό LAN (όπως εμείς), υπάρχουν ακόμα οι σταθερές οικογενειακές αξίες !

Καιρό έψαχνα κάτι για W.o.W.-υποκατάστατο...:banging:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.