Jump to content



BOΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΔΕΛΦΙΑ !!!


YDinopoulos

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Kαλα, και εγω θα γουσταρα καμια μπριζόλα-πατατες-χωριατικη σκηνικό. Και φυσικά ρετσίνα...

Αλλα μαλλον με βλέπω να αλλαζω το γλυκό σε φρουτοσαλάτα+παγωτό και το φαγητό σε ταλιατέλες με μύδια...

Απο θεμα μουσικής ελεγα να φερω το laptop και να φτιαξω κανα playlist με οτι εχω απο Τερζή και Παριο, αλλα με βλέπω για καμια πολυ πιο κυριλε κατασταση τυπου Yianni

Link to comment
Share on other sites

Απο θεμα μουσικής ελεγα να φερω το laptop και να φτιαξω κανα playlist με οτι εχω απο Τερζή και Παριο, αλλα με βλέπω για καμια πολυ πιο κυριλε κατασταση τυπου Yianni

Δεν κατεβάζεις κανένα Barry White όσο έχεις ακόμα χρόνο;

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε σ...στο φαγητο κολας....

κοιτα κατι προβληματα που εχουν οι ανθρωποι ρε παιδι???

καταρχας ειναι καλοκαιρι και εχει 38-40 βαθμους...μην φτιαξεις βαρια φαγητα

ΛΟΙΠΟΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ!ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΑΛΙΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ!!!

αμα εχεις πετυχει το παραπανω και πατατες απο τα goodies που λεει ο λογος να εχεις βαλει στο τραπεζι ολα θα πανε κατ΄ ευχην!

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΣΥΓΚΕΝΤΩΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ

φιλικα

NOS:T:

Link to comment
Share on other sites

Οντως προσοχη να μην κανεις βαρυ φαγητο! Αν και το τι θα φτιαξεις ειναι αμεσα σχετικο με την κοπελα που εχεις καλεσει! Εγω για κοπελες εχω φτιαξει απο σπεσιαλ μακαροναδες μεχρι μπριζολες με πατατες που λεει και η estranged! Αβυσος η ψυχη της γυναικας!

Αντε καλη επιτυχια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

Nos-dio εχεις δικιο , ωστοσο ασε με σαν γυναικα να λεω τα δικα μου.

δεν ξερουμε αν εχει ξαναπαει σπιτι του.

αν δεν εχει ξαναπαει , μπορει να θελει να κοψει το ολο σκηνικο. :)

μπορει να ειναι αναφτρα και να θελει απλα να λεει στις φιλες της.

μπορει να ειναι μια χαρα κοπελα και να μην κολλαει απο το αν 8α χει παπια με πορτοκαλι ή μπριζολες με 4 τυρια.

τες πα ..με τα μπορει 8α μπορουσα να συνεχισω επ αοριστον.

πιστευω οτι λιγα πραγματα και καλα , 8α ηταν οτι καλυτερο. απλα και λειτουργικα. δατ.

α και περα απο οοοολα αυτα , δεν ξερουμε την ηλικια της .

οσο μεγαλυτερη ειναι τοσο λιγοτερα προσ8ετεις στο μενου.απλο.

μειωνοντας και τις πι8ανοτητες να την χαλασει κατι ....

εγω δεν διαφωνησα με κανενα γλυκεια μου...απλα ειπα την γνωμη μου και ειπα αυτο που θεωρω γενικα σωστο!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Ydinopoule(ΓΙαννης νομιζω-συνονωματος)

Link to comment
Share on other sites

Ρε Γιάννη δεν κάνεις σε εμάς το τραπέζι? Τι να καταλάβουν οι κοπέλες απο φαί. @ μπουκιές κ φινίτο. Εγώ πάντως περιμένω πρόταση σου οπως κ κάποια άλλα παιδιά από το φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Εσυ ? Δεν εφαγες καλα το Σαββ/κο? 4 ατομα 130€ λογαριασμο σε ταβερνακι σε χωριουδακι....Σκοτωσανε ενα κοπαδι ελαφια, ενα με ζαρκαδια, 2-3 αγριογουρουνα και κατι αλλα ειδη κυνηγιού !!!!

(For your information το χωριο ειναι το Παραδεισι, στην Ν. Ευβοια :D )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.