Jump to content



Thelab.gr - 03/03/2012 Κόβουμε την πίττα, τρώμε τη κρίση!


astrolabos

Recommended Posts

παντως σε σχεση με περσι ειμαστε λιγοτεροι νομιζω...ριξτε το ρε παιδια μια στην αρχικη μπας και ειναι κανενας που δεν το εχει δει κιολας.

περσυ δεν εφαγα πολυ γιατι ηρθα απευθειας απο δουλεια.τα ειχατε φαει ολα

αυτη τη φορα πηρα ρεπο :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Ακόμα τιμή ούτε στο περιπου δεν εχω δει... το μόνο που είδα ειναι "σως για να γλιστράει"... λές να είναι κάποιο hint ????

Θα πάρω το Venom7 και θα σας κάνουμε καζούρα απ'το "Μπές στο ψητό" 2 τετράγωνα πιο κάτω!

Link to comment
Share on other sites

θα έρθω μαζί με φίλο (δεν είμαι σίγουρος αν έχει εδώ account)

και Pokemon υπάρχουν πολλά, Pokemon640 όμως, ΕΝΑΣ :yu:

α! και να μην ξεχάσω @astrolabos αρχιτρολαρά παλιοχαρακτήρα να με βάλεις στους συμμετέχοντες αλλιώς θα κάτσω δίπλα σου όλη τη βραδιά :hehe:
ζηλεύω :o, δεν έχω κάποιον να μου κάτσει (δίπλα μου) :hehe:
Κάουντ μι ιν.
Θα έρθεις κανονικός η ντράγκ κουϊν; :p θα ζήσω για να το δω και αυτό :T:
Άει κουρέψου ρε playmobil :D

Όχι, δεν φεύγω Αμερική πάλι τώρα, από τον Μάρτη μέχρι τον Μάη θέλω να κάνω μια γύρα στην Ευρώπη και ίσως και Ασία για διασκέδαση, μετά από Αμερική θα περιοριστώ στα κοντινά νησιά, δεν ξαναπατάω Ελλάδα άλλωστε, Ευρώπη σπάνια, μόνο σε τίποτα εκθέσεις/meetings/λόγο δουλειάς...

Αν περάσεις μια βόλτα στη Hawaii (δίπλα σου είναι), και μου κάνεις το ρεπορτάζ που θέλω στο πρωτάθλημα έχεις 100 κομμάτια SB-E από εμένα για κλοκάρισμα μέχρι θανάτου :man_in_love:

Υ.Γ. Πληρώνω προκαταβολή με Paypal, περιμένω PM.

Μονο ζωγμενος με εκρηκτικα.
μάλλον ξέρεις ότι θα έρθω γιαυτό προετοιμάζεσαι :sick:

Να έρθω μασκαρεμένος η σε "νορμάλ" (η θεά να το κάνει) εμφάνιση; XD

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.