Jump to content



GTX680 reviews/επιδόσεις/εντυπώσεις


denz

Recommended Posts

Fixed :p

Τι πλούσιοι μωρέ... Αν δεις όλοι στις πιστωτικές κάρτες τις χρεώνουν και πολλοί επαινούν το "Tax Returns". Καμμένοι θα΄λεγα οι περισσότεροι, όπως σε κάθε χώρα. Απλά η Αμερική έχει x30 τον πληθυσμό χωρών σαν τη δικιά μας.

Εν πάση περιπτώσει... 12 χρόνια ήμουν στο στρατόπεδο της Nvidia και πρώτη φορά πήρα Ati ( 7950 ). Ήδη νιώθω... πως μ΄έχουν παραβιάσει από πίσω... :S

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 979
  • Created
  • Last Reply

πάντως από εχθές που διαβάζω τα reviews μου δίνεται η εντύπωση πως η nvidia έβγαλε ένα προιόν engineered να είναι λίγο καλύτερο από την ''κόκκινη'' κρατώντας ουσιαστικά τις πλήρεις δυνατότητες της για αργότερα. Σε αυτό το παιχνίδι μεταξύ των εταιριών ο καταναλωτής ''οδηγείται'' ανά τρίμηνο - εξάμηνο πότε στη πράσιμη και πότε στη κόκκινη. Δυστυχώς με αυτή τη λογική ''άλματα'' δεν προκειται να δούμε γιατί αυτό συμφέρει και τους δύο. Σε κάνα τρίμηνο θα έχουμε την 7990 που θα είναι η ''γρηγορότερη'' κάρτα στο κόσμο και πάει λέγοντας...Το μόνο καλό που βλέπω από αυτή τη τακτική είναι η μείωση των τιμών της κόκκινης που λογικά θα έρθει...

Link to comment
Share on other sites

ΕΙλικρινα παιδια ακομα πιστευω οτι η HD6990 κρατα την πρωτια ακομα!!!τορα οταν βγει η GTX690 θα εχει βγει η HD7990 διλαδη αντε γεια!!!! :dance3::dance3:

http://www.graphicscardbenchmarks.com/page/best-graphics-cards

Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα το Π.. κάνει μάθημα οικονομίας στην NV.. "Αφού βρε κουτό σε βγάζουν πιο γρήγορη τα review... δεν πα να θες εσύ στα 500$ να την πουλήσεις.. ΕΓΩ θα σε σπρώξω πιο ακριβά από την 7970... (τη 1 από τις που πουλάω..)"=> 569€ η PALIT.. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σοβαρά μιλάς; Στο Πλαίσιο την έχει 569; Ούτε καν το 1$=1€ δεν κράτησαν οι αθεόφοβοι; Κλέψιμο και ούτε καν με το γάντι... Με τα βρωμόχερά τους μέσα...

Και μ΄αρέσει που υποστήριζα τις αγορές εντός Ελλάδας ώστε και καλά να μη φεύγουν τα λεφτά έξω... ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ! Πιστωτική και απ΄έξω την επόμενη φορά. Ούτε βίδα απ΄το Πλαίσιο!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι πόσο την έχει το Π,δικαίωμά του.Το θέμα είναι το ποιος πάει και τις αγοράζει!Αυτός είναι το "θέμα"...

Πάντως όντως,αγορές από Ελλάντα,κομμένες.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως για μια ακομα φορα παλι η αγορα θα γινει απο γερμανια στα 454 ευρω,οτι αγορες πλεον κανω ειναι απο εξωτερικο,λαμπα για προτζεκτορα 200 ευρω πηρα τη στγμη που ελλαδα ζητουσαν 450 ευρω,αντε γεια.

Να μου πεις εχω το rma γρηγορο απο ελλαδα αλλα οι διαφορες ειναι εξωφρενικες και σε τετοια περιοδο κοιταω και το τελευταιο σεντς.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως για μια ακομα φορα παλι η αγορα θα γινει απο γερμανια στα 454 ευρω,οτι αγορες πλεον κανω ειναι απο εξωτερικο,λαμπα για προτζεκτορα 200 ευρω πηρα τη στγμη που ελλαδα ζητουσαν 450 ευρω,αντε γεια.

Να μου πεις εχω το rma γρηγορο απο ελλαδα αλλα οι διαφορες ειναι εξωφρενικες και σε τετοια περιοδο κοιταω και το τελευταιο σεντς.

συμφωνώ, οι καιροί δεν επιτρέπουν γενναιοδωρίες σε καμμία περίπτωση. Καμμιά πρόταση για δοκιμασμένο μαγαζι από Γερμανία?

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα τις κανει τις 580 ρε παιδια που του μεινανε ; :hehe:

Κάρτες Γραφικών Μοντέλο Κάρτας Γραφικών GTX 580 - plaisio.gr

Οχι μονο οι 580 γιαννη αλλα και οι 680 :hehe:

Palit GTX 680 (PCI Express 16 x 3 ,2 GB GDDR5) - Κάρτες Γραφικών - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

Δε μ αρεσει να αυτο quot αρομαι αλλα

ΦΜΕ δε μου πατε τι ειναι ακομα να το παρει το ποταμι?? :shout::wall::magic:

Φάτε Μ@λάκαες Έλληνες

Φεσώνουμε Μερικούς Έλληνες

Φέσι Μνημονιακής Ελλάδως

Φακ Μι αμ Ελληνας :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.