Jump to content



Υπολογιστής απο την αρχη


Orfanos3

Recommended Posts

[MENTION=23517]Orfanos3[/MENTION]

Περιμενοντας τους Ivy μπορεις να ψαχνεις για τα περιφερειακα που θα χρειαστεις (πληκτρολογιο, ποντικι, ηχεια...). Ριξε μια ματια μονος σου και αν χρειαστεις βοηθεια, εδω ειμαστε...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply
[MENTION=23517]Orfanos3[/MENTION]

Περιμενοντας τους Ivy μπορεις να ψαχνεις για τα περιφερειακα που θα χρειαστεις (πληκτρολογιο, ποντικι, ηχεια...). Ριξε μια ματια μονος σου και αν χρειαστεις βοηθεια, εδω ειμαστε...

Απο ότι κατάλαβα θα έχω πρόβλημα με την οθόνη που διαλεξα;;σε οθόνη τι έχετε να μου προτείνετε που θα εξαντλεί τις δυνατότητες του συστήματος ;

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι κατάλαβα θα έχω πρόβλημα με την οθόνη που διαλεξα;;σε οθόνη τι έχετε να μου προτείνετε που θα εξαντλεί τις δυνατότητες του συστήματος ;

Μια χαρά είναι η οθόνη και μια χαρά πάει με το σύστημα σου !

Θα την ευχαριστηθείς λόγω μεγέθους και λόγω ευκολιών (βλέπε PIP και TV)

Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν σε δουλεύει. Απλά όταν ζητάς γνώμες το λογικό είναι σε ένα βαθμό να τις ακολουθήσεις. Αν είναι να πάρεις ό,τι έχεις αποφασίσει έτσι κι αλλιώς, ποιός ο λόγος να ζητάς γνώμες?

Φιλικά εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα αποφασίσει τίποτα μου δώσατε 50 διαφορετικές εκδοχές και εγω διαλεξα απο αυτές κάποια κομμάτια.., αν σας άκουγα όλους θα είχα 50 διαφορετικά pc

Ευχαριστω όλους σας πάντως αν και μόλις τώρα αρχισαμε..πάμε τώρα στα δικα μας κάρτα ηχου θα χρειαστω;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κλοκαρο δεν χρειάζομαι καθόλου ψυκτρα?

Οχι αν δεν κλοκάρεις δεν χρειάζεσαι, εκτός και αν θες πλήρως αθόρυβο σύστημα , οπότε βάζεις της SCYTHE MUGEN 3000 επάνω με quiet fan ενεργό μέσω μητρικής και δεν ακούς τίποτα !

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κλοκαρο δεν χρειάζομαι καθόλου ψυκτρα?

φυσικα και χρειαζεσε ψυχτρα clockαρεις δεν clockαρεις.Απλως πας σε πιο φτηνες και θορυβωδεις λυσεις συνηθως Αν δεν clockαρεις

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το κουτι που πήρα τα χωράει όλα άνετα?

Το ποντικη τα σπάει!! Έχει λίγο κακές αξιολογήσεις απο χρήστες όμως ότι είναι μικρό και ευθραυστο

Link to comment
Share on other sites

ναι χωραει τα παντα.Ασε τα "fancy" πληκτρολογια και ποντικια αφου παρεις τα βασικα parts πρωτα

Ναι οκ έχω φαγωθεί να το τελειώσω αλλα θα αντεξω...απο ότι κατάλαβα και εστ το ετοιμάσει τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.