Jump to content



BOΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΔΕΛΦΙΑ !!!


YDinopoulos

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Βασικά εγώ όσες φορές προσκάλεσα κοπέλα να της παιξω κιθάρα σπίτι μου δεν πρόλαβα να παίξω γιατί εχμ....επιδοθήκαμε σε άλλες ασχολίες με τη μια. Γι'αυτό λέω.....ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ!!!

Όχι βέβαια με τη λογική "έλα μανάρι μου να σε ξ....." Αλλά κατα τη γνώμη μου φαγητά και ιστορίες δεν χρειάζονται, απλά πρέπει να φροντίσεις να μυρίζεις ανθρώπινα και να είσαι καθαρός και περιποιημένος. Τέλος Συμφωνώ με τη Στέλλα οτι καλό είναι μήν υπάρχει πολύ Introduction, ίσως και καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris2004

Βασικά αν επιμένεις για τη μαγειρική, μαγείρεψε κανα οστρακοειδές και δεν θα κρατιέται μετα....

Ελα που δεν ξερω! Ασε που ειναι και ακριβα ολα αυτα τα θεματα!

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφερόταν για υψηλή μαγειρική θα έκλινε τραπέζι στο Σπονδή η στο Βαρούλκο.

Προφανώς ενδιαφέρετε πρωτίστως για την παρέα. Φτιάξε κάτι που γνωρίζεις καλά, ότι και να είναι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι απο ολα αυτα (μεσα σε 2 ωρες 3 σελιδες...!) εβγαλα τα εξης -στο περιπου- συμπερασματα :

1) η Estranged τα δινει ολα για μια μπριζολα με 4 τυρια..

2) Η μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα και θαλασσινα..μπλιαχ.

3) για κατι σε μους σοκολατα κανεις δεν σκεφτηκε οτι θα ηταν ΤΟ καλυτερο απο καθε φρουτοσαλατα κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

nos-dio δεν ειμαι η γλυκεια κανενος. ασε τις κτητικες αντωνυμιες

ειμαι η estranged. δατ.

searching , seek and destroy...

αν εσυ βρεις τετοια γυναικα , τοτε παο πασο .

κατα την ταπιενη μου γνωμη δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει καμια ελληνιδα γυναικα στην αγκαλια κανενος εκτος αν

1,εχει χωρισει προσφατα οποτε 8ελει να πεσει στην αγκαλια του γιατι ΠΡΕΠΕΙ να ξεχασει, βλεπε αυτες που εχουν nicknames το 'πληγωμενο πουλι '

2,ανηκει στην πλειοψηφια της αγ@θομουνας

3,εχει κ@υλες και δεν την νοιαζουν οι αγκαλιες και τα μαναιταρια, παμε σε επιπεδα ρατσας μετα, τωρα δεν σερνουν τα τσιουαουα?

ειμαι σιγουρη οτι 8α της κανεις καλη εντυπωση . δεν περιμενω φυσικα να μας πεις και τι εγινε μετα , γιατι απλα ειμαστε σε ελληνικο φορουμ , με ενα ομορφο χαμογελο παντα και με καλη θεληση , μπορεις να τις αφοπλισεις ακα προσευχεισου να ανηκει στις τριτη κατηγορια ή απλα να ναι μια κοπελα χωρις ιδιαιτερες ψυχονευρωσεις.

ΜΗΝ βγαλεις το στα8ερο απο την μπριζα. μεγα λα8ος , αν το παρατηρησει ισως στραβωσει.

ελεγξε τα δοντια σου μετα το γευμα στον κα8ρεφτη για να μην δειχνεις ετσι :hehe:

ξεπλυνε το στομα σου με κρασι ή κατι τετοιο.... ομως ΜΗΝ πλυνεις τα δοντια σου , εκτος αν εισαι με 30αρα ξερω γω .

να ακουνε και τα μικρα να μα8αινουν... :rofl:

ok estranged, χαλάρωσε για το γλυκειά μου.Δεν ειναι εκει το θεμα μας.

Μαλλον εσυ δεν ανταποκρινεσαι στο μεσο ορο των Ελληνιδων γυναικων και γενικοτερα στο μεσο ορο γυναικων οποτε μην κρινεις εξ΄ιδιων τ΄αλλοτρια!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.