Jump to content



Thelab.gr - 03/03/2012 Κόβουμε την πίττα, τρώμε τη κρίση!


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply
Σε όσους φαίνονται πολλά τα χρήματα, σας ζητώ προσωπικά συγγνώμη, προσπάθησα να κρατήσω το κόστος οσο πιο χαμηλά γίνεται αλλα επειδή δεν ρισκάρω σε καμία περίπτωση την ποιότητα των φαγητών και επειδή οι τιμές στην αγορά είναι σαφώς πιο ανεβασμένες σε σχέση με πέρυσι, δεν μπορώ να κάνω αλλιώς. Ενδεικτικά, η πίτα (η οποία ειναι απο επώνυμο ζαχαροπλαστείο) αναμένεται να ξεπεράσει τα 100€, σχεδόν 30€ ακριβότερα απο πέρυσι (ιδια ποσότητα, ίδιο ζαχαροπλαστείο).

Το μόνο που μπορώ να εγγυηθώ είναι πως ολα ειναι με ξεκλείδωτο multi, φαγητό, ποτό, the lot. Οσοι έχετε ξανάρθει, μπορείτε να επιβεβαιώσετε, τοσο την ποιότητα, όσο και την ποσότητα των φαγητών.

Και πάλι συγγνώμη.

Τώρα... πλάκα κάνεις! :hmm:

Σιγά μην απολογηθείς κι' όλας! :slap:

Τη σάλτα μόνο μη ξεχάσεις να...γλυστράει. :p

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε και εμενα στους σιγουρους :) αν μου τυχει τιποτα ακραιο και δεν μπορεσω ν ερθω τα λεφτα ειναι σιγουρα ! Αααα και αρχισα διαιτα απο τωρα οποτε κανονιστε :p

Επειδη μεσω ιντερνετ δεν μπορω να βαλω τα λεφτα πως αλλιως γινεται;

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Count me out..19 ευρωωω?σορρυ next...

Η συμμετοχη σου στην πιτα για φετος πλερωμενη απο την ΔΟ του Λαμπη τοτε,και θαρθεις να περασουμε τοσο ωραια που του χρονου θα θες να ξαναρθεις.

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε και εμενα στους σιγουρους :) αν μου τυχει τιποτα ακραιο και δεν μπορεσω ν ερθω τα λεφτα ειναι σιγουρα ! Αααα και αρχισα διαιτα απο τωρα οποτε κανονιστε :p

Επειδη μεσω ιντερνετ δεν μπορω να βαλω τα λεφτα πως αλλιως γινεται;

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

θα ερθει ο adena killer σε σενα:p

Link to comment
Share on other sites

Νανε, προφανώς δεν είναι τόσο απλό, αλλά α) με το καλό η μαμά, β) θα είμαστε εκεί μέχρι αργά αν σε ψήνει.

Πάνω απο όλα η υγεία φυσικά, και θα σου στείλουμε κοψίδια με κούριερ!!!

Link to comment
Share on other sites

τον Διονύση να τον βάλεις και στη δικιά μου κατηγορία....σε όλες τις άλλες μπήκε...εμένα βρωμάνε οι ποδάρες μου? :p

Υ.Γ. αν ακόμα ψάχνεις την τσάντα χωρίς τα καθαριστικά θα φροντίσω να εξαφανιστεί :hehe:

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] εντάξει ρε Νίκο. αν είναι να κερδίσω θα έρθω :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Άσε με το προδόταρο. Εδώ ο άλλος είχε έρθει από ΙΡΛΑΝΔΙΑ ειδικά για την πίτα (άφησε γυναικόπαιδα στη Θεσσαλονίκη και κατέβηκε αυθημερόν) και προδόταρος δεν καταδέχτηκε να πατήσει. Τώρα θα κολλήσει;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.