Jump to content



Τι παίζετε αυτόν τον καιρό;


fantacid

Recommended Posts

εγω παιζω το καρμπον και ειναι πολυ καλο

εξακολουθω να πιστευω οτι κορυφη ηταν το Most wanted black edition

επισης παιζω φανατικα το commandos απο τοτε με το pII@400 Mhz που ειχε βγει το πρωτο απολλα

θελω να παιξω κατι συγχρονο σαν το κομαντος να το αντικαταστησω γιατι τοχω τερματισει εκατονταδες φορες αλλα δεν ξερω κατι παρομοιο

αν καποιος σκεφτει κατι σαν το κομαντος παλιο η καινουριο ας στειλει ενα πμ θα τον ευγνομονώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

το netcode ειναι επισης τραγικο χρειαζεται να πυροβολεις μπροστα απτον αλλο για να γινουν registered οι βολες σου(

)

Oταν το βλημα δεν φτανει αμεσα στο στοχο λογικο δεν ειναι αυτο? Ρεαλιστικο ειναι αυτο. Οχι σφαλμα netcode.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabrinha [Σήμερα, στις 04:03]

Oταν το βλημα δεν φτανει αμεσα στο στοχο λογικο δεν ειναι αυτο? Ρεαλιστικο ειναι αυτο. Οχι σφαλμα netcode.

Μα δεν ειναι "ρουκετουλες" , την στιγμη που πατας την σκανδαλη εκεινη την στιγμη μετραει η βολη(cs style), τουλαχιστον ετσι γινεται στο single player, απλα γινεται κατι σαν prediction στο multiplayer και οταν ενας παικτης κουνιεται προς τα δεξια τα hitboxes του πανε λιγο δεξια απτο μοντελο, τουλαχιστον ετσι καταλαβα, οπως και ναχει παραμενει ενα fps για κονσολιερηδες.

Link to comment
Share on other sites

Counter Strike Source. ,

Ερωτησις , [Grunt?] Πέρασα χθές Vista Ultimate 64 , και παρατήρησα το εξής πολύ θετικο σε σχεση με τα Xp που ειχα [32&64] , Δεν παιζει tearing :o !!!!!! Εχω 150fps και δεν βλεπω τις οριζόντιες γραμμές που έβλεπα στα Xp. Το εχει παρατηρήσει άλλος να το διασταυρώσουμε. [τα fps τα εβλεπα με το net graph , και το vsync ηταν σιγουρα off.]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ennia

Sniper Elite..... κορυφη

Μέχρι που έχεις φτάσει? Μετά από ένα σημείο το βαρέθηκα αν και στην αρχή είχα ενθουσιαστεί...

Αρχική απάντηση από ennia

sorry για το διπλο ποστ......... μολις ηρθε και boiling point- road to hell.:flag:

ΟΠΩΣδήποτε να κατεβάσεις τα patch - είναι πολύ καλό παιχνίδι αλλά δυστυχώς τίγκα στα Bugs (thanx Atari...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ennia

to sniper μονο την πρωτη πιστα εχω παιξει. μεχρι τωρα καλο μου φαινεται.

Μέτρια γραφικά, καλό gameplay, αλλά το concept κορυφαίο! Το τερμάτισα 3 φορές αλλάζοντας τη δυσκολία κάθε φορά...!

Link to comment
Share on other sites

ΜOHA οnline

1η φορά λιώνω έτσι....χθες πρεπει να ειχα κολλησει κανα 2ωρο!

φοβερη αισθηση το sniper , καλός χαβαλές.

μ αρεσει η γραμμη καπνου που βγαζει η σφαιρα απο το sniper

αν αστοχησει ο άλλος τη πάτησε μετά

(συνηθως ειμαι πάνω στις σκεπες :p)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.