Jump to content



BOΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΔΕΛΦΙΑ !!!


YDinopoulos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από paschalia

3) για κατι σε μους σοκολατα κανεις δεν σκεφτηκε οτι θα ηταν ΤΟ καλυτερο απο καθε φρουτοσαλατα κλπ κλπ

Γιατί εάν η κοπέλα προσέχει στο ελάχιστο τη Σιλουέτα της ουτε κάν θα το κοιτάξει!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ESTRANGED

ιδου στην πορτα σου εστηκα και κρουω.

δεν σημαινει οτι οπως σκεφτομαι εγω , συμβουλευω και τον ΥΔ να κανει.

μην γινεσαι ακυρος. λες να βγαζα τις προσωπικες μου προτιμησεις στην φορα?

εσυ μπορει να σκεφτεσαι απλα , υπαρχουν και αλλοι ομως που δεν σκεφτονται απλα.

τωρα , αν εσυ εχεις μικρη εμπειρια απο γυναικες , εγω εχω μεγαλη.

οχι φυσικα , με τον ιδιο τροπο που χεις εσυ. λεσβια δεν ειμαι αλλα ειχα πολλες φιλες , φιλες που μου τα πρηζανε , ενω εγω απλα ακουγα την ωραια μου μουσικουλα...

my tortured eyes αγαπητε

tzimako η φαση με το τηλ ειναι η ιδια οπως με την φαση της οδοντοβουρτσας ... βλεπε σελ 2

δεν θα υποπεσω στο σφαλμα να σου πω για τις εμπειριες μου.Σιγουρα εσυ θα εχεις περισσοτερες εμειριες οσον αφορα τις αφηγησεις των φιλεναδων σου, αλλα ποιος μου λεει εμενα οτι αυτες ειναι νορμαλ??Και αυτο το λεω διοτι κρινοντας απο τα "κοσμιτικα" επιθετα που προσδιδεις εσυ η ιδια στον εαυτο σου αλλα και απο τον τροπο που εκφραζεσαι σιγουρα δεν εισαι αυτο που λεμε "θηλυκο".Αλλα επειδη δεν θα ηθελα μια προσωπικη αντιπαραθεση μαζι σου λεω στον Γιαννη οτι το φαγητο ποσος μετραει,ακομα και με αυγα τηγανιτα αυτη θα εκπλαγει.Αλλωστε η κοπελα σιγουρα δεν παει για φαγητο εκει γιατι αν ηταν ετσι δεν θα σπαταλουσε ολο το απογευμα για αποτριχωσεις κτλ!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ESTRANGED

δεν νομιζω να οφειλεται στα οστρακοειδη τοτε....

παρε μια γκομενα και ταιζε την οστρακοειδη και μετα πεταξε καμια κ@ρ@μ@λακια...8α σου πω εγω τις επιρροες των οστρακοειδων μετα.... κολλα ουχου λεμε

Εγώ δεν είπα οτι με τα οστρακοειδή θα τη ρίξεις, είπα οτι με τα οστρακοειδή (και λίγο αλκοόλ) ανεβαίνει η σεξουαλική διάθεση. Φυσικό είναι αμα πείς μια μ@λ@κία και τη ξενερώσεις να ξαναφύγει η διάθεση.

Link to comment
Share on other sites

Κρις2004 εδω θα ταιστει μακαροναδα με κοκκινη σαλτσα + ορεκτικο ...η μους σοκολατα θα την χαλασει?!

Χωρια οτι μιλαγατε ΚΑΙ για παγωτο..

Αντι για παγωτο λοιπον θα θεωρουσα μπετερ μια μους σοκολατα..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα την πρώτη σελίδα και γράφω.

Καλά τα θαλασσινά αλλά όλοι ξέρουν ότι είναι διεγερτικά. Οπότε το να της φτιάξεις κάτι τέτοιο θα ισοδυναμεί με το να δει σε κάθε γωνιά του σπιτιού απο μια κούτα προφυλακτικά (μάλλον πολλαπλές κούτες μια για κάθε τύπο). Κοινώς αν δε κολλάς στην ιδέα να σκεφτεί αμέσως ότι ο τύπος θέλει να σπρώξει (και άρα ενστικτωδώς να δημιουργηθούν άμυνες) φτιάξτα, αλλιώς καλή είναι και η γίδα βραστή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chris2004

Γίδα βραστή παίρνει πολλή ώρα πάντως δεν προλαβαίνει.

Ας την κάνει τότε ψητή στα κάρβουνα (αλλά τότε δεν θα βλέπει ο ένας τον άλλο από την πολλή κάπνα) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anhelito

κ μην ξεχάσεις τζατζίκι!!! είναι πολύ ερωτικό!!!!!!!!!

λολ!Ρε γαμωτο δεν το ειδα οταν το ανοιξες αυτο το θεμα κ θα σου ελεγα ωραιες ιδεες μιας κ θα γινω σεφ κ ξερω αρκετα τετοια.....!Δεν πειραζει την αλλη φορα!!!Τωρα που ειστε?????Ακομα στο........φαι........η τις δειχνεις τα επιπλα στην κρεββατοκαμαρα σου......κτλ....????

:devil:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.