Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

Test Drive Unlimited αν και ειμαι δυσαρεστημενος λιγακι γιατι κατι παιζει ή με το μηχανημα μου ή με το παιχνιδι! Και για να μην ανοιγω αλλο thread, οποιος εχει προβληματακια με το tdu, ας στειλει πμ να μου δωσει ή λινκς ή λυσεις. Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κορυφή το Oblivion αλλά δεν είναι WOW χωρις αυτό να σημαίνει οτι κανένα παιχνίδι δεν φτάνει το WOW σε θέμα gameplay γιατί κατατάλλα είναι τέλειο το Oblivion απλά επείδη έχω το σύνδρομο εξαρτημένου στο WOW και αν το ξαναρχίσω δεν με βλέπω να ξεκολάω θέλω ένα παιχνίδι "τσιροτο" σαν το WOW.

P.S:1o "τσιροτο" εννοιείται σαν το υποκατάστατο νικοτίνης για να κόψεις το κάπνισμα,στην προκειμένη περίπτωση το WOW.

P.S 2o:Όπως καταλαβαίνετε είμαι εξαρτημένος απο το WOW θέλω την βοήθεια σας έχω ήδη πει σε μία απάντηση 5 φορές WOW.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κορυφή το Oblivion αλλά δεν είναι WOW χωρις αυτό να σημαίνει οτι κανένα παιχνίδι δεν φτάνει το WOW σε θέμα gameplay γιατί κατατάλλα είναι τέλειο το Oblivion απλά επείδη έχω το σύνδρομο εξαρτημένου στο WOW και αν το ξαναρχίσω δεν με βλέπω να ξεκολάω θέλω ένα παιχνίδι "τσιροτο" σαν το WOW.

P.S:1o "τσιροτο" εννοιείται σαν το υποκατάστατο νικοτίνης για να κόψεις το κάπνισμα,στην προκειμένη περίπτωση το WOW.

P.S 2o:Όπως καταλαβαίνετε είμαι εξαρτημένος απο το WOW θέλω την βοήθεια σας έχω ήδη πει σε μία απάντηση 5 φορές WOW.

Link to comment
Share on other sites

focusx το LOTRO ειναι on-line δεν θελω online game ψαχνω για free game....

thnx παντως αν και το συγκεκριμενο επειδη το εχω δει ειναι κορυφη αλλα με τα ιδια συμπτωματα παρενεργειων με το WOW !!!!! !!!!! :whistling :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ganastasiou [Σήμερα, στις 01:48]

thnx παντως αν και το συγκεκριμενο επειδη το εχω δει ειναι κορυφη αλλα με τα ιδια συμπτωματα παρενεργειων με το WOW !!!!! !!!!! :whistling :T:

Αν και δεν έχω δει το wow (ναι το LOTRO είναι το πρώτο μου online παιχνίδι...:alien: ) μάλλον ισχύει αυτό που λες...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ilmarios [Χθες, στις 20:56]

Prey Test Drive Unlimited Oblivion F.E.A.R Command_And_Conquer_3_Tiberium_Wars_(KANE_EDITION) Είναι ΤΑ παιχνίδια είναι κορυφή

πιστεύω ότι συμφωνείτε :cool: :jump1:

Για τα 3 πρώτα ναι!...για το C&C θα απαντήσω εντός ολίγων ημερών! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αυτο ρε φιλε το RACE-the WTCC ειναι καλο??

προσπαθω να το βρω αλλα τιποτα...ειναι και steam εχω την εντυπωση...

αλλα εχω διαβασει καλα σχολια στο νετ..ειναι και απο την simbin

Link to comment
Share on other sites

ειναι παρα πολυ καλο. οσο καλο ειναι το gtr2 ισως και λιγο καλιτερο και εχει και ελαφρος καλυτερα γραφικα χωρις να ειναι βαρυτερο. :) αν θες να το δοκιμασεις πως ειναι και μετα να το αγορασεις μπορεις να το βρεις στο demonoid.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.