Jump to content



Restart μετά από hibernation


Nikos7

Recommended Posts

Έχω ένα Dell XPS 15z με Windows 7 Pro SP1 64 bit και αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα, όταν κάνω hibernation το laptop κάνει restart αυτόματα μετά από 1-3 δευτερόλεπτα. Έχω απενεργοποιήσει και από το BIOS(latest update) αλλά και στα Windows ότι μπορεί να κάνει auto wake το laptop αλλά το πρόβλημα δεν έχει λυθεί. Δεν χρησιμοποιώ ασύρματο ποντίκι/πληκτρολόγιο.

Έχει αντιμετωπίσει κάνεις το ίδιο πρόβλημα ή έχει κάποια λύση υπ’ όψιν?

ps: συγγνώμη αν έχεα ξαναγίνει παρόμοιο πόστ αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό

Link to comment
Share on other sites

Στο Hibernation, που τα αποθηκεύει στον σκληρό δίσκο μόνο με το power button επανέρχεται.. Είναι ενεργοποιημένο από τα Windows? Το Sleep δουλεύει? Κοίταξε και τις ρυθμίσεις του προφίλ ενέργειας μήπως έχει κάτι απο εκεί που το εμποδίζει

Link to comment
Share on other sites

Ναι το hibernation επανέρχεται με το power button αλλά στο δικό μου κάνει restart μετά το hibernation αντί για shutdown. Το sleep δουλεύει κανονικά και στο προφίλ ενέργειας δεν έχει κάτι που να εμποδίζει…

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.