Jump to content



Μια ερωτηση προς ολους


paschalia

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Απο 2*2 οι : Shadow Hunter

trendy διορθωσε με αν κανω λαθος ..αλλα το ειπες και μονος σου... τα δυο τα εχεις για χρηση ασυρματου..

Ισως κανω λαθος αλλα μου φαινεται διαφορετικη η χρηση ενος επιτραπεζιου και ενος λαπτοπ απο αυτα που εχεις στην ταρατσα :)

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεε...μετρανε κ των αδερφων μας??????Καποιος ειπε κ της αδερφης του ειαδα........Ε τοτε βαλε κ εμενα 3 γιατι εχω κ εγω ενα για την ασχετη αδερφη μου που το μονο που κανει ειναι να παιζει sims!χα!χα!

Link to comment
Share on other sites

Δικα σας μονο.

Το οποιο παει να πει οτι δεν τα αγγιζει αλλο χερι.. :p

y.g. εδω παθαινω εγω ,μονο και με την ιδεα, οτι το καβουρντιστηρι μου θα το σκαλισει η σις μου.. φανταζομαι το τι θα παθαινουν οι pc-maniacs toy forum :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

trendy διορθωσε με αν κανω λαθος ..αλλα το ειπες και μονος σου... τα δυο τα εχεις για χρηση ασυρματου..

Ισως κανω λαθος αλλα μου φαινεται διαφορετικη η χρηση ενος επιτραπεζιου και ενος λαπτοπ απο αυτα που εχεις στην ταρατσα :)

Θα μπορούσαν να κάνουν την ίδια δουλειά με κάποιου που το έχει συνδεδεμένο στο internet για να κατεβάζει. Μην τρελαθώ ότι υπάρχουν άτομα εδώ μέσα με 4 pc που όλα είναι στην κορυφή της τεχνολογίας για να παίζουν παιχνίδια. Από τα 2 pc και πάνω αρχίζουν να κάνουν αποκλειστικές δουλειές, συνήθως 24/7 βάσεως, όπως routing, nat, ftp server κλπ.

Αν δεν εννοούσες αυτό άλλαξε τον τίτλο του topic σε "Πόσα pc έχετε για desktop χρήση αποκλειστικά", οπότε ναι έχω 2.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia

Δικα σας μονο.

Το οποιο παει να πει οτι δεν τα αγγιζει αλλο χερι.. :p

y.g. εδω παθαινω εγω ,μονο και με την ιδεα, οτι το καβουρντιστηρι μου θα το σκαλισει η σις μου.. φανταζομαι το τι θα παθαινουν οι pc-maniacs toy forum :p

ε ενταξει ολα δικα μου ειναι απλα της το εδωσα για να μην με πριζει...με θεματα του στυλ:

ανοιξε τον υπολογιστη για να ακουσω μουσικη σε παρακαλω,θελω το word τωρα.. να μπω να δω κατι το ιντερνετ???

ε αντε γεια λεω παρε ενα δικο σου και ειμαστε οκ..

:whip::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.