Jump to content



Ποιο RTS?


darkfighter

Recommended Posts

Ποιο RTS? μικρός έπαιζα φανατικά ΕΕ και America's Conquest: Fight Back. Θέλω να ξανασχοληθώ με το είδος, αλλά το θέλω όπως ήταν αυτά, δλδ χτίζεις βάσεις, εργαστήρια πανεπιστήμια τοίχους πύργους κτλ, και αν γίνεται να έχει αρκετές εποχές. Δεν θέλω δλδ κάτι σαν το World In Conflict. Σας ακούω.

(Αν υπάρχουν και ωραία γραφικά είναι υπέρ, γιατί δοκίμασα το ΕΕ3(το οποίο και δεν με έψησε, κυρίως το κομμάτι της διπλωματίας) αλλά στα 1920*1080 είναι χάλια)

Link to comment
Share on other sites

nucleus το θεμα το διαβασες?

ουτε το Dawn of War II ταιριαζει με την περιγραφη του παιδιου

ουτε το civilization ειναι RTS

Το έβαλα σαν συνέχεια του Dawn of war που ταιριάζει στην περιγραφή.Για το civilization ίσως έχεις δίκιο.Εσυ τι προτείνεις?

Το Lord of the Rings The Battle for Middle-earth 2 - EA Games ταιριάζει στην περιγραφή ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι το civilizaσιονε ειναι αρκετα καλο αλλα μου χει λειψει και το στυλακι του rise of nations . Δε παιζει να χει βγει κανα καλο ονομα απο τοτε...

καλα παιχνιδια ειναι και αυτα που ακουστηκαν απλα παραπεμπουν σε πιο "γρηγορα" παιχνιδια, ενω στα ron και civ αργεις και πας με το πασο σου...αλλο στυλ

Link to comment
Share on other sites

δλδ χτίζεις βάσεις, εργαστήρια πανεπιστήμια τοίχους πύργους κτλ, και αν γίνεται να έχει αρκετές εποχές

Αυτην την περιγραφη.

Ουτε στο company of heroes κτιζεις ιδιαιτερα ουτε στο στο DOW 2

Εγω τα lord of the ring (οπως καλα ειπες) θα προτεινα που μου αρεσαν κ πολυ κιολας η κανα age of empires που ταιριαζει

Τωρα απο εκει κ περαν ολο κατι παλια μου ερχονται (mythology κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.