Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Shaman

Κάποιες ώρες τις ημέρας παίζω το, γεμάτο υποχρεώσεις που έχουν μείνει πίσω, Real Life.

Τις υπόλοιπες είμαι απλά ο Taugrom, Tauren Druid στον Daggerspine.

Χαχαχαχχ!Ωραια το εθεσες :p

Τωρα τελευταια αρχισα κ γω να παιζω το Real Life εντατικα :p

Link to comment
Share on other sites

Battlefield2 .... απανταχού Ντι-Εσ-Ελ-άδες ενωθείτε

Υπάρχουν 2 ελληνικοί σέρβερσσσσσσ και είναι μονίμως άδειοι, για να μαζευόμαστε σιγά σιγά...

’ντε να βγεί και το πάτσ να ηρεμήσουμε με τα κολλήματα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bekris

Battlefield2 .... απανταχού Ντι-Εσ-Ελ-άδες ενωθείτε

Υπάρχουν 2 ελληνικοί σέρβερσσσσσσ και είναι μονίμως άδειοι, για να μαζευόμαστε σιγά σιγά...

’ντε να βγεί και το πάτσ να ηρεμήσουμε με τα κολλήματα

Σημερα βρηκα την ευκαιρεια να παιξω το BF2(γιατι Tεταρτη wow δεν εχει :p). Πολυ καλο παιχνιδι αν και ειχα ενα προβλημα με το Frame rate και φυσικα τα κολληματα.

Ποια ειναι τα ονοματα των Server?

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα το FarCry και τώρα ξεκίνησα Doom3.

Συμπέρασμα 1ον) Η Asus 9600XT 128MB, με 513mhz core & 702ddr memory αντέχει ακόμη(και καλά κάνει, τη χρυσοπλήρωσα 190ευρώ τη μπουρούχα) με μέγιστη θερμοκρασία για καλοκαίρι με συνέχεια παίξιμο 58 βαθμούς κελσίου οι μνήμες και 51 ο πυρήνας. Κι ας έπαιζα και ξανάπαιζα κάποιες σκηνές και στα 2 επειδή δεν προλάβαινε η κάρτα να κάνει rendering αυτά που ερχόντουσταν. Πολύ ξύλο λέμε.

Συμπέρασμα 2ον) Το Doom3 είναι φοβερό κυριολεκτικά, έχει ανατριχιαστικές σκηνές και ήχους, αλλά το FarCry σαν να μου άρεσε περισσότερο.

Συμπέρασμα 3ον) Αφού τελειώσω το Doom3 και πιάσω και το HalfLife2 θα έχω μια πιο ολοκληρωμένη άποψη και θα την καταθέσω βεβαίως βεβαίως.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κόλλησα με το Juiced... Πολύ καλό racing, αλλά δεν έχει ποικιλία από ανταλλακτικά. Έβαλα και ένα που το λένε Stolen αλλά είναι πολύ σπαστικό που δεν έχεις οπλίσμο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.