Jump to content



BOΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΔΕΛΦΙΑ !!!


YDinopoulos

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από YDinopoulos

SITUATION UPDATE

Όλα πηγαν μια χαρα και οπως τα ειχα υπολογισει. Το μενου τελικα ήταν το ακόλουθο...

-1 τονοσαλατα ελαφρια & 1 αγγουροντοματα-λαχανο-μαρουλι και ελαχιστη μαγιονεζα

-Τορτελίνια με γεμιση τυριου - μυδια - κοκκινη σαλτσα με λιγη παπρικα (ελεγα για λίιιιιιγο καγιεν, αλλα αλλαξα γνωμη)

-Εφτιαξα 2ο πιατο μυδια αλα κρεμ, που τελικα πετυχε κ ηταν παρα πολυ καλό

-Για "επιδόρπιο" πηρα φραουλες-μπανανα(δεν την τρω αλλα μπροστα στο ugly_bums.gif ....τι ειναι ο

πονος)-πεπόνι κ ακτινίδιο και πήρα φρεσκο παγωτό Βανίλια απο τον φουρνο της γειτονιας (το

φτιάχνει μονος του).

Η προετοιμασια μου πηρε μια με μιαμιση ωρα. Ευτυχως δεν ξεχασα κανα υλικό να αγορασω οποτε δεν αγχος κ τετοια (για το φαγητο τουλαχιστον :D )

Η κοπελα ηρθε κ 20 λεπτα νωρίτερα (παραδόξως για γυναικα). Νοιωθω οτι δεν την πολυ-ενοιαξε το φαγητο. Ηταν ολο ματιες κ τετοια! Τελικα δικιο πρεπει να ειχε ο Μαριος μου φαινεται...

Overall περασαμε και οι δυο ωραια! Η λαμακια εγινε το πρωι που επρεπε να την πεταξω στην δουλεια της, μιας κ δεν ειχω καποια σταση λεωφορειου κοντα. Αργησα και στην δουλεια.....

τελικα ειχα δικιο...

ακου ματιες και τα σχετικα...φιλε μου η κοπελα ηθελε να ικανοποιησει την αναγκη της οπως και εσυ-φυσιολογικο αλλωστε!

τωρα τι να πω???ΑΞΙΟΣ??? :p :P

Link to comment
Share on other sites

Τελικά καλά λένε ότι οι γυναίκες είναι απλές!!!!Ουτε προετοιμασίες και κουραφέξαλα.Λίγο κρασί,λίγο μύδι και το αγόρι μου!!!YDin θέλουμε τώρα να ποστάρεις και τις συνταγές αφού έχουν αναγνωρισμένη επιτυχία...Γιατί δεν πάτε θάλασσα??Καλύτερο πρόγραμμα έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 10:39]

Ασε...πηγα μια απο Αναβυσσο (απο εκει ειναι) και μου εφυγε το μισο ντεποζιτο! Ειχε κ κινηση.....

Προς τα κάλη τι ο πόνος? ήταν σειρά της να σε ξεπατώσει και αυτή.:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ασε...πηγα μια απο Αναβυσσο (απο εκει ειναι) και μου εφυγε το μισο ντεποζιτο! Ειχε κ κινηση.....

Κανα μπανάκι τουλάχιστον έκανες, ή τζάμπα η βενζίνη;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.