Jump to content



Πακετάκια-Καλό Hardware Ξεστόκ!


Aris137

Recommended Posts

αποσύρω το ενδιαφέρον για το πακέτο νο (2). ο ενδιαφερόμενος φαίνεται αναποφάσιστος.

Άρη ζητώ συγνώμη για την καθυστέρηση και ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες πρόθυμα σε όλες τις απορίες μου.

Εγώ σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον Βασίλη.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Καλησπέρα και από εμένα. Αν σπάσει το πακέτο 4 με ενδιαφέρουν οι μνήμες

4)AMD Athlon X2 7650 BE + Gigabyte 790X + 2Χ2 GB KINGSTON DDR2 800MHZ στα €120

Ok billi.

Υπαρχει ακομα το 4?

Nαι υπάρχει!

συγνώμη για την αναστάτωση αλλα το άτομο για το οποιο προορίζονταν το πακετάκι νο3 δεν ενδιαφέρετε.. αποσύρομαι.

Kανένα πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

1)i7 860 + μητρική asus p7p55d+ψήκτρα coolermaster gemini IIS+ 2x2GB KINGSTON 1333MHZ + Κουτί black Heroichi(καλή κατάσταση) + Sapphire HD 5750 1GB + OCZ MODULAR 450W SOLD

2)i7 920 C0+μητρική Asrock X58EXTREME 3+ψήκτρα stock +3x1 GB Adata 1333mhz όλα με αποδείξεις SOLD

3)AMD Athlon x2 215 AM3 +ψήκτρα stock+ μητρική ECS 890GX BLACK (Εγγύηση μόνο η μητρική)στα 110

4)AMD Athlon X2 7650 BE + Gigabyte 790X + 2Χ2 GB KINGSTON DDR2 800MHZ στα €120

5)Set tower P4 Στα €40(Κλεισμένη στον mathewgx )

6)P4+μητρική+ddr 768 στα 20

7)i7 960+Gigabyte UD3R X58A + 6x1 GB Corsair (ένα σετ xms3 και ένα dominator στα 1600mhz όλα)+ Scythe mugen (όλα με αποδείξεις εκτός ψύκτρας) Sold

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3441]Aris137[/MENTION] ενδιαφερομαι για το πακετο 6 , οχι το tower.

Περιμενω να μου πεις το μοντελο της μητρικης , για να δω αν ειναι συμβατη με τα υπολοιπα που εχω.

Sorry για την καθυστέρηση..DFI NB70-SC.

Link to comment
Share on other sites

Μείνανε τα εξής..

3)AMD Athlon x2 215 AM3 +ψήκτρα stock+ μητρική ECS 890GX BLACK (Εγγύηση μόνο η μητρική)στα 110

4)AMD Athlon X2 7650 BE + Gigabyte 790X + 2Χ2 GB KINGSTON DDR2 800MHZ στα €120

O mathewgx δεν μου απάντησε και το 6 δόθηκε σε φίλο που δεν είχε καν pc..δεκτές και ανταλλαγές και άλλες προτάσεις.

Link to comment
Share on other sites

O mathewgx δεν μου απάντησε και το 6 δόθηκε σε φίλο που δεν είχε καν pc..δεκτές και ανταλλαγές και άλλες προτάσεις.

Καλα εκανες φιλε μου. Δυστυχως τρεχω ολη μερα και δεν προλαβα να δω αν ειναι συμβατη η μητρικη τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

3)AMD Athlon x2 215 AM3 +ψήκτρα stock+ μητρική ECS 890GX BLACK (Εγγύηση μόνο η μητρική)στα 100

4)AMD Athlon X2 7650 BE + Gigabyte 790X + 2Χ2 GB KINGSTON DDR2 800MHZ στα €115

Νέες και τελικές τιμές στα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τα πράγματα του Άρη. Εξαιρετική κατάσταση και εξαιρετικός TheLabίτης. +10!

Μεταξύ μας έτσι πρέπει να είναι..και μακάρι να ήμασταν γενικά έτσι όλοι στην ελλάδα!Να κοιτάμε και τις 2 θέσεις κ όχι μόνο την δική μας:) Εγω ευχαριστώ για την συναλλαγή!

bump.

Link to comment
Share on other sites

Άρη γειά χαρά,

Με ενδιαφέρει άμεσα το πακέτο 4 αν η μητρική είναι μια εκ των:

GA-MA790X-UD4

GA-MA790X-UD3P

Αν δεν είναι μια απ αυτές τότε ενημέρωσέ με για το ακριβές μοντέλο και το ξανακοιτάω...

Link to comment
Share on other sites

Άρη γειά χαρά,

Με ενδιαφέρει άμεσα το πακέτο 4 αν η μητρική είναι μια εκ των:

GA-MA790X-UD4

GA-MA790X-UD3P

Αν δεν είναι μια απ αυτές τότε ενημέρωσέ με για το ακριβές μοντέλο και το ξανακοιτάω...

Μια μικρή άλλαγη που παρέλειψα..MSI 790XT-GD45 είναι η μητρική πλέον h gb έκανε νερά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.